Jump to content

Recommended Posts

Visoko cenim profi pristup Bonge. Ne mogu jos uvek da postanem fan, morace na mnogo ozbiljnijim ispitima da pokaze da nije jack of all trades, master of none nedefinisani igrac precenjene odbrane. Navijam za to, mozda stvarno neigranje glavnine minuta na 3 ucini od njega drugu zverku. Treba dozirati minutazu, nije lako izdrzati ovaj ritam u kasnim cetrdesetim...

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Polako ljudi. Mi smo se uzeljeli basketa, ostali uskraćeni za neke radosti prošle sezone, dobili napaljenu novu ekipu čiji govor tela govori suprotno od one prošlogodišnje i još ponešto. 

Ali sve to ne mijenja činjenicu da je ovo komplet nova ekipa kojoj nedostaje zajedničko iskustvo da bi stvari došle na svoje. Igračkim skilom i uopšte selekcijom ima mjesta za napredak pogotovu kada znamo ko ih trenira.

Ali ne bih se ja zaletao sa očekivanjima puno je aždaja ove godine u Evropi.

Korak po korak, ovi prvi su dobri...

Edited by odupri se ludilu
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Naravno. Bez preteranog loženja molim da ne bude opet velikih razočaranja 🙂

 

ALI...ljudima je toliko falilo da vide tu borbenost, odbranu na granici dozvoljenog, korišćenje "malih" faulova, sprečavanje lakih poena i dobili su/smo to što smo to tražili i to u punom sjaju.

 

Videćemo kako će to izgledati protiv EL ekipa. Prvi test je već sad u Vitoriji 03.10.

 

Meni ovo zasad deluje kao neka Duletova ekipa na steroidima. Fale tu mnoge stvari ali je borba za svaku loptu zagarantovana.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, odupri se ludilu said:

Polako ljudi. Mi smo se uzeljeli basketa, ostali uskraćeni za neke radosti prošle sezone, dobili napaljenu novu ekipu čiji govor tela govori suprotno od one prošlogodišnje i još ponešto. 

Ali sve to ne mijenja činjenicu da je ovo komplet nova ekipa kojoj nedostaje zajedničko iskustvo da bi stvari došle na svoje. Igračkim skilom i uopšte selekcijom ima mjesta za napredak pogotovu kada znamo ko ih trenira.

Ali ne bih se ja zaletao sa očekivanjima puno je aždaja ove godine u Evropi.

Korak po korak, ovi prvi su dobri...


apsolutno. Ja o rezultatima nisam pricao niti cu.

 

za sad samo mi je bitna energija ekipe koja je nesumnjiva i nesumnjiva je zelja igraca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niko nije pricao o rezultatima ili dometima. Ljudima se svidja borbenost, zelja, izgled ofanzive. Jasno je potpuno gde smo suplji i tu ce morati nesto konkretno da se uradi tokom sezone. Daleko od toga da stav garantuje rezultate, ali kao sto neko napisa, ovo je ekipa za koju nije nimalo tesko navijati. Sama personalna resenja po pozicijama za 3/4 tima nisu po nekakvim mojim sentimentima, ali je fakat da ovo izgleda vrlo pristojno za same pocetke jedne potpuno nove, juce skupljene ekipe. Ostaje da se nastavi sa radom.

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Veliki propust kluba što nije bio minut ćutanja ili nekakav tribute za Čarlija 🖤

20 godina glas kluba, moralo je nešto 

 

Što se tekme tiče, mnogo razloga za optimizam imamo i mnogo prostora za napredak, kao najveće pitanje mi se nameće da li ekipa može da ostane na ovakvom energetskom nivou kada krenu dupla kola i zajeban raspored ali otom potom, jedva čekam nedelju i utakmicu protiv Spartaka

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Shikamaru said:

Veliki propust kluba što nije bio minut ćutanja ili nekakav tribute za Čarlija 🖤

20 godina glas kluba, moralo je nešto 

 

Što se tekme tiče, mnogo razloga za optimizam imamo i mnogo prostora za napredak, kao najveće pitanje mi se nameće da li ekipa može da ostane na ovakvom energetskom nivou kada krenu dupla kola i zajeban raspored ali otom potom, jedva čekam nedelju i utakmicu protiv Spartaka

 

Moguće da sam se istripovao, ali je na onom turniru bio minut ćutanja?

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi dobro kada bi cene pojedinačnih ulaznica za ovakve 'male' Aba utakmice rasle pomalo (počevši od ove nule) sve do trenutka kada poseta padne ispod 15.000, pa se onda vratiti na prethodnu cenu. Ekonomski gubitak u odnosu na takve utakmice prošle sezone bi bio zanemarljiv, a pozitivan efekat na ekipu i igrače sa kraja klupe, koji će ih uglavnom igrati, ogroman.

Link to comment
Share on other sites

Dobri ste, gledao sam koliko sam stigao, dok je bilo koliko toliko neizvesno. Dobri ste, naspanovani, uklopljeni odlicno.

Ovakav tip ekipe volim. Jos vam par tu nosioca Karlik Dzons, Duejn Vašingteon, pa i ovaj drugi Džons, igrači sa velikim motivom za dokazivanje.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Shonewizard said:

 

Moguće da sam se istripovao, ali je na onom turniru bio minut ćutanja?

Moram priznati nisam bio, raspitaću se 

 

Na Simfoniji je dobio posthumno nagradu ali to je em bilo jako kratko i zajedno sa 10ak ljudi, em je manje ljudi generalno bilo na tom događaju. Mislim da je on generalno zaslužio više a sinoć bila idealna prilika

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...