Jump to content

KK Partizan Live 2024/25


Son_of_a_gun

Recommended Posts

Bravo Poku. Ako od njega dobijemo sporadicni doprinos poput ovog veceras, to bi ublazilo muke unutra.

Od Mikea bas ne znam sta da ocekujem. Nisam optimista na osnovu konstitucije i skakackog ucinka u EC, ali ajde prvo da ga vidimo

Link to comment
Share on other sites

Ovaj vas novi mini-Panter (mislim na Vasingtona) me opasno dojmi, meni se bas svidja kako deluje na terenu. Cini mi se da moze da bude ozbiljna mikrotalasna.

Poku par odlicnih poteza na obe strane, ali moramo da vidimo kako to izgleda u takmicarskog kosarci.

Inace, delujete vrlo fino. Vrhunske prasinare imate, ali mnogo cete zavisiti od Ifea i Karlika i njihovog IQ-a i liderstva.

Fali mesa i misica u reketu, bice interesantno sta cete tu jos raditi. Rizicno mi je da ostanete u minusu sa kilaznom na 4, a na 5 da se uzdate u zdravlje Dejvisa i u brejktru sezonu Dzonsa. Mislim da vam fali isti tip igraca kao i nama..

 

Inace, ne znam da li mi je cudnije da gledam Osmana u zelenom ili Bongu u belom...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, MC Thunder 2 said:

PAO bez 3 najbolja igraca, ali svakako vredna provera za nas, kako god se zavrsilo.

 

Imaš i kod nas element da Žoc oživljava Ifea, a da je vratio Karlika pre 5 min, ovo bi bilo rešeno uveliko.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...