Jump to content

UEFA Champions League 2024/25


Мџе

Recommended Posts

9 hours ago, bergkamp bcd said:

Grupe su bile OK, ali previse stvari je zavisilo od zreba, pa kad najjaca ekipa nabije bodova koliko im treba, onda u sestom kolu mogu da izvedu drugu postavu. Da ne pricamo da mogu opusteno da pobedjuju i sa 1:0 ili 2:1 i da se to racuna isto kao i pobeda od 7:0.


Pa sad je žreb još važniji, i to mnogo. I mnoge ekipe će moći da izvedu drugu postavu zadnja dva kola jer će imati obezbeđeno mesto koje im treba. A ništa ti ne znači da li si prvi ili sedmi, bukvalno je svejedno. 
 

Da ne pričam da imati jedinstvenu tabelu kad ne igra svako sa svakim uopšte nije sportski. 
 

Razlika između prolaska i ispadanja može da bide na kraju to što je neko nabio neki Slovan 8:0. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, deez nuts. said:

Kao sto sam pricao, on ima velike probleme sa preponama godinama. Ne moze u kontinuitetu da odigra par utakmica i zato su veliki klubovi rezervisani. 

 

Ovo nešto iz neformalnih kanala ili sa interneta? Izašao mi je intervju sa nekim agentom na OneFootball:

 

Quote

The former Fiorentina and Sampdoria attacker claims that the whole injury could be a mere excuse, suggesting a certain rift between the player and his club.

“The Pubalgia is a big excuse. Dusan has a temper, even if he has proven to be an excellent footballer,” said Esposito during an appearance for 1 Station Radio via ilBianconero.

“Juve, on the other hand, have always been able to hide these problems. Everything seems to be staged.”

The 52-year-old hanged his boots in 2006 and currently acts as a football agent.

 

Vidim u injury history da je odsustvovao 31 dan u Maju 2022. i 3. Decembra 2023 51 dan zbog "Pubalgia". I po jednom stoji "Thigh issues" i "Groin issues". Verovatno ima nečega.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Charles De Ketelaere said:

 

Ovo nešto iz neformalnih kanala ili sa interneta? Izašao mi je intervju sa nekim agentom na OneFootball:

 

 

Vidim u injury history da je odsustvovao 31 dan u Maju 2022. i 3. Decembra 2023 51 dan zbog "Pubalgia". I po jednom stoji "Thigh issues" i "Groin issues". Verovatno ima nečega.


Od ljudi bliskih njemu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo samoubojstvo Dinama. Potopile ih (he-he,potopile) dve individualne greške.
Teren u Maksimiru na ivici regularnosti.

Pratio sam istovremeno Vila - Bajern.
Nesvakidašnji momenat u prenosu: gostujući navijači u kadru..glasno pevaju..snimatelj daje krupan kadar,kad lik u središnjem delu kadra istresa iz neke epruvetice neki prah na ruku i šmrče :classic_laugh:..reditelj je brzo pokušao da pobegne od te slike..but too late :lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drug Crni said:

Kakvo samoubojstvo Dinama. Potopile ih (he-he,potopile) dve individualne greške.
Teren u Maksimiru na ivici regularnosti.

Pratio sam istovremeno Vila - Bajern.
Nesvakidašnji momenat u prenosu: gostujući navijači u kadru..glasno pevaju..snimatelj daje krupan kadar,kad lik u središnjem delu kadra istresa iz neke epruvetice neki prah na ruku i šmrče :classic_laugh:..reditelj je brzo pokušao da pobegne od te slike..but too late :lol_2:

Da neki prah...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Dinamo, steta sto nisu pobedili.

Gledao Aston Villa-BaYern, ne tako pomno doduse, ali odusevila me Villa. Junacka igra i zasluzena pobeda. Pickasta taktika Kompanija da ne krene sa Musialom od starta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Bravo za Dinamo, steta sto nisu pobedili.

Gledao Aston Villa-BaYern, ne tako pomno doduse, ali odusevila me Villa. Junacka igra i zasluzena pobeda. Pickasta taktika Kompanija da ne krene sa Musialom od starta.

Pričamo o Dinamu. U 85. minuti sam se htio kladit u 100 eura da gubimo. Cirkus golove koje mi primamo ne prima niko. Ali najbitnije je što su vidjeli da mogu. Pogotovo najmlađi. Sučić, Baturina i Torrente su ubijali. Ono što Sučić radi stoperu i golmanu u 2. utakmici Lige prvaka u životu se ne vidi često. Još nakon Baturininog gola..Malo je momčadi koje ne bi dobile utakmicu.
 

što se tiče formata i priče kako nije pošten, lol. Imaš 8 utakmica da budeš u 24 od 36. Ispast će najlošiji. Istina da su u maloj prednosti ekipe koje igraju protiv Slovana ili smiješnog Dinama koji prima 9 golova, ali ako u 8 utamica ne možeš do 9 bodova, ajde se ti koncentriraj na neko drugo natjecanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drug Crni said:

Nesvakidašnji momenat u prenosu: gostujući navijači u kadru..glasno pevaju..snimatelj daje krupan kadar,kad lik u središnjem delu kadra istresa iz neke epruvetice neki prah na ruku i šmrče :classic_laugh:..reditelj je brzo pokušao da pobegne od te slike..but too late :lol_2:

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2024 at 10:15 AM, Tunji Awojobi said:

Pa sad je žreb još važniji, i to mnogo. I mnoge ekipe će moći da izvedu drugu postavu zadnja dva kola jer će imati obezbeđeno mesto koje im treba. A ništa ti ne znači da li si prvi ili sedmi, bukvalno je svejedno. 
 

Da ne pričam da imati jedinstvenu tabelu kad ne igra svako sa svakim uopšte nije sportski. 
 

Razlika između prolaska i ispadanja može da bide na kraju to što je neko nabio neki Slovan 8:0. 

 

Tesko da ce 2 kola do kraja mnoge ekipe obezbediti prvih osam mesta na tabeli ili da ce znati da ne mogu bolje od 9. mesta i losije od 16. mesta.

 

Takvu anomaliju smo imali i u takmicenju po grupama, neko dobije grupu smrti pa ne moze da bude ni treci, neko dobije Spartak Moskvu, RB Salzburg i Young Boys.

 

Sto se tice poslednje recenice, u tome i jeste poenta - hajde da gledamo fudbal tokom svih 90 minuta i realne rezultate, a ne vodjstvo od 3:0 na poluvremenu koje se pretvori u 4:1 na kraju meca. Niko ne brani ni drugima da pobede 8:0 najgore ekipe u svom zrebu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...