Jump to content

Odbojka - Pariz 2024


Recommended Posts

Rezultat na OI nije debakl ali je ozbiljan neuspeh.

 

Razumem da je liga nacija za nas prilika da se uvode mladje igracice u sistem ali mozda ipak da razmisljaju u pravcu da neke od poslednjih nedelja vrate glavne igracice da se prvi tim uigra kako bi bio kunkurentniji.

 

Sigurno imamo vise kvaliteta od laganog poraza od Italije.

Maja jeste na kraju karijere barem reprazentativne a ona je bila pokretac Tijaninog punog potencijala, treba to nadomestiti u narednom periodu, nece biti lako.

 

Deluje da ce Gvideti popiti nogobulj.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Smeniti oba selektora .

Imati ovakav kvalitet i ovako proći na ovom turniru po meni ozbiljna sramota za ovog gospodina na klupi ženske odbojkaške reprezentacije.

One izmene u prvom setu kad sve ide sjajno su nejasne svima sem njemu samom izgleda.

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekivao sam poraz, pa sam mirno gledao utakmicu i bio prijatno iznenadjen kako igramo. Ali ovaj me izbacio iz takta vec kod onog challengea, a kad je napravio izmene vec sam poceo da ga psujem. 

 

Mi smo autsajder bili ovde, Italija je igrala ispod nivoa u prvom setu i mogli smo da ih ubacimo u nervozu da smo uzeli prvi set u kojem smo bili mnogo bolji. Kad vec nismo ostatak meca je ocekivan rasplet dogadjaja. 

 

Ako nista bar sam odmorio malo oci uz Maju Aleksic i Orro.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

OSS bez najvećeg Aleksandra Boričića je jedna obična divlja napredna prćija gde Mešteri, Boškani i ostali partijski komesari služe da povežu staž i platicu a ne da održe sistem i kontinuitet rada u svim selekcijama. Santareli ih je usrao i zapalio, pokušali copy-paste i dobili kurac. 

 

Ovaj tim je bukvalno na 50% mogućnosti i bronzu bi morale uzeti i sa Kolakovićem jebenim. Razlaz svi do onog zalizanog luzera, ovo jeste veliki udarac i neuspeh. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ovog klovna još večeras otpustiti, poznat je kao gubitnik bitnih utakmica ali ova epizoda mu na OI je bruka i za njega a i za našu reprezentaciju. Posle duže vremena devojle ne donose medalju, naravno najmanje je njihova krivica. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce Gvideti dobiti otkaz vec veceras. Ovaj turnir mu je na nivou jednog Terzica po broju imbecilnih odluka, glupi celindzi, neke izmene po automatizmu koje veze sa zivotom nemaju. Mi nismo losija ekipa od Italije, a svakako ne za ovako rutinski poraz.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Srbija bila u blagom padu već u Tokiju, ali onda se desio Santareli osvojeno je Svetsko i i opet su apetiti porasli. Ne znam dali je bolji trener od Gvidetija i Terzića, ali vidi se iz aviona da je baš jak motivator i da siri pozitivnu energiju kod igračica. Postavlja se pitanje zašto je Italijan tako olako pušten kako je pušten. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Terzić je za Gvidetija doktor.

Uzeo je srebro u Riu i izbacio Amerikanke tada prve favoritkinje turnira.

U Tokiju uzeo bronzu, Italiju dobili 3-0 tada čini mi se u 1/4. Uzeo svetsko prvenstvo.

Edited by Ledd
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Gvideti je morao da dobije otkaz nakon poraza od Turske u finalu Evropskog.

Još tad se videlo da se gubi.

 

Lepo su Turci rekli za njega da nije čovek za velika dela i rešili ga se, pa doveli Santarelija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ledd said:

Gvideti je morao da dobije otkaz nakon poraza od Turske u finalu Evropskog.

Još tad se videlo da se gubi.

 

Lepo su Turci rekli za njega da nije čovek za velika dela i rešili ga se, pa doveli Santarelija.

I Vargas.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Elias said:

Mislim da je Srbija bila u blagom padu već u Tokiju, ali onda se desio Santareli osvojeno je Svetsko i i opet su apetiti porasli. Ne znam dali je bolji trener od Gvidetija i Terzića, ali vidi se iz aviona da je baš jak motivator i da siri pozitivnu energiju kod igračica. Postavlja se pitanje zašto je Italijan tako olako pušten kako je pušten. 

 

 

U Tokiju nam se povredila Brankica Mihajlović u toku turnira je nešto bilo i bronza je tada u tim uslovima bila maksimum.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, suptil said:

Bas mi je zao odbojkasica. NIsu ovo zasluzile. Ovo kukavicje jaje na klupi najuriti pod hitno.

Nema potrebe, istekao mu ugovor.

Sad nek vrate Terzu ako je u dobrim odnosima sa ministrom omladine i sporta Gajićem. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

"Италијански стручњак Ђовани Гвидети изјавио је у Паризу да више неће бити селектор женске одбојкашке репрезентације Србије."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Nema potrebe, istekao mu ugovor.

Sad nek vrate Terzu ako je u dobrim odnosima sa ministrom omladine i sporta Gajićem. :classic_smile:

Vodi Rusiju (al neznam kad mu istice)

Link to comment
Share on other sites

Za razliku od muske odbojke, u zenskoj nemamo problem. Pod pretpostavkom da Tijana odrzi nivo jos 4-6 godina (sto je realno imajuci u vidu njene godine) mi imamo verovatno jednu od najboljih osnova ako ne najbolju na svetu. Imamo kamaru mladih odbojkasica koje su tu negde oko reprezentacije ili su vec krenule samo ih treba selektirati i voditi. Imacemo problem samo na tehnicaru, ali bolje da imamo taj problem nego problem na korektoru.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...