Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Skyglider said:

Nego šta kaže Kukoč, jel se Jokić osvajanjem još jedne medalje na OI i tirpl-dablom približio Divcu i Rađi ili još mora da radi na tome ?

Ide Edinov apdejt posle OI. @Mairosuda ubaci Kukoč roast segment u podkast košuljicu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, srlepajce said:

Zena koja ga bez pardona slika  :lol_2:

 

Legendarni kolut ocima :classic_laugh:

 

Najveći utisak mi je ipak kako su na 00:22 i Bogdan i Kobra pogledali u Karija... ćale, šta smemo da kažemo? 😄 

 

Drži ih matori pod kontrolom 🙂 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ljutikrilo said:

 

 

jel se to samo b92 obrušio na jokića ili ih ima još?

 

koji im je?

Smecari. Oni juce u sred onog slavlja stavljaju naslov Jokic peva grobarske pesme. Pa svima bih podelio otkaze.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

Nakačiće se Jokiću na grbaču jer očigledno neće biti na balkonu, ne zanima ga to, samim tim neće ići da se rukuje sa onim.

Ma bice na balkonu. Koliko sam skontao plan je da docek bude sutra, bar je tako isla prica za Novaka a i da ce mu se i ostali osvajaci medalja prikljuciti.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ma bice na balkonu. Koliko sam skontao plan je da docek bude sutra, bar je tako isla prica za Novaka a i da ce mu se i ostali osvajaci medalja prikljuciti.

Пише се нешто уторак у 20:00 дочек

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ma bice na balkonu. Koliko sam skontao plan je da docek bude sutra, bar je tako isla prica za Novaka a i da ce mu se i ostali osvajaci medalja prikljuciti.

U utorak je doček ja mislim

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, DameTime said:

Nakačiće se Jokiću na grbaču jer očigledno neće biti na balkonu, ne zanima ga to, samim tim neće ići da se rukuje sa onim.

Ma biće, samo su ovi iz B92 govna kao po običaju.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Don Dusko said:

Smecari. Oni juce u sred onog slavlja stavljaju naslov Jokic peva grobarske pesme. Pa svima bih podelio otkaze.

To je garant onaj retos Šaranović pisao.

 

32 minutes ago, DameTime said:

Nakačiće se Jokiću na grbaču jer očigledno neće biti na balkonu, ne zanima ga to, samim tim neće ići da se rukuje sa onim.

Gde on da propusti takav dogadjaj,još jedno veče gde će se popiti hektolitri alkohola.😃

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...