Jump to content

Recommended Posts

4 hours ago, DameTime said:

Ma kakve karte, kad god je besplatno ljudi su samo ulazili i sedali gde god. Ne znam samo kako misle to da izvedu ako je veći deo hale zauzet na sezonsku, mislim šta s tim ljudima koji su platili kartu?

 

Nije baš ovako. Mi smo imali na dve lokacije po 2 mesta, prva dvojica su došla, videli zauzeto, a slobodno 5 mesta pored, seli i to je to.

Mi smo došli, nije bilo mesta, podigli ove sa naših mesta. Bez ikakvih problema, ljudi se samo premestili malo dalje. 

 

Mislim uvek se može naleteti na budalu, ali 99% ljudi će se skloniti.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, realno *w said:

Nije baš ovako. Mi smo imali na dve lokacije po 2 mesta, prva dvojica su došla, videli zauzeto, a slobodno 5 mesta pored, seli i to je to.

Mi smo došli, nije bilo mesta, podigli ove sa naših mesta. Bez ikakvih problema, ljudi se samo premestili malo dalje. 

 

Mislim uvek se može naleteti na budalu, ali 99% ljudi će se skloniti.

 

Ma ja sam imala pozitivno iskustvo. Napisah iznad, čak ni sezonci nisu dizali ljude s mesta (ako ne moraju), nego bi seli negde pored. 

 

Problem je da kontrolišeš kapacitet Arene i koliko ljudi će ući za džabe jbg, jer ne mogu baš svi ući. A nezavisno od protivnika, to je prvi meč sezone, kapiram da će biti veliko interesovanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nešto mi se vrzma po glavi,priča oko navijača koja se predočava igračima po meni klizi u jednu drugu krajnost.

Nekako taj odnos se uvijek vremenom stvarao i kroz sezonu kakva god da je bila. Mislim nama je bitna ljubav prema klubu i to se kroz želju za gledanjem i podrškom manifestuje. Tako da Tegi i ekipa nema potrebe da na svom indijanskom engleskom to razglabaju u svakom intervjuu sa igračima. Svi smo toga svesni a ovi amateri novinar &sin neće biti profi ako to ponavljaju kao papagaji.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tex_Willer said:

Nece on iznad 20 min ici, ako bude imao tu stats za pasarela minutazu to bi top bilo, bio bi bas pravi two way igrac( sto godinama cekamo)...

 

Bonga će biti na 25,26 minuta bar dok Mike ne uđe u ritam (bar mesec dana). A i nakon toga, već će se donekle iskristalisati uloge, a Željko voli takve igrače, a i ne štedi ih. U El gilja 25, ABA 10,15.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Papanikolesku said:

 

Bonga će biti na 25,26 minuta bar dok Mike ne uđe u ritam (bar mesec dana). A i nakon toga, već će se donekle iskristalisati uloge, a Željko voli takve igrače, a i ne štedi ih. U El gilja 25, ABA 10,15.

Daj Boze da bude taj kvalitet i ima te minute, on defanzivno uz Frenka ce najvise doprineti to je sigurno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Tex_Willer said:

Daj Boze da bude taj kvalitet i ima te minute, on defanzivno uz Frenka ce najvise doprineti to je sigurno.

 

Na svakoj pripremnoj tekmi za koju smo videli -/+ statistika, Bonga je bio u dva ili tri najbolja igrača.

Njegov uticaj na odbranu je ogroman.

 

Frenk igra vrhunsku odbranu, ali ima taj problem da je plejmejker bukvalno najgora pozicija za igrača koji svoju igru zasniva na odbrani. Kako god okreneš, lopta će biti dosta kod njega u napadu i ako se tu ne bude snašao da organizuje i napada koš, biće manje minuta.

 

Za razliku od njega, Bonga kao krilo ili četvorka, može da ćoškari, čeka otvorene trojke, katuje na koš i ostalo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Danas ocekujem Balsu i Pokua unutra da budu na ok nivou i igraju 20-25 min, nama je ključ da Dejvis bude na nekih 15 min maks u abi(prosecno), a ovakve meceve kao sto su danas da i preskace( u toku sezone i gustog rasporeda ne nuzno danas naravno).

 

 

Dvejnu bi davao jaku slobodu danas, mora sut da namesti uskoro, dok prodor mu je bas dobar...

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, realno *w said:

Taman izjava po meri, sa obzirom na inteligenciju istog.

Samovoljni odjeb iz KKP mu je najbolji potez u našem dresu. 

 

Boktejebo kakvu smo mi družinu bili skupili prošle sezone, da ih je Doroti iz Kanzasa vidjela odrasla bi u pregojenu gotičarku na anksioliticima. 

  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Prvi put od kako je Zeljko tu, jedva cekam da pocne sezona


i ja se bas radujem…

 

gledao sam na Sajmu, bas se osetila energija, aj sad da vidimo u takmicarskoj utakmici…

 

bicu bas razocaran pre svega ako ne bude energije u ekipi, rezultati manje vise, sa energijom oni dolaze sigurno

7 minutes ago, DameTime said:

Super potez, ali Vanja baš mora da poradi na izrazu. Kao da se upravo digao iz kreveta i stao ispred kamere :classic_laugh:

Ja kontam da ga vise smara da vrti istu pricu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...