Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, PorodicneVrijednosti said:

Hahahahaha nakon ovakvog meca za 36 sati treba igrati za bronzu, fuj 

Jao amateri...Stvarno su da ne kazem sta...

 

A i mi cemo izduvati jer prvo malo sati a drugo velik je ovo poraz...Tako blizu a tako daleko.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Ne može njega da sere,Stef je najbolji šuter u istoriji

 

Just now, Don Dusko said:

Sralo majstore?Ovo je njemu kad je bio u prajmu bila prosecna noc. I da ne preterujem.

bilo je proslo vrijeme.

Ja cu uvijek gledati sta dajes trenutno na turniru a do ove utakmice si bio go kurac. Sad je realn da je ubacio vise poena na jednoj utakmici nego na cijelom turniru.  Ono sto Lebron radi je za naklon do poda. Znam u godinama sam. Ne ide vise 30 + ali zato imam konstituciju da cu uvijek upisati 10 skokova, mozak za 10 asistencija i dati laganih 10 poena bez ikakve sile i ispucavanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast na borbenosti! Pad se morao desiti ali njemu su kumovale dvije (u najmanju ruku) sudijske navlakuše za amere. Onih 6 iz jednog napada su bili okidač. 
Ponosan kao malo kad ali i tužan. 
Stef Kari nije sa ove planete! Ne volim ovakav tip igrača ali on ih je spasio. Naklon do poda.  
Lebron papak opasan. Ali i dobar kad treba, jbg. No, MJ je (za mene) dvije klase ispred. 
 

Edited by Gistro Bančo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jako je teško igrati protiv ovakvog SAD tima svih 40.minuta.
Oni igraju svoje,gaze i čekaju svojih pet minuta koje kao po pravilu i dočekaju jer imaju strahoviti individualni kvalitet.

Nama ostajemo da tugujemo i maštamo šta je moglo biti.

Sjajna tekma i čestitke momcima!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nismo imali odgovor za Lebrona - koliko god mi se ne dopada njegov stil kosarke, jedan je od onih velikih igraca koji voljom mogu pobijediti tim koji je objektivno bio bolji - jer Srbija jeste bila daleko bolji tim gotovo sve vrijeme. Da Jokic nije dobio onu nesretnu 4., mozda bi on imao odgovor na Lebrona, ali mi se cini da je to bio prelomni trenutak.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

Suze kapitena, dečaka koji samo želi da konačno donese zlatnu medalju svojoj zemlji... Bogdane, volim te do neba, i ove suze ćeš jednom naplatiti!!! ❤️

Nazalost, izgleda mu nije sudjeno da uzme zlato. Place mi se kad znam da on nece uzeti ali i Teo. Jebena '17 i prosla godina

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Henry Chinaski said:

Dok gledam snimak, nejasna mi je odluka da se ne gleda ono Bogdanovo preko pola ?

Mada iskren da budem bilo je.

Tu je Bogdan uzeo loptu od Vase, možda jedina greškajwr jedino što Vasa radi perfektno je prenos.

 

 

Bilo je tu preko pola, gazio Bogi liniju. Meni nije jasno zasto se nije gledala ona priznata trica Duranta jer znam da se u NBA to redovno gleda, a iskreno i samo pravilo mi je glupo da je za faul od lopte na sutu van bonusa priznavanje kosa plus lopta sa strane umjesto priznavanja kosa i slobodnog za fauliranog igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, PorodicneVrijednosti said:

 

Bilo je tu preko pola, gazio Bogi liniju. Meni nije jasno zasto se nije gledala ona priznata trica Duranta jer znam da se u NBA to redovno gleda, a iskreno i samo pravilo mi je glupo da je za faul od lopte na sutu van bonusa priznavanje kosa plus lopta sa strane umjesto priznavanja kosa i slobodnog za fauliranog igraca.

To isto se gleda i u EL, bez celendza. Ja sam poprilicno siguran da je faul bio pre suta, ono nije smelo da vazi. A to je mozda i situacija koja je prelomila mec.

Link to comment
Share on other sites

Što se kod nas niko nije bunio što su priznali onu trojku sekund posle faula? Jel ima tu neko pravilo koje mi ne znamo a naši znaju? 

 

Osim toga apsolutno nikakvih zamerki nemam. Pred kraj su crkli skroz što je razumljivo, jako velika šteta da bar jedna trojka nije ušla ali na kraju krajeva u prve 3/4 su šutirali kao ludi. Dođe na svoje. Nadam se da će se sastaviti za meč za bronzu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nazalost, izgleda mu nije sudjeno da uzme zlato. Place mi se kad znam da on nece uzeti ali i Teo. Jebena '17 i prosla godina

 

Biće ❤️ Vodiće nas Bogi na još takmičenja.

Link to comment
Share on other sites

Glava gore!

 

Necu da vidim glava dole!

 

Jebiga, bili smo blizu bas bas. Jokiceva cetvrta je bila presudni momenat, nismo mogli odbranu da odigramo kako treba.

 

Njima usli neki sutevi, nama izasli jebiga.

 

I ne serite da neko kenja po Dobricu, onaj sut je trebao da uzme, kao sto je i Gudiric trebao da uzme onaj pre toga. 

 

Ameri mogu da se dobiju samo ako se igra hrabro i nasi su odigrali tako do kraja, ali su sa druge strane bili jedni od najvecih igraca koji su ikad igrali ovu igru.

 

Idemo po bronzu, nije ni Nemcima svejedno sto su izgubili.

 

Meni ce brozna sijati kao zlato.

 

A cekamo i to zlato, taman na sledecem evropskom. Plakacu kao kisa kad Bogdan podigne trofej

  • Like 14
  • Love 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...