Jump to content

Vaterpolo - Pariz 2024


Recommended Posts

Mi smo svakako od preostale cetiri reprezentacije koje su ostale u igri za medalju najslabiji, ali reci da je hrvatska repka bolja od srpske po uspesima i medaljama je lupetanje bez pokrica ..................................

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bugl Khan said:

Bolje se drži one da 100% nećemo uzet medalju. Možda te iznenade


Krenuo sam jutros pisati da ti svaka čast na optimizmu otprije par dana (i posuti se pepelom) a onda vidio ove tvoje nebuloze.

P.S. medalja još uvijek nije tu

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, neko me sabotira said:


Krenuo sam jutros pisati da ti svaka čast na optimizmu otprije par dana (i posuti se pepelom) a onda vidio ove tvoje nebuloze.

P.S. medalja još uvijek nije tu

Ako dobijemo Mađare, bit će zlato. Ako izgubimo, 50-50 je bronca-drvo

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Od 2008 Amerikanke su osvajale ženski turnir, danas su poražene u polufinalu od Australije.

 

Elem, ima još jedna njihova selekcija koja isto drži taj rezultat, a red je da se ugledaju na devojke 😁

Edited by Don Juan
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Jebote razmisljam, stvarno su ovi likovi titani, pa makar osvojili i drvenu medalju. Uhvatili su ih u raskoraku, dok je vecina ovih reprezentacija spremno docekala ove promene i imaju vaterpoliste koji se bolje uklapaju u nova pravila.

 

Laksi su, brzi, bolji plivaci, igraju na kontre, na nepostavljenu odbranu, idu na presecanje pasova, golmani isplivavaju igraju ekvivalent sweeper goalkeepera iz fudbala, a mi i dalje igramo kao nekad.

 

Ako nam ne odgovara sudijski kriterijum skoro uvek mozemo da se slikamo.

 

Ne mozemo da uzmemo loptu iz plivanja nikome. To je 4 napada vise, ogromna je razlika.

 

Imam nade jer su nam klinci bar prema medaljama dobri, ali moramo da budemo pametniji, mora da se menja nesto. Ovo mozda na klasu uzmemo medalju ali generalno nije dobro.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...