Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

Ma Belingem je zver od igraca. Pogotovo imajuci u vidu kakvi su obicno engleski veznjaci. On je vec sad bolji od 99% onih koje smatraju legendama iz poslednjih 20 godina, a ako nastavi ovako to ce i definitivno dokazati. Uporedi ga samo recimo sa voljenim Skolsom na primer koji je usporen snimak u svakom smislu.

Link to comment
Share on other sites

Sto kaze McL, Bellingham je zver od igraca. Koliko decko pametno razmislja govori i da je otisao u Dortmund iako mu je Utd nudio vise love, u Dortmundu se iz sezone u sezonu razvijao u ovo danas a prostora za napredak ima jos. 

Sad mu je najbitnije da napravi taj sledeci iskorak odnosno da izabere pravu sredinu za sebe. 

Nema on dodirne tacke sa Delle Alijem, to je pokazao i na ovom SP gdje je odigrao sjajan turnir. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Ma Belingem je zver od igraca. Pogotovo imajuci u vidu kakvi su obicno engleski veznjaci. On je vec sad bolji od 99% onih koje smatraju legendama iz poslednjih 20 godina, a ako nastavi ovako to ce i definitivno dokazati. Uporedi ga samo recimo sa voljenim Skolsom na primer koji je usporen snimak u svakom smislu.

Kedira-bolji-od-Modrica...Modric-najgori-transfer-reala 

Popalili ste se na ideju o igracu.

Link to comment
Share on other sites

Po onom sto sam ja gledao, Bellingham je vec sad igracina i bice dominator dugi niz godina. Real ga je oznacio kao apsolutno glavni prioritet za ovo ljeto, glavni skaut Juni Calafat (covjek koji je preporucio Vinija, Rodryga, Militaoa i Tchouamenija) je odusevljen s njim i klub je po svim informaicijama voljan da plati koliko god bude trebalo da ga se dovede. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Po onom sto sam ja gledao, Bellingham je vec sad igracina i bice dominator dugi niz godina. Real ga je oznacio kao apsolutno glavni prioritet za ovo ljeto, glavni skaut Juni Calafat (covjek koji je preporucio Vinija, Rodryga, Militaoa i Tchouamenija) je odusevljen s njim i klub je po svim informaicijama voljan da plati koliko god bude trebalo da ga se dovede. 

I u eri Antony i Mudryika vrijedi svakog centa koji se bude platio. Mali je zver a hladna glava, prizeman. 

Odavno me neki Engleski igrac nije ovako kupio, mozda je Rooney poslednji kqd se pojavio u Evertonu. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

I u eri Antony i Mudryika vrijedi svakog centa koji se bude platio. Mali je zver a hladna glava, prizeman. 

Odavno me neki Engleski igrac nije ovako kupio, mozda je Rooney poslednji kqd se pojavio u Evertonu. 

 

Moram priznat da bih uzivao u kmecanju engleskih pundita ako bi Jude kao buduci nositelj reprezentacije i vjerovatno buduci kapiten Engleske izabrao Real ispred EPLa. Prosle godine su pricali kako Real prvo nema sanse protiv Chelsea, pa protiv Cityja i na kraju protiv Liverpoola, a Micah Richards je nakon het trika Benzeme na Stamford Bridgeu rekao kako on tek sad moze reci da je Benzema nivo Kanea. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Moram priznat da bih uzivao u kmecanju engleskih pundita ako bi Jude kao buduci nositelj reprezentacije i vjerovatno buduci kapiten Engleske izabrao Real ispred EPLa. Prosle godine su pricali kako Real prvo nema sanse protiv Chelsea, pa protiv Cityja i na kraju protiv Liverpoola, a Micah Richards je nakon het trika Benzeme na Stamford Bridgeu rekao kako on tek sad moze reci da je Benzema nivo Kanea. 

Ma tu se neke nebuloze, nema tu trika neko da parira Realu. Jedini koji ke mogao je bio Utd ali to je odavno proslo, mozda sada sa ETH i rezultatima, novim vlasnicima se vratimo ali Chelsea, Liverpool nema troka da uzmu igraca ispred Reala ako ga Real zeli.

Ogavan mi je klub i sve ali da su velikani jesu.

 

Micah Richards je tu da zabavi narod sa svojim glupostima, on mi je tu kao klovn. Tu ga onda podrzi jos jedan klovn/pljuvac Karager i kao naprave show a pojma nemaju. Tu jedino Henry drzi neki nivo i prica o fudbalu a ova 2 pajaca ko da su u rijalitiju.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

I u eri Antony i Mudryika vrijedi svakog centa koji se bude platio. Mali je zver a hladna glava, prizeman. 

Odavno me neki Engleski igrac nije ovako kupio, mozda je Rooney poslednji kqd se pojavio u Evertonu. 

Razumijem poantu, ako neki drugi koštaju toliko, onda i Jude sigurno košta barem toliko. Ali stvarno ne bi Antonya u istu rečenicu s Mudrykom stavljao. Barem dok ne vidimo Mudryka u EPL.

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Moram priznat da bih uzivao u kmecanju engleskih pundita ako bi Jude kao buduci nositelj reprezentacije i vjerovatno buduci kapiten Engleske izabrao Real ispred EPLa. Prosle godine su pricali kako Real prvo nema sanse protiv Chelsea, pa protiv Cityja i na kraju protiv Liverpoola, a Micah Richards je nakon het trika Benzeme na Stamford Bridgeu rekao kako on tek sad moze reci da je Benzema nivo Kanea. 

Nije moguće da je to izjavio 🤣

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

 

Doduse korigovao se malo pa rekao kao zadnjih 6 mjeseci. Henry gleda i ne vjeruje sta lik prica. 

Ma čupao se kad je ubro da se zaletio i da je to što je rekao too much i za nekakav "hot take". 

Ali ta emisija je inače vrh. Obožavam gledati to. Kad imaju kvizove jedan protiv drugog i kad neko pogriješi ostala dvojica mu vrište u facu kao da su u srednjoj školi. i voditeljica je pun pogodak. Baš je idealna kemija i dinamika odnosa između njih četvero. Sjećam se u jednoj emisiji ih ona najavljuje i ide kao Thiery Henry, osvajač CL sa Barcelonom, Jamie Carragher, osvajač CL sa Liverpoolom. I Micah Richards, čovjek sa 5 nastupa u CL. I ova dvojica mu počnu urlat u facu od smijeha 🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da se odustalo na kraju od Mudrika. Ludilo bi bilo da se klub ukljucio u jurnjavu sa Celzijem za igraca koji igra na poziciji na kojoj igra Martineli.

 

Feran Torea bi bio ok izbor za rotaciju jer moze sve tri pozicije u napada da pokrije,a i ne verujem da bi bio skup. Uz njega bi valjalo dovesti i zamenu za Partija poput Daglasa Luiza, pa da se krene u juris na titulu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Ovako nešto nisam vidio 10 godina.

Znaci da ima usljivog menadzera, a i to da su mu ponudili vise novca nego sto realno vredi, pa ako se kojim slucajem pokaze mogu da ga utrape za vecu sumu. Generalno, mugu da ga prodaju na leto, raskinu ugovor, danas ti ugovori imaju i gomilu klauzula za raskid.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJORDJE said:

Znaci da ima usljivog menadzera, a i to da su mu ponudili vise novca nego sto realno vredi, pa ako se kojim slucajem pokaze mogu da ga utrape za vecu sumu. Generalno, mugu da ga prodaju na leto, raskinu ugovor, danas ti ugovori imaju i gomilu klauzula za raskid.

Ovo ne mogu sigurno. Jer onda mu je isto imao ugovor na godinu ili 10. On ima zagarantirane pare od Chelsea sljedećih 8.5 godina. Njegovo je da trenira kad je zdrav i to je to.

 

A kome će ga prodati na ljeto? Mogu ga prodati jedino nekome ko će mu dati 2x veću plaću nego što će imati u Chelseau sad. Jer ugovor na 8 godina dobiti neće nigdje.

Edited by Bugl Khan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Lav93 said:

Drago mi je da se odustalo na kraju od Mudrika. Ludilo bi bilo da se klub ukljucio u jurnjavu sa Celzijem za igraca koji igra na poziciji na kojoj igra Martineli.

 

Feran Torea bi bio ok izbor za rotaciju jer moze sve tri pozicije u napada da pokrije,a i ne verujem da bi bio skup. Uz njega bi valjalo dovesti i zamenu za Partija poput Daglasa Luiza, pa da se krene u juris na titulu.

Tores se pominje neko vreme kao potencijalno pojačanje.

Sto se tiče Daglasa Luiza,on je produžio ugovor sa Vilom tako da ostaje tamo.

Sad se piše da će na leto Arsenal krenuti po Rajsa.Zamisli,najveći konkurent će biti Čelsi :classic_biggrin: .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...