Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

387 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      123
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      96
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      94
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      24
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      308
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      64
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      68
    • Niko!
      153


Recommended Posts

Спољна линија сада без Вилбекина је

Болдвин, Жагарс

Гудурић, Хол

На центру имају Бобија, Бирча и Шанлија

 

Ја овде осим Болдвина не видим играча код треба да се плашимо. Сад на 3 и 4 су екстремно јаки ал побиће се Калина са њима.

Може се играти какво црно танковање.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Спољна линија сада без Вилбекина је

Болдвин, Жагарс

Гудурић, Хол

На центру имају Бобија, Бирча и Шанлија

 

Ја овде осим Болдвина не видим играча код треба да се плашимо. Сад на 3 и 4 су екстремно јаки ал побиће се Калина са њима.

Може се играти какво црно танковање.

Meni svakako Vilbekin nije neki igrac(po mom ukusu),veca pretnja je svakako Boldvin

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Спољна линија сада без Вилбекина је

Болдвин, Жагарс

Гудурић, Хол

На центру имају Бобија, Бирча и Шанлија

 

Ја овде осим Болдвина не видим играча код треба да се плашимо. Сад на 3 и 4 су екстремно јаки ал побиће се Калина са њима.

Може се играти какво црно танковање.

Šanli će nam sipati 20

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Спољна линија сада без Вилбекина је

Болдвин, Жагарс

Гудурић, Хол

На центру имају Бобија, Бирча и Шанлија

 

Ја овде осим Болдвина не видим играча код треба да се плашимо. Сад на 3 и 4 су екстремно јаки ал побиће се Калина са њима.

Може се играти какво црно танковање.

Zaboravio si i Kolsona da dodaš. Na 3 i 4 kao što kažeš su baš jaki. I sasvim dovoljno da oni budu sa Boldvinom na 1 i to je već ozbiljna ekipa. Oni su jedino na 5 slabiji od nas i nadam se da ćemo to iskoristiti. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Fener je u prve dve utakmice igrao sa 7 igrača (Wilbekin, Boldvin, Hol, Gudurić, Meli, Hejs Dajvis, Kolson).

Ostali imaju drugačiji status. Neki su imali minutažu u prvoj a u drugoj imali manje ili nisu igrali. Ili obrnuto. I tu spadaju Sanli, Marjanović, Žagars, Birč, Biberović i Pier. Ako uzmemo da je Wilbekin povređen oni padaju na 6 nosioca koji će uzeti preko 25 minuta na svojim pozicijama:

Boldvin

Gudurić, Hol

Hejs Dejvis

Kolson

Meli

Ako dalje uzmemo u obzir da se i dalje kristalisu uloge klupe teško je proceniti ko će i kakvu minutažu imati protiv nas. Ono što jeste bitno da su im ova 6 nosioca mnogo bolja od naših nosioca ali mi deluje da je naša klupa bolja i veća. Njima sa klupe ispada Biberović jer će sigurno biti suspendovan tako da na klupi im ostaje:

Žagars

Pier

Birč, Sanli, Marjanović

Od njih jedino će neko od centarske linije imati jaču minutažu dok ostali ili neće ulaziti ili će imati 5 do 10 minuta.

Šta znam, meni deluje da možemo protiv njih. Pitanje je šta će biti i sa Boldvinom. Ako preskoči nas zbog povrede mogu reći da ćemo mi iz Istanbula doneti pobedu. Ali samo u slučaju da igra bude bolja od ove protiv Baskonije kao što je protiv Baskonije igra bila bolja nego protiv Pariza. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Fener je u prve dve utakmice igrao sa 7 igrača (Wilbekin, Boldvin, Hol, Gudurić, Meli, Hejs Dajvis, Kolson).

Ostali imaju drugačiji status. Neki su imali minutažu u prvoj a u drugoj imali manje ili nisu igrali. Ili obrnuto. I tu spadaju Sanli, Marjanović, Žagars, Birč, Biberović i Pier. Ako uzmemo da je Wilbekin povređen oni padaju na 6 nosioca:

Boldvin

Gudurić, Hol

Hejs Dejvis

Kolson

Meli

Ako dalje uzmemo u obzir da se i dalje kristalisu uloge klupe teško je proceniti ko će i kakvu minutažu imati protiv nas. Ono što jeste bitno da su im ova 6 nosioca mnogo bolja od naših nosioca ali mi deluje da je naša klupa bolja i veća. Njima sa klupe ispada Biberović jer će sigurno biti suspendovan tako da na klupi im ostaje:

Žagars

Pier

Birč, Sanli, Marjanović

Šta znam, meni deluje da možemo protiv njih. Pitanje je šta će biti i sa Boldvinom. Ako preskoči nas zbog povrede mogu reći da ćemo mi iz Istanbula doneti pobedu. Ali samo u slučaju da igra bude bolja od ove protiv Baskonije kao što je protiv Baskonije igra bila bolja nego protiv Pariza. 

Kad porediš klupe, ceniš da su Kobra, Prađed i Muka jači nego Žagars, Pjer i Birč?

Zar nisu to do juče bila (skoro pa) tri najgora igrača u EL, forumskim konsenzusom?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, MarioKempes said:

Kad porediš klupe, ceniš da su Kobra, Prađed i Muka jači nego Žagars, Pjer i Birč?

Zar nisu to do juče bila (skoro pa) tri najgora igrača u EL, forumskim konsenzusom?

Kad upoređuješ klupe uporedi sve osim ako si zlonameran. Ako nisi onda to izgleda ovako

Jago, Teo

Nedović

Rokas, Dobrić

Davidovac

Mitrović

I da. Ovo je jača klupa nego:

Žagara

Hol/Gudurić

Pier

Birč, Sanli, Marjanović. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Čočo said:

Kad upoređuješ klupe uporedi sve osim ako si zlonameran. Ako nisi onda to izgleda ovako

Jago, Teo

Nedović

Rokas, Dobrić

Davidovac

Mitrović

I da. Ovo je jača klupa nego:

Žagara

Hol/Gudurić

Pier

Birč, Sanli, Marjanović. 

Ma, nisam zlonameran, nego si naveo da su im na klupi Žagars, Pjer i tri centra (od kojih Birč prvi), a ja sam uporedio naše alternative na tim pozicijama.

Al' neka ostane zabeleženo i da je klupa Fenera u sastavu Žagars, Hol/Gudurić, Pjer, Birč, Šanli, Bobi slabija od Zvezdine čuvene "domaće osnove"+Rokas i Jago.

Ja nemam ništa protiv, mada se mnogi ne bi složili:)

Da se poigram malo i sa startnim petorkama:

Boldvin-Miler - njihov

Hol-Kenan - naš

Kolson-Kalina - niko ispred Kaline

Hejs-Daum - njihov

Meli-Bolomboj - da vidim ko bi menjao Bokija za Žabara?

Znači, 3:2 za nas.

'Bem mu miša, ispadosmo jači od Fenera:)

 

Edited by MarioKempes
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jak je Fener i baš ozbiljna ekipa. Ali mislim da im je izostanak Wilbekina poprilični hendikep kako god netko gledao na njega kao igrača. Izgledi nam nisu baš preveliki ali i prošle sezone tj početkom ove kalendarske  godine smo bili već prežaljeni uoči gostovanja tako da...

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...