Jump to content

Recommended Posts

Fino smo se drzali dok smo imali snage. Tajrik me bas lepo iznenadio, koliko se uspesno cuvao licnih gresaka, a i fino je i bacanja izvodio. Pokazao je da moze lepo da zavrsava oko obruca. Samo mi jedna stvar nije jasna..Kada igraju zajedno Dejvis i Tajrik, zasto Dzons, u odbrani ne cuva cetvorke, a Dejvis petice??? Ne moze Dejvis da trci za Monekeom, kad ga izvuce daleko od kosa, pa ga lako pretrci. 

Iffe odlican, siguran na lopti, Karlik takodje dobar, Nilikina se i nije bas snasao, ali eto, jurice najopasnije igrace, pa cemo videti kako ce to da izgleda. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, KockoOblo said:

 

Aha. 

 

Ozbiljno to mislim, ne zezam te.

Svi grese i prave gluposti. U krajnjoj liniji i to ko napravi manje gluposti tokom utakmice utice na rezultat na kraju.

Kad se uigrate bice manje gluposti ali ne znaci da se nece desavati bas puno gluposti na ponekoj utakmici.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Angola said:

Fino smo se drzali dok smo imali snage. Tajrik me bas lepo iznenadio, koliko se uspesno cuvao licnih gresaka, a i fino je i bacanja izvodio. Pokazao je da moze lepo da zavrsava oko obruca. Samo mi jedna stvar nije jasna..Kada igraju zajedno Dejvis i Tajrik, zasto Dzons, u odbrani ne cuva cetvorke, a Dejvis petice??? Ne moze Dejvis da trci za Monekeom, kad ga izvuce daleko od kosa, pa ga lako pretrci. 

Iffe odlican, siguran na lopti, Karlik takodje dobar, Nilikina se i nije bas snasao, ali eto, jurice najopasnije igrace, pa cemo videti kako ce to da izgleda. 

 

Verovatno zbog zastite skoka... Tek bi tu problema bilo da se Dzons izvlaci spolja cuvanjem cetvorki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Portovale said:

Grobari, čim vam tim pohvaljuju ovi s moje strane... 

 

 

mrka kapa 

 

Nema potrebe za ovim. Nisu svi ovde da bi sprdali kontra stranu. Normalno diskutujemo.

Meni se recimo mnogo vise svidja karakter Partizanovog rostera nego nas. I tu nema skrivenih motiva.

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

Bend “Blicaj” objavio je spot za pesmu “Večni sjaj Partizana” kao poklon svim navijačima.  U procesu stvaranja spota učestvovali su pretežno studenti Fakulteta dramskih umetnosti i Fakulteta primenjenih umetnosti, na čelu sa Jovanom Mihajlovićem, apsolventom katedre kamere, koji je producirao, režirao i snimao spot.

Studentkinja četvrte godine Dramaturgije na FDU Jana Milivojević potpisuje scenario, montažer spota je student četvrte godine Nikola Jovanović, dok su glavne uloge igrali student treće godine Glume na FDU Andrija Marković, profesor dikcije i glumac Đorđe Marković, a prvi put pred kamerom bila je petogodišnja Kasija Bojović. U spotu se pojavljuju i fudbaleri Partizana Nemanja Nikolić i Miloš Krunić, kao i kapiten rukometne sekcije Nikola Zečević.

 

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Simpatično.

Ali da mala od 5 godina nosi majicu NUSKNVP je bolesno.

 

Što se tiče tekme, čini mi se da smo malo pročitani a malo fali rutine. Plus što ni sam Željko nije izgleda u svojoj glavi prelomio ko mu je go-to dečko u ovoj ekipi, Karlik ili Ife

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jedibojan said:

E jedno pitanje: Davisu je sviran faul u napadu kada je odbrambeni igrac bio sa obe noge u polukrugu. Da li je to bilo zbog ilegalnog pokreta rukom ili sam nesto propustio (ne shvatam pravilo)?

Tako je, sudjeno je zbog ilegalnog pokreta rukom, isto kao i Mitrovicu veceras.

Jedina izmena (fine-tuning) vezana za polukrug u ovoj sezoni je ova:

Regarding block/charge calls, a defensive player will now be considered to be outside the defensive semicircle (DSC) if his foot is elevated above the DSC line, whereas up until now he was considered to be inside in this specific case.

Pravila

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...