Jump to content

Vaterpolo - Pariz 2024


Recommended Posts

Bravo momci, verovao sam u vas od pocetka.

 

Svaka cast kako ste se podigli po milioniti put, kako ste odigrali ove dve utakmice i dokazali da se mi i dalje pitamo!

 

Bravo!

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Kakvi carevi! Svaka čast kako su iskoristili žreb

 

Da se zna da sam jedan od onih što je verovao i u grupi, jedan od par ljudi pored Mca naravno

Edited by Nicklord
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pre jedno 11, 12 godina, dok smo jos bili podstanari u Mirijevu, ja kod frizerke, neka zena vec sedi na stolici, ja sedam kod Mare I tako moja frizerka prica sa mnom o sportu iako pojma nema ni za koga navija, ali valjda sam zanimljiva..

 

I posle nekog vremena, gospodja, divna zena, to se tako vidi 1/1 kod takvih ljudi: moj sin trenira vaterpolo, oni se svi medjusobno podrzavaju, bodre jedni druge na utakmicama, navijaju...

 

Ali eto sad mu je naisao neki tezak period, hoce sve da napusti, pesacio od Banjice do Mirijeva pre neki dan posle treninga.. Mi ga svi podrzavamo.. onako odmah vidis iz price jedna divna porodica.

 

Nikada je vise nisam srela, ali sam dobro zapamtila to prezime.

 

Koliko li je samo ponosna danas?

 

Dedovic... 

 

Koliko golova danas momcino???

 

Bravo momci!

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 14
  • Love 24
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

On 7/24/2024 at 2:44 AM, McLeod said:

Koliko mi je nerealno da u odbojci uradimo nesto, u vaterpolu bi za mene bilo iznenadjenje da ne uzmemo bar bronzu.


Treba pohvaliti @McLeod-a, ovo je bila njegova prognoza uoči Igara. Sad je samo pitanje jesu li vaterpolisti osvojili medalju usprkos njemu. Mislim da jesu, toliko su dobri 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BojanaCZV said:

Pre jedno 11, 12 godina, dok smo jos bili podstanari u Mirijevu, ja kod frizerke, neka zena vec sedi na stolici, ja sedam kod Mare I tako moja frizerka prica sa mnom o sportu iako pojma nema ni za koga navija, ali valjda sam zanimljiva..

 

I posle nekog vremena, gospodja, divna zena, to se tako vidi 1/1 kod takvih ljudi: moj sin trenira vaterpolo, oni se svi medjusobno podrzavaju, bodre jedni druge na utakmicama, navijaju...

 

Ali eto sad mu je naisao neki tezak period, hoce sve da napusti, pesacio od Banjice do Mirijeva pre neki dan posle treninga.. Mi ga svi podrzavamo.. onako odmah vidis iz price jedna divna porodica.

 

Nikada je vise nisam srela, ali sam dobro zapamtila to prezime.

 

Dedovic... 

 

Koliko golova danas momcino???

 

Bravo momci!

 

Mozda me je ono sinoc ostetilo, a sad mi je jako drago zbog ovih momaka jer uvek igraju maksimalno i bore se, ali ako mi verujes, dok sam citao ovo suza mi je sama krenula. 🙂

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Nek je nazdravlje ovim prerano otpisanim momcima, usli su u borbu za zlato, pokazali zelju i da mogu.

Tesko breme prethodnih trofejnih generacija oni nose, nije to uopste naivno.

I ne moraju biti isti, nek su svoji i ovako zeljni pobeda i da pokazu ono sto umeju.

Bravo!!!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Smrtokapa said:

Jel realna ova što intervjuiše Udovičića? :classic_laugh:

 

"Pre 16 godina vodili ste naš tim u polufinalu protiv SAD, tada je Srbija izgubila, a danas je nepravda nekako ispravljena?"

Jeste on nas al na ovakvo pitanje bih je oterao u 3 lepe. :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...