Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

4 minutes ago, Mile1 said:

ozbiljan posao Liverpula bas ozbiljan

@Miki28 kako si podneo na kraju finale je si li dosao sebi posle poraza Francuske

Ne. Najtuzniji dan za sport ikada.

3 minutes ago, deez nuts. said:

 

ETHu je bio potreban, al jbg, Miki znae.

Da mu je potreban onda bi ga i doveli jer od ljeta se nudi, isti mu menadzer kao ETH a RVN menadzer PSV-a tako da kao sto rekoh sve ok. Ima Utd prece potrebe.

Link to comment
Share on other sites

@Darth Steva dobar dobar, samo sto ja nemam dodirne tacke sa tim razmisljanjem jer ga nisam ni zelio u Utd. Ja sam da sr pukne 100 milki za Vlahovica i to je to. 

 

Gakpo je holandski Rashford, uopste nije potreban Utd. Kad smo kod toga nadam se da ce zaobici i Felixa.

Nunez masi dosta sansi ali decko ce biti top jer ulazi konstantno u sanse i docice vrijeme kada ce to rutinski realizovati. City ima Haalanda. Uvijek ali uvijek je potreban napadac svetske klase a Gakpo je krilo koke moze igrati tamo, dati po koji gol kao i Rashford ali nije klasican napadac. 

Vama je neophodnije s obzirom da je Diaz povrijedjen. Nama treba napadac i da vidimo da opravimo Sancha koji izgleda otisao u glavi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja smatram da je Gakpo veoma talentovan i zanimljiv igrac. I na SP je pokazao da ume da bude prevaga i van okvira holandske lige i PSV. Da li ce biti uspesan u Liverpulu? To ce vreme pokazati..ali ne smatram da je drvo i slicno tome..
Inace,on jeste pre svega levo krilo,ali moze da odigra i kao 10-ka, drugi spic,pa cak i kao no.9.

Link to comment
Share on other sites

Ja iskreno ne vidim da Gakpo ima brzinu za krilo na elitnom nivou. Vise mislim da ce biti zamjena za Firminha i da ce se Klopp pokusati presaltati na 4-2-3-1. Jos nek uzmu Enza Fernandeza i upare ga sa Fabinhom na duplom pivotu i rebuild je manje-vise odradjen. Ostaje jos zamjena za Salaha i VVD al oni imaju jos sigurno par godina na vrhunskom nivou tako da i nije hica.

Link to comment
Share on other sites

On 12/27/2022 at 7:11 PM, alpaka Bereta Sida said:

Ja iskreno ne vidim da Gakpo ima brzinu za krilo na elitnom nivou. Vise mislim da ce biti zamjena za Firminha i da ce se Klopp pokusati presaltati na 4-2-3-1. Jos nek uzmu Enza Fernandeza i upare ga sa Fabinhom na duplom pivotu i rebuild je manje-vise odradjen. Ostaje jos zamjena za Salaha i VVD al oni imaju jos sigurno par godina na vrhunskom nivou tako da i nije hica.

Ima brzinu, tehniku i fizikalije, ali je jednodimenzionalan. Lijevo krilo koje ulazi u unutra. Može igrati ovo što kažeš, ali mu to nije prirodna pozicija. Vidjet ćemo.

On 12/27/2022 at 10:57 AM, Miki28 said:

Nek vam je ziv i zdrav i fala vam sto ste ga uzeli. Kao sto rekoh, Utd uopste nije bio potreban. Mi treba da puknemo lovu za klasicnog napadaca koji ce davati 20+ golova u PL. 

Mali je problemčić što takvih nema puno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Opasno ulazi Celzi Liverpulu u igraca ^

Mislio sam da ce Enzo u Liverpul a da ce Celzi ici po Rice-a. 

 

Znaci sad trka nekoliko klubova oko Bellinghama s tim da Real ima prednost. Nerealno mi djeluje da ce ga propustiti jer je cudo od igraca. On na ljeto a Haaland ono tamo ljeto i to je to. Ljudi ce da gaze sve

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, McLeod said:

Neko ce da da te pare. Iako mi se svidja kao igrac, istovremeno mi daje jake James Rodrigez vibracije.

Neću srat da sam ga gledao prije SP (osim u highlightsima), ali navodno je imao odličnu polusezonu.

Nije James koji je odigrao SP 2014. jedno 30% iznad svega što je pružio prije i poslije. I onda se pojavio 2018. i isto igrao odličan turnir. da je bio zdrav, ne bi Englezi vidjeli četvrtfinale, a kamoli polufinale. Lika valjda nabrijavaju turniri.

2 hours ago, deez nuts. said:

Niko nije lud sad za Enza da daje 120 miliona, kad ce na leto biti na popustu. 

Ovo. Kupovina Enza u ovom prijelaznom roku bi bio baš debilan potez. Kada odigra sezonu do kraja, kad se slegnu dojmovi, kad se vidi kakav je u KO fazi Lige prvaka, onda će biti jasnija i slika o njemu kao igraču, a i cijena.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...