Jump to content

Gimnastika - Pariz 2024


Recommended Posts

Pade Bajls. Biće teško da uzme zlato ovde.

Stigoše rezultati. SKinuli su joj otprilike ceo poen na pad plus 0,3 penal. To bi bio ozbiljan hendikep i na Parteru a kamoli ovde. Andrade sada ima lepu šansu za zlato da se i ona zakiti.

 

Krah i za Andrade. Na kraju Italijanka iznenadila. Čini mi se da je ovo najviša ocena za izvođenje na svim takmičenjima na OI što se tiče grede  i to ju je poguralo do zlata. Nadajmo se da će ovo malo da unapredi gimnastiku u Italiji da budu još bolje za 4 godine.

 

Kineskinja je jedina opravdala ulogu favorita i uzela medalju ali je i ona dobila dota lošu ocenu za izvođenje.

Edited by Klotzen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Klotzen said:

Pade Bajls. Biće teško da uzme zlato ovde.

Stigoše rezultati. SKinuli su joj otprilike ceo poen na pad plus 0,3 penal. To bi bio ozbiljan hendikep i na Parteru a kamoli ovde. Andrade sada ima lepu šansu za zlato da se i ona zakiti.

 

Da nije pala jel uzela bi zlato? Ova poslednja isla na siguricu i kaznjena za to.

Link to comment
Share on other sites

Ovde je bila najbolja šansa da joj uzmu zlato i iskoristile su 😄 Jednostavno Simone nije dominantna na gredi kao što je na parteru i preskoku. 

 

Žao mi je što Rebeca opet nije uspela da uzme bar ovo zlato pored Biles, ali jbg, baš joj je ziheraška bila vežba. Bravo za Italijanke!

Link to comment
Share on other sites

Choke Rebece, jbg. Da je isla pre Biles verovatno bi uzela zlato, ovako se stegla previse. Mislim da je u najvecem soku Esposito, bila je treca pre nego sto su Biles i Rebeca nastupile, mislim da nije verovala uopste da ce ostati tu.

Link to comment
Share on other sites

Kod muškaraca takođe padaju favoriti ko ludi. Hrvat baš katastrofalan. Da vidimo ovog zadnjeg oće li bar on nešto da uradi.

 

@Miki28 Teoljub

 

Bila bi tu negde sa Italijankom, izjednačena ili bolja ili lošija za nijansu. Teško je to proceniti za nas koji se ne bavimo time.

 

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Bez veze, padneš jednom u 4 godine i kao ne možeš uzet zlato. Pitao bi te suce šta vi kao ne griješite na vašem poslu? Jer jučer sam vidio da griješite kad ste ovom drugom našem uzeli zlato, ajd nek je srebro. Ukrali ti zlato Srbićuuuu. Opet ćeš morat izać iz auta i radit salto u nazad.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Andrade je odradila svoju standard vežbu. Biće joj potrebano da Biles padne da uzme zlato. Ostali svi ako malo dignu svoj nastup u odnosu na prošle mogli bi da bronze. Ove četiri takmičarke su sve dobre što su ostale pa da vidimo šta je koja spremila.

Link to comment
Share on other sites

Bolja je Simone ali nije to pokazala na parteru danas. I u ekipnom i u pojedinačnom višeboju je mnogo bolje izvela ovu vežbu. Bravo Rebeca, konačno to zlato!

 

Da vidimo još Chiles šta može.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Konačnooo je Rebeca olimpijska šampionka :classic_love:

Dobro je pa nemam pojma o gimnastici jer tesko da bi mi bila u top 3. 

 

Biles je za klasu pa i 2 iznad svih, samo ove greske mogu drugim gimnasticarkama da donesu zlato.

 

I Rumunka ostade bez bronze. Steta.

1 minute ago, Klotzen said:

Dva prigovora uložena i amerikankin prošao. bronza SAD.

Jel imala pravo Biles da ulozi zbog onih izlazaka sa partera? Ako jeste, trebala je jer bi lagano bio usvojen.

Link to comment
Share on other sites

Pa kako da uloži prigovor na to kada je ceo svet video da je prestupila. Mogla je na neke tehničke stvari da uloži ali verovatno oni i sami znaju da je ocena realna pa se ne cimaju. Druga Rumunka je uložila i nije joj prihvaćen tako da je ostala 5.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...