Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

376 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      93
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      90
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      301
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      108
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      63
    • Niko!
      147


Recommended Posts

11 hours ago, alokin said:

Danas pre podne kad sam gledao na ticket.rs za nivo 400 bilo karata samo za zone iza koševe, malopre udjem i vidim da su ponovo pustili u prodaju i za srednje tribine, tako da baš u to i ne verujem. Znam da na nivou 400 nema numeracija sedišta, samo kažem.

 

Када иде продаја добро, увек пусте горе преко капацитета. Па на 400 настане кркљанац и трпање у тор.

То ради и Тегелтија код њих, за свој џеп. Ниво 400 стајање. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zelja mi je i nada da veceras udjemo u utakmicu kao ekipa iz Radonjine 16/17 sezone kad smo na pocetku na atmosferu i odbranu kretali sa dvocifrenom razlikom u prvoj cetvrtini ( CSKA 13:0, PAO 16:0)

 

CMM bi mogao odigrati tu "Jovicevsku" ulogu, jakom odbranom na jednoj strani i napadima na nepostavljenu odbranu na drugoj i tako da nas uvede sa par lakih poena u mec.

 

Svejedno, nadam se pobjedi kao i protiv Pariza uz zelju za napredak u igri kako individualno tako i timski.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opasna tekma veceras, pobeda donosi mir medju navijace, ali moze da bude i samo mazanje ociju i prekrivanje rupa. Sa druge strane poraz bi doveo do ozbiljne frustracije na tribinama, lose atmosfere u javnosti i pritiska da se nesto hitno lomi preko kolena, sto isto nije dobro. Kako god da bude mi smo tu da podrzimo, ali i da pljucnemo ponekad.

Link to comment
Share on other sites

Večeras a i svaku narednu utakmicu treba da iznesu CMM, Nedović, Canan, Kalina, Rokas i Joel plus Daum, Yago i Teo kao neki potencijalni faktori iznenađenja.

 

Za koliko će to biti dovoljno, pitanje je, ali to je jedino dobro što imamo a pripreme su završene.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ja opet imam neko malo drugačije razmišljanje.

Mene bi poraz od Baskonije zaboleo ali ne bih bio besan. Poraz od Baskonije je poraz od ozbiljne ekipe koja ima 5-6 veoma dobrih košarkaša a umeli su zadnjih godina jako dobro da proberu i vodonoše.

 

Poraz od Splita je, sa druge strane, neizbrisiva mrlja i ne postoji način da se to nadoknadi. Mora se dalje, naravno, ali jasno i nedvosmisleno mora da se zna da je to nedopustivo sramoćenje ekipe. Mi i takvi kakvi smo, neuigrani i nezainteresovani, ovakav Split moramo da rutiniramo 10 do 15 razlike, svaki put.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, forumko topic said:

Ako večeras krenemo jako, a Janis ponovo krene svakoga da ispoštuje sa minutažom, gasim. Nadam se da čita forum. 🙂

 

Znači gasiš na tačno 2 minuta i 37 sekundi do kraja prve četvrtine 🙂 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Шта је тачно проблем са Теом, Недовићем и Калинићем?

Pa i sa Plavsicem. Decko je trebalo da bude 3. centar, Mitar da dobije ugovor preko i da se dovede 1., ili 2. centar. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, forumko topic said:

Ako večeras krenemo jako, a Janis ponovo krene svakoga da ispoštuje sa minutažom, gasim. Nadam se da čita forum. 🙂

Da mu olakšamo 🙂

 

Αν ξεκινήσουμε δυνατά απόψε, και ο Janis αρχίσει να σέβεται τους πάντες με τα λεπτά ξανά, θα κλείσω. Ελπίζω να διαβάσει το φόρουμ.

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pavlaka said:

Mekintajer,Kenan,Gedraitis,Kalinic i Bolomboj

Ja bih sa ovom petorkom poceo utakmicu 😊

 

Manje je bitno ko počinje, bitno je da ne zaigra 11 igrača u prvoj četvrtini. Uz te što si naveo, Teo i Nedović spolja, Dobrić ili Daum i što manje minuta Mitroviću na 5 umesto Džoela.

 

Nije smak sveta ako se ne dobije, ali baš bi valjalo, a i ova ekipa je direktan konkurent za te 7-10 pozicije.

Link to comment
Share on other sites

Kako bi ono naš Ra rekao, mi ćemo ovaj meč da dobijemo. A da je igra loša bogami jeste. Imamo konstantnu produkciju jedino sa pozicije dva. Premalo jbg i za one već unapred dobijene utakmice. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ikac said:

 

Manje je bitno ko počinje, bitno je da ne zaigra 11 igrača u prvoj četvrtini. Uz te što si naveo, Teo i Nedović spolja, Dobrić ili Daum i što manje minuta Mitroviću na 5 umesto Džoela.

 

Nije smak sveta ako se ne dobije, ali baš bi valjalo, a i ova ekipa je direktan konkurent za te 7-10 pozicije.

Teo ne igra veceras.

Link to comment
Share on other sites

Kako lepa i dirljiva scena, svi su pozitivni, puni optimizma, podržavaju milionere koji će danas oko podne da vide da li im se igra ili ne igra. 😍

 

Ali tu sam ja da vam rušim sneška, ne mislim da ćemo dobiti iako šansa uvek postoji kada oba tima izađu na teren. Potencijalnih 2-0 u EL ne da ništa ne znače, nego mi je i smešno kad pročitam kako to neki doživljavaju kao neki Achievement, u trenutku kada tim izgleda kao razbijena banda, govor tela kao da su kopali na njivi čitavu sedmicu, a za to nisu plaćeni. Ljudi kao da očekuju da će amaterizam i propusti prilikom ulupavanja 15mil evra na tim biti otklonjeni dok pucneš prstima.

  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sinnerman said:

Kako lepa i dirljiva scena, svi su pozitivni, puni optimizma, podržavaju milionere koji će danas oko podne da vide da li im se igra ili ne igra. 😍

 

Ali tu sam ja da vam rušim sneška, ne mislim da ćemo dobiti iako šansa uvek postoji kada oba tima izađu na teren. Potencijalnih 2-0 u EL ne da ništa ne znače, nego mi je i smešno kad pročitam kako to neki doživljavaju kao neki Achievement, u trenutku kada tim izgleda kao razbijena banda, govor tela kao da su kopali na njivi čitavu sedmicu, a za to nisu plaćeni. Ljudi kao da očekuju da će amaterizam i propusti prilikom ulupavanja 15mil evra na tim biti otklonjeni dok pucneš prstima.

 

Ti si jedan od onih likova koji su mi simpatični i ako jesi i ako nisi troler. 

 

Kao onaj Droopy Dog kad se sav ubedačen izjasni sa "Im happy".

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...