Jump to content

Recommended Posts

4 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Прво да похвалим двојицу која се највише пљују и кад заслуже и кад не заслуже. Браво Василије! Гудура први дефанзивац ОИ.

Капитен капитенски, дошао шут.

Gudura stvarno odličnu odbranu igrao. Aleksa se bas mučio protiv Dzonsa, a Gudura ga posle rutinski zatvorio. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

I trener im je opasan dripac.

Ma to mi je kao pritisak na sudije

 

ali Deng koji je u fazonu da zbog rasizma imaju manje slobodnih od nas...tezak debil

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će izaći snimak negde ali počeo da psuje i priča kako imaju drugi stil igre i da su im svirali svaki kontakt i pozvao sve da pogledaju snimak opet. Onda se komentatori izvinjavali.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Урош19 said:

Sudanci imaju suđenje kao da su dream team, neverovatno. Raduju trojke Bogdana i Vase pred čf, ostaje nam još da popravimo slobodna bacanja (pre svih Jokić jer će njega sigurno tući celu utakmicu) i defanzivni skok da se dovede u red.

 

Slažem se sa navedenim osim što ne mislim da su sudije bile baš toliko pristrasne prema Sudancima koliko su se odlučili za kriterijum koji nama ne odgovara. 

I mi kada smo pojačali intenzitet, to se uglavnom nije sviralo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Horium said:

 

Slažem se sa navedenim osim što ne mislim da su sudije bile baš toliko pristrasne prema Sudancima koliko su se odlučili za kriterijum koji nama ne odgovara. 

I mi kada smo pojačali intenzitet, to se uglavnom nije sviralo. 

Odgovorili smo, a nismo gubili glavu, to mi se sviđa..

Mislio sam da nam nedostaje neki Zoki Savić, ili bar Branko Lazić tip..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drperce said:

Ma to mi je kao pritisak na sudije

 

ali Deng koji je u fazonu da zbog rasizma imaju manje slobodnih od nas...tezak debil

Moze li dizajn za majcu Bogdan u kostimu i stitom Kapetana Amerike uz natpis "Captain Serbia" ????

 

P.s. 10% od profita za ideju 😋😋😋

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ledd said:

 

Saznaćemo nakon žreba, koji će biti za 20-tak minuta..

Takođe, u eventualnom polufinalu će Srbija igrati protiv boljeg iz duela Nemačka - Grčka.

 

(Kurir sport)

 

Kurir vec zna 🤣🤣

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dzakala said:

Takođe, u eventualnom polufinalu će Srbija igrati protiv boljeg iz duela Nemačka - Grčka.

 

(Kurir sport)

 

Kurir vec zna 🤣🤣

Iz Kurirovih usta u bozje usi. Nisam mislio da cu ovo ikad napisati.

edit - evo i Sport Klub pise istu stvar. Da li mi to nesto ne znamo ili su novinari u Srbiji i gori nego sto se misli?

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, YAO said:

Zanimljivost o Juznom Sudanu. Ljudi imaju 0 (Nula) kosarkaskih hala u drzavi. Dosli su dovde i igraju ovako

 

Mada mi (ako nista drugo onda zbog Borise Simanica) imamo razloga da ih ne simpatisemo, oni jesu feel-good prica. 

 

Apsolutno su fanaticni i uz njihov atletski talenat uzasno zajeban underdog protivnik. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Valjda ce nasa utkmica sa Australijom u 1/4 finalu biti prva na rasporedu od 11 pre podne u utorak, mora se misliti i na gledaoce u Australiji da im ne bude u neko gluvo doba noci prenos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...