Jump to content

Recommended Posts

16 minutes ago, Eddard said:

 

Šta znam, meni je ovaj tekst, iako tačan, onako malo suptilno prckanje Jokića. 

Neka se nekad odazove na bar dva prvenstva zaredom, pa će možda i on zaslužiti ovakav tekst🙂

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eddard said:

 

Šta znam, meni je ovaj tekst, iako tačan, onako malo suptilno prckanje Jokića. 

eto sigurno debeli neće moći od muke da se provoza u sulkama i popije pivo, on je odavno prestao da komunicira sa "srpskim novinarima" jedino prima dvojac sa Arene kad odu kod njega u Ameriku, Kole i Edin naravno. To što neki "novinarčić" pokušava da sebi nabije popularnost peckajući najboljeg na sveetu je samo još jedna srpska mana i tradicija nažalost.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma kakvi, svake godine posle okupljanja izađe neki ovakav tekst o Bogdanu. Skupljaju klikove i prave engagement na sajtu. Pritom imam utisak da čitam jedan isti tekst svaki put, ali to ne znači da mi oko neće zasuziti 😄 

 

29 minutes ago, Clash said:

Ja ne razumem sta je ovde smešno.

Aleksa se zahvalio na engleskom i na španskom.

I šta je tu smešno?

 

Smešan je Aleksin neposredan pristup Gasolu i šeiku, isto kao sa Anrijem i Melom, kao da se znaju sa basketa u Čačku. I kad kažem smešno ne mislim za podsmevanje nego beskrajno simpatično.

Ovoj devojci koja je pravila thread se valjda dopada što je "poliglota":)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Smešan je Aleksin neposredan pristup Gasolu i šeiku, isto kao sa Anrijem i Melom, kao da se znaju sa basketa u Čačku. I kad kažem smešno ne mislim za podsmevanje nego beskrajno simpatično.

Ovoj devojci koja je pravila thread se valjda dopada što je "poliglota":)

Seiku se zahvalio i rukovao se i nista vise.

Gasol je prvi njega dodirnuo po obrazima i sasvim logicno i spontano ga je Aleksa zagrlio, znači nije Aleksa prvi naskako na njega kao da su drugari.

Ova tviterašica ni sama ne zna šta je htela sa ovim.

Hoću da kažem da lupetaju po tviteru svasta zarad malo lajkova. Tako je oduvek ali mi je još gore sto ljudi to šeruju po automatizmu. znači Aleksa, dva smajlila, tviteraš napiše nemogu, plakyyy, hahaha i onda delimo onako reda radi.

Na tviteru recimo ima dobrih fora za Mikeca milion, to se slabo šeruje a ovo Aleksino je po meni nešto najnormalnije, očekivano ne za njega nego za bilo kog sportistu. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Clash said:

Ova tviterašica ni sama ne zna šta je htela sa ovim.

 

Brt, prilično je jasno šta je htela - devojka je napravila thread za celu dodelu, ovo je samo jedan tvit u nizu.

Ljudi su se otkačili na mrežama jer ima dosta materijala i zato što im je sve ovo pozitivno. Ništa više i ništa manje od toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

Brt, prilično je jasno šta je htela - devojka je napravila thread za celu dodelu, ovo je samo jedan tvit u nizu.

Ljudi su se otkačili na mrežama jer ima dosta materijala i zato što im je sve ovo pozitivno. Ništa više i ništa manje od toga.

Pogledao sam sad i ceo thread koji je isto malo jači. Nije baš morala da se cima.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fancy said:

 

Ali realno Dikec je veći šef sa više mimova i fora i sa boljim slikama iz "civilstva" 

Da, Dikec je planetarno eksplodirao sa mimovima a Mikec je na lokalnom nivou sa ostankom u Parizu  do kraja.

Tipa da će se zvanično tražiti od Francuske da ga isporuče Srbiji.

Link to comment
Share on other sites

Ne mora svaka fora da bude univerzalno prihvaćena da bi nam izazivala pozitivna osećanja. Upravo zbog toga što je poenta u samim sportistima.

 

Lično sam ritvitovala i bukmarkovala većinu stvari na koje sam naletela (ovde šerovala otprilike 10%) da bi mi ostao taj sadržaj i da mogu da mu se vratim. Neka ostane i ovde, svakako su pozitivne stvari u pitanju. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Serujte sve sto vam se ucini smesnim i ne obazirite se na komentare tipa "sta je ovde smesno". Olimpijadu cu pamtiti po medaljama, ali i sjajnin mimovima koji su mi duhovitoscu ucinili ovo leto jos lepsim.

Edited by diego
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, DameTime said:

Ne mora svaka fora da bude univerzalno prihvaćena da bi nam izazivala pozitivna osećanja. Upravo zbog toga što je poenta u samim sportistima.

 

Lično sam ritvitovala i bukmarkovala većinu stvari na koje sam naletela (ovde šerovala otprilike 10%) da bi mi ostao taj sadržaj i da mogu da mu se vratim. Neka ostane i ovde, svakako su pozitivne stvari u pitanju. 

 

 

27 minutes ago, diego said:

Serujte sve sto vam se ucini smesnim i ne obazirite se na komentare tipa "sta je ovde smesno". Olimpijadu cu pamtiti po medaljama, ali i sjajnin mimovima koji su mi duhovitoscu ucinili ovo leto jos lepsim.

Sve ok, lajk, ser, subskrajb sta ko hoce.

Samo me i dalje interesuje sta je smesno u Aleksinom sasvim normalnom i kulturnom zahvaljivanju Gasolu i seiku?

Zasto nije smesno kad se Lebron ili Sroder zahvalio na medalji?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Clash said:

Sve ok, lajk, ser, subskrajb sta ko hoce.

Samo me i dalje interesuje sta je smesno u Aleksinom sasvim normalnom i kulturnom zahvaljivanju Gasolu i seiku?

Zasto nije smesno kad se Lebron ili Sroder zahvalio na medalji?

 

Zato što Lebron i Šroder nemaju ni deseti deo harizme Alekse Avramovića. 

 

Ne razumem zašto moramo jedni drugima ovde da objašnjavamo zašto nam nešto (ni)je smešno... sasvim je ok da nam nisu interesantne iste stvari. Tačno će da mi presedne što sam ovde delila bilo šta.

Link to comment
Share on other sites

Alksa je harizmatican i jako osebujan lik.

Ali to ne znaci da od njega trebamo praviti dvorsku ludu i sta god da uradi da se smejemo. Toliko ima gafova da se ne mora lepiti i ono sto nema veze.

To je nepostovanje Alekse kao osobe.

Ako neko nije shvatio zbog toga insistiram na tome da ne moze nista biti smesno u njegovojm zahvaljivanju na medalji kao sto tu nema nista smesno ni kod drugih sportista.

 

Link to comment
Share on other sites

To na šta ti aludiraš (dvorska luda) bi bilo podsmevanje, a o tome uopšte nije reč. Ljudima je simpatično što je bio toliko srdačan sa Gasolom i što je šeika oslovio sa "my friend" i to je to.

Kakvo nepoštovanje, ovo je besmislenija diskusija od onog sa Bajom Malim Knindžom, pa ću se ovde zaustaviti. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Besmislena diskusija je kad se razvukla na sve strane. 
A ja sam vise neko konkretno pitao za samo jednu stvar koja mi ni po jednom merilo nije smesna i cudi me da bilo kome moze biti smesna.

Link to comment
Share on other sites

Komplet njegovih akcija je urnebesan. Pritom, reakcije ljudi na na to uglavnom nisu "vidi ovog čobana šta radi" nego iskreno smejanje jer je on zarazno neposredan i dobroćudan. Da stvar bude bolja, niko od tih koje je izgrlio nije bežao od njega kao od pijanog gosta na svadbi nego je i njima prijao taj transfer pozitive.

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Clash said:

 

Sve ok, lajk, ser, subskrajb sta ko hoce.

Samo me i dalje interesuje sta je smesno u Aleksinom sasvim normalnom i kulturnom zahvaljivanju Gasolu i seiku?

Zasto nije smesno kad se Lebron ili Sroder zahvalio na medalji?

Da li si pomislio da ne mora bude smesno, nego samo interesantno? Ono, anegdota, zapis... A povrh svega, Aleksa je uvek "smesan" jer je spontan, ima te grimase ko Dzim Keri. Dodatno, ovde je iz sasvim dobre namere ispao previse prisan sa seikom i Gasolom iako je pretpostavka da ih nikad (bar seika) nikad ranije nije video. Dodatno, niko ovde ne ismeva i provocira Avrama zbog toga, nego se zabavljamo njegovom neposrednoscu.

 

Dodatan odgovor na tvoje pitanje zasto je Avram interesantan a ne Lebron je zato sto me boli paja (uglavnom) za to sta Lebron radi, a Avram je clan reprezentacije za koju navijam.

Edited by diego
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...