Jump to content

Tenis - Pariz 2024


Recommended Posts

10 minutes ago, Gistro Bančo said:

 

Postoje najmanje 2 “razloga” zašto su te generacije izgubljene. 😉 Mada je i treći tu negdje. 

Izgubljene ili ne, Novak je osvojio tacno 4 GS titule a da nije igrao sa nekim od - Nadal, Federer, Marej, Alkaraz, Siner, Del Potro. Ne 10ak, 4.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, wrach said:

Cini se kao da je vecina publike bila na njegovoj strani?!

 

Nije. Pošto sam većinu meča nešto radio po sobi i uglavnom slušao meč, mnogo glasnije je bilo kad bi Cicipas dobijao poene...

Tako da sam tačno čiji je poen znao pre nego komentator išta kaže.

Link to comment
Share on other sites

Ima jos dva meca u dva dana. Bice zeznuto. Da barem ima neki dan odmora bilo bi mnogo lakse. Siguran sam da ce uciniti sve da osvoji medalju, ako nije obnovio povredu, do te mere da je kao pre operacije, onda ce igrati... verujem da ide na pregled odmah sa terena i da ce odraditi neki tretman i izaci sutra na teren pa koliko moze, jer jos jedna pobeda u naredna dva meca je medalja. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Ima jos dva meca u dva dana. Bice zeznuto. Da barem ima neki dan odmora bilo bi mnogo lakse. Siguran sam da ce uciniti sve da osvoji medalju, ako nije obnovio povredu, do te mere da je kao pre operacije, onda ce igrati... verujem da ide na pregled odmah sa terena i da ce odraditi neki tretman i izaci sutra na teren pa koliko moze, jer jos jedna pobeda u naredna dva meca je medalja. 

 

 

Ima dan odmora ako uđe u finale.

Ako izgubi onda se igra za bronzu odmah sutradan.

 

U prevodu, sutra zadnja šansa za medalju.

Ako uopšte igra, u šta sumnjam, po njegovoj izjavi nakon meča.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako se ponovo povredio sumnjam da će igrati. U svakom slučaju, Museti je zajeban, u smislu da dosta trči i sve vraća... tako da Novak može to da dobije samo ako bude mogao normalno da se kreće. 

 

Po njegovoj reakciji posle meča, male su šanse... 

Edited by Issey
Link to comment
Share on other sites

Ako nesto nisam izostavio:

 

Murray je jedini koji ima 2 zlata.

Nadal ima jedno zlato i jedno 4. mesto.

Del Potro ima jedno srebro i jednu bronzu.

Gonzales takodje ima srebro i bronzu.

Federer ima jedno srebro.

Djokovic bronzu i jos 2 cetvrta mesta. 

 

 

Winslow ima zlato i bronzu, ali je to bilo pocetkom 20. veka, daleko pre tura, tako da nije bas relevantan. 

 

 

 

 

 

 

11 minutes ago, Ledd said:

 

Ima dan odmora ako uđe u finale.

Ako izgubi onda se igra za bronzu odmah sutradan.

 

U prevodu, sutra zadnja šansa za medalju.

Ako uopšte igra, u šta sumnjam, po njegovoj izjavi nakon meča.

  

Da, da, zaboravio sam da je finale dan posle. Thnks.

 

Nista, da se onda dobije ovo polufinale i odmori za zlato 😄 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nole ne može da dobije Alkaraza zdrav a kamoli ovako na jednoj nozi, plus igra protiv razgoropadjenog Musetija meč koji bi bio prilično tesan čak i da ga ne muči koljeno, sa druge strane Alkaraz protiv mrtvog Aliasimea u polufinalu, praktički ima bye za plasman u finale, stvarno šanse za zlato su skoro pa nepostojeće.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Урош19 said:

Nole je povredio neki nerv po informacijama koje ja imam, udario se reketom.

 

Ako je to, onda pain killeri rešavaju..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Feliks igra odlicno na ovom turniru. Ako bude Alkaraz brljao kao protiv Pola danas izgubice set sigurno, a mozda i nesto vise.

 

Sto se tice tog potencijalnog finala, Djokovic ovde igra najbolje u sezoni, a Alkaraz najgore od Rolan Garosa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wrach said:

Izgubljene ili ne, Novak je osvojio tacno 4 GS titule a da nije igrao sa nekim od - Nadal, Federer, Marej, Alkaraz, Siner, Del Potro. Ne 10ak, 4.

Ma mislio sam na igrače koji su urnisali karijere mnogim. A zna se koji su..

Nisam toliki statističar kao “jedan čo’ek” no i ja sam znao da nema ništa od te tvrdnje od 10 GS uz pomoć “izgubljene” generacije. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, McLeod said:

Feliks igra odlicno na ovom turniru. Ako bude Alkaraz brljao kao protiv Pola danas izgubice set sigurno, a mozda i nesto vise.

 

Sto se tice tog potencijalnog finala, Djokovic ovde igra najbolje u sezoni, a Alkaraz najgore od Rolan Garosa.

OK, to bi bilo to, da upišemo Alkarazu zlato i da se razilazimo, nothing to see here...

 

Baš mi je drago zbog Done, kad nije moglo na W evo ovde joj se vraća :18:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...