Jump to content

Tenis - Pariz 2024


Recommended Posts

Da je meč igran pre cirka dva meseca,na Rolan Garosu mislim da bi šanse bile izjednačenije. Novak bi bio favorit,ali ne ovoliki.
Nadal mi je tad delovao fizički bolje,a Đoković lošije zbog problema sa kolenom. Uostalom,Rafa je prilično namučio kasnijeg finalistu Zvereva.

Sada Novak deluje više fit iako ne i sasvim.
Nadal mi je u Bastadu izgledao vrlo loše uprkos plasmanu u finale. Mislim da je i platio cenu seriji zahtevnijih mečeva jer mu telo nije najbolje reagovalo.

Bacih pogled na kvote..pobeda Đokovića se plaća sa neverovatnih 1.15. Kvota je nerealno mala,ali mislim da može biti vrlo ružan poraz za Španca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa,i Bastad se igrao na šljaci. Ovaj Nadal koji se pojavio na OI je lošiji čak i od Nadala od pre dva meseca.
Ja mu svakako držim fige da uzme medalju u dublu. Danas su mu šanse jako male.

Dodatak: velika je stvar što možemo da vidimo još jedan njihov meč i to na Šatrijeu. Bez obzira što su obojica daleko od najboljih izdanja.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prilicno siguran, ako Nadal moze ono sto je juce prikazao, uzece do 3 gema. Ocekujem da moze malo bolje, u Bastadu i protiv Zvereva je izgledao mnogo bolje nego juce.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Drug Crni said:


Bacih pogled na kvote..pobeda Đokovića se plaća sa neverovatnih 1.15. Kvota je nerealno mala,ali mislim da može biti vrlo ružan poraz za Španca.


Bice neprijatno… bukvalno Nadalu mogu da racunaju da je osvojio set ako uzme vise od 3 gema u setu i opet kvota ne bi bila vise od 1.25.

 

Djokovic mora da ima jedan goat mentalni raspad da bi uopste mec ucinio zanimljivim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro ne preterujte. Dobiće Novak prvi set, možda i ubedljivo, a onda će, kao po običaju na OI kad zagusti i protivnik krene da pogađa, mentalno da se raspadne. Obično se to događa u polufinalu, ali sada mu se Nadal idealno namestio, da se ne nadamo do poslednjeg dana za džabe.

Link to comment
Share on other sites

Nadalova kondicija je upitna da se igra na tri seta. Ovde se igra na dva.

 

Nadal ima sasvim dovoljno snage da krene agresivno u meč, kako on zna, a to je odmah prednost za njega i 1-0 u setovima, jer Nole ne može da preokrene prvi set na kondiciju.

 

Kad gubiš 1-0 na pariskoj šljaci od Nadala, plus znamo kako Nole čokne na OI onda je to pretežak meč za dobiti u najavi.

Link to comment
Share on other sites

Nadal moze da uzme jedan set samo da se izdesava u Novakovoj glavi nesto na foru: "Aha, dobio je Nadal jedan poen, a vi pederska francuska publiko mu aplaudirate, evo ako zelite da uzme i set neka uzme, pedercine jedne, iz inata cu da izgubim set, da vidim kako cete onda da navijate, ajde jos jace aplaudirajte, pa onda cu da vas vidim kada iz inata ga pobedim, sta cete onda da radite, naravno posle meca cu reci hvala divnoj publici bila je prava sportska atmosfera, netipicna za teniske terene, i necu vas grditi, ali picka vam materina pederska", u svakoj drugoj varijanti 2:0 za Novaka

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...