Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

387 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      123
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      96
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      94
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      24
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      308
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      64
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      68
    • Niko!
      153


Recommended Posts

Kako ovaj Nedović uspe sebe da povredi...ja stvarno ne verujem. Već je imao slično nešto prošle godine, ali je tad bio u kontaktu sa defanzivcem. Ovo sad sam se povredio u kontri. Ja ću majke mi počnem se štrecam svaki put kad on skoči, i da zamišljam one katastrofalne scenarije gde u skoku potkači nekog, pa se okrene u vazduh, pa dok pada simultano sjebe skočni zglob i leđa, i onda mu defanzivac sleti na glavu.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Sector said:

Bez Nedovića šanse su nam nikakve IMO.

 

Naša snaga je spolja, unutra im svakako nećemo napraviti štetu.

Nasa snaga jeste spolja, al nije kao da je njihova snaga unutra.

Na 5 imaju Bobija koji pitanje koliko ce i igrati, Sanlija koji je bezveznjak i Birca koji nije vise isti igrac, daleko je sporiji i tromiji od Bolomboja recimo.

 

Na 4 su stvarno fenomenalni sa Hejsom i Melijem, tu cemo verovatno parirati Kalinom i Daumom pa koliko uspemo.


Sustina je da imamo cime da im izadjemo na crtu i, ovako na papiru, ne bi trebalo da nas tu ispreskacu ili upropaste poenterski, cak se moze desiti suprotno.

 

Gudura im je strasno bitan u organizaciji napada a nije zanemarljiv ni u odbrani, nece im biti lako bez njega.

Videcemo da li je Janis sposoban da udavi Boldvina i priblizno kao Hauarda, od toga nam u principu sve zavisi.

 

Naravno, pozeljno je da Kolson ili jos gore Hol ne udju u neko ludilo, kao i da mi nastavimo sa dobrim procentima iz igre.

To je, uz energiju i pametnu odbranu, preduslov da budemo konkurentni.

 

Licno, mnogo bih voleo da drknemo tamo ovog njihovog prepotenka, pa nek baca forice na kzs do mile volje.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Sutra sta bude, poeda bi vredila duplo a poraz ne bi bio neki veliki problem jer mislim da malo ko dolje moze racunati pobedu, eto i prosle godine samo dva poraza.

Najvaznije bez povreda a dve ostalo je bonus.

Medjutim po meni je Barsa must win. Nisu bas sila kao proslih godina,nisu u nekoj narucitoj formi,igramo kod kuce i ono mozda najvaznije oni igraju u sredu znaci dan manje odmora od nas. 

Edited by Borky
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, kojan said:

Coco kao olicenje prosecnog navijaca zvezde, od totalnog pesimizma do totalnog optimizma i obrnuto na svakih par dana :classic_biggrin:

Ja jesam sklon oscilacijama. Ali ovo što pišeš nije tačno. Ni u jednom trenutku nisam imao oscilacije. Bili smo užasni do Baskonije ali smo pokazali reakciju. Sad je potrebno potvrditi taj napredak. Od samog starta ako je neko bio optimističan bio sam ja. Još kad se govorilo o rosteru koji smo sastavili ove sezone. Pesimističan nisam bio, bar za sada. Duga je sezona. Zabrinut jesam jer nismo baš najbolje izgledali u prve tri utakmice što sigurno jeste bio osećaj većine navijača. Kad govoriš o nečemu moraš prvo da se informišeš o čemu pričaš. Pesimizam i zabrinutost nije isto. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bosMan_jr said:

znači bekovska rotacija im je Boldvin, Hol, Žagars? prilično tanko

 

Ok na 3,4 su beton. Centarska linija njihova mi ne uliva poverenje kao ni naša uostalom.

 

Znači može da se napadne pobeda ozbiljno

Što se tiče odbrane imamo Kalinu, Rokasa i Dobrića na Hejs Dejvisa i Kolsona. Ne bih rekao ni da su tu u nekoj velikoj prednosti. Dosta toga će zavisiti od raspoloženja naših igrača u napadu. Kenan i nadam se Nedović moraju da povuku. A Kodi i Teo da odrade ono što najbolje znaju. Za Bolomboja ne brinem, razvaliće im reket. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se za razliku od Čoča plašim Teodosića, da ne bude kao u Splitu kad smo taman uvodili utakmicu u mirniji tok, pa ušao on i svesrdno razjebao sve što se razjebati moglo. Stigao je i protiv Igokee da izgubi bar tri lopte ozbiljnim kretenizmima. 

 

Grozno je ušao u sezonu, a deluje mi i kondiciono očajno. Nadam se da će za evroligu ipak da se uozbilji jer nam je fakat potreban sutra da izmisli nešto kad udave Jaga i kad krenemo da se porađamo poziciono. Posebno ako budemo bez Nedovića.

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, fradler said:

Ja se za razliku od Čoča plašim Teodosića, da ne bude kao u Splitu kad smo taman uvodili utakmicu u mirniji tok, pa ušao on i svesrdno razjebao sve što se razjebati moglo. Stigao je i protiv Igokee da izgubi bar tri lopte ozbiljnim kretenizmima. 

 

Grozno je ušao u sezonu, a deluje mi i kondiciono očajno. Nadam se da će za evroligu ipak da se uozbilji jer nam je fakat potreban sutra da izmisli nešto kad udave Jaga i kad krenemo da se porađamo poziciono. Posebno ako budemo bez Nedovića.

1_zr_34_a2.gif

  • Like 2
  • Love 4
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Ja se za razliku od Čoča plašim Teodosića, da ne bude kao u Splitu kad smo taman uvodili utakmicu u mirniji tok, pa ušao on i svesrdno razjebao sve što se razjebati moglo. Stigao je i protiv Igokee da izgubi bar tri lopte ozbiljnim kretenizmima. 

 

Grozno je ušao u sezonu, a deluje mi i kondiciono očajno. Nadam se da će za evroligu ipak da se uozbilji jer nam je fakat potreban sutra da izmisli nešto kad udave Jaga i kad krenemo da se porađamo poziciono. Posebno ako budemo bez Nedovića.

Teodosic ima snage za 4-5 minuta u kontinuitetu, I on za to vreme može da napravi razliku da svojim asistencijama razigra ceo tim, da otvori kontre . Čim mu ponestane snage on srlja, ispucava se, a onda bi trener trebalo da stupi sa izmenom da to zaustavi. 

 

Nedovic je staklen igrač kroz dobar tok svoje karijere. Sklon povredama, I on vrlo često odsustvuje.  On sad i nije problem jer imaš alternativu , ali ne daj boze povrede Bolomboja,  tu smo jbl ježa u ledja. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve ekipe imaju povrede, evo i Fener koji ima dosta veći budžet od KKCZ. 

 

Što se tiče Teodosića, mislim da i dalje važi ona stara da je on dobar sluga a loš gospodar. Problem je u tome što on ceo život igra "gospodarski", pa i u ovim godinama. Mislim da će i ove sezone imati neke dobre EL partije ali na Janisu je da prepozna kad nije jedna od takvih i da ga zavari za klupu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Chaos Is Me said:

Sve ekipe imaju povrede, evo i Fener koji ima dosta veći budžet od KKCZ. 

 

Što se tiče Teodosića, mislim da i dalje važi ona stara da je on dobar sluga a loš gospodar. Problem je u tome što on ceo život igra "gospodarski", pa i u ovim godinama. Mislim da će i ove sezone imati neke dobre EL partije ali na Janisu je da prepozna kad nije jedna od takvih i da ga zavari za klupu.

Kod Teodosića u ovim godinama je situacija takva da je nepredvidiv, može da odigra brutalnu partiju kao što je imao par prošle godine (Makabi, Virtus, pa i Milano u Beogradu), a može i da uđe u minus mod, pa da bude više štete nego koristi. Svakako bi pre gledao njega nego Jaga koji je u užasnoj formi...I u subotu protiv Igokee je imao par napada gde je od početka do kraja lopta bila samo kod njega.

Edited by Hroničar985
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...