Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

Kun Aguero ponovo u Barceloni

 

Quote

The striker had suffered chest pains and dizziness during his time in Spain but now he has been given the opportunity to play for Barcelona again, something that was cruelly taken away from him all too soon.


 

Spoiler

Onoj ekvadorskoj.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miki28 said:

@sasha arsenal

 

Ovak vlasnik Celzija nije normalan, lik igra FM.

Mudrik želi u Arsenal.E sad,ako ovi ponude više a Arsenal odustane,sve je moguće.

On je prioritet u ovom prelaznom roku i čisto sumnjam da će Edu i ekipa ispustiti ovakvog igrača.

Slično je bilo i sa Vlahovićem.Arsenal je hteo da plati koliko treba,ali on je želeo samo u Juventus.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mr clutch said:

Ne znam sta se cudite. Ovo je ocekivano posle Mekove prognoze kako ce novi vlasnik Celzija zavrnuti slavinu i da se Plavci vracaju u mediocre period pre dolaska Romana.

Ma ne cudim se na potrosnju nego dta sve dovode. Imaju pun k.... krila a napadaca krstenog nemaju. Isto tako nemaju veznjaka, golmana. 

 

Lik je zajebao Woodworda sto je jako tesko.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Ma ne cudim se na potrosnju nego dta sve dovode. Imaju pun k.... krila a napadaca krstenog nemaju. Isto tako nemaju veznjaka, golmana. 

 

Lik je zajebao Woodworda sto je jako tesko.

Slazem se.

 

Mora da je u kupovno-prodajnom ugovoru postojala klauzula da se mora nastaviti Romanovim stopama i nagomilavati sa igracima. Vole oni da imaju 50+ potpisanih igraca bez smisla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, sasha arsenal said:

Mudrik želi u Arsenal.E sad,ako ovi ponude više a Arsenal odustane,sve je moguće.

On je prioritet u ovom prelaznom roku i čisto sumnjam da će Edu i ekipa ispustiti ovakvog igrača.

Slično je bilo i sa Vlahovićem.Arsenal je hteo da plati koliko treba,ali on je želeo samo u Juventus.

 

Kad Orny ovo objavi ja bih se zabrinuo. Em ce ovi ludaci dati vise love a ovaj hoce i u Celzi. Ono sto je meni oroblem jeste jel imate alternativu? Ne bih volio da vam bude ovo samo 1 opcija jer ce vam trebati igraca za 2 dio sezone da izgurate

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sasha arsenal said:

Izgleda Čelsi završio posao.Strašno!

Malo me ovo podseca na dolazak Romana u Celzi kad je dovodio Utd mete. 

Boehly osjetio na svojoj kozi ljetos kako ga je Barsa zajebavala pa rijesio da uzima redom kako ko krene nekog da kupi odmah skace, ajde imamo pare pa da ih preduhitrimo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vojmaoca...

Uvek sam imao odredjeni respekt, pa i strahopostovanje, za ono sto je Chelsea u smislu igracke strukture.

Nema pizduna, nema zilion AMRLC tupadzija, polivalentnih krila, igraca koji su kao i desetke i jedanestice, mozda i osmice.
I kad su imali, to je bilo par njih, mozda i jedan koji moze da iskaze taj svoj capacity u nekom okruzenju gde svako zna koja je pozicija na terenu.
Sad su se nakrcali tih poluspiceva, polukrila, poluSS. A nemaju napadaca jebenog.
Cak i Sterling vise nije bas krilo krilo, nije to vise tip igraca od pre 4,5 godina.

Imali su tu sredinu, jako ozbiljnu (Kante, Jorhinho, Kovacic i Mount koji se spusti po potrebi). S tim da Kovacis i Mount imaju neki smisao zbog prve dvojice.
Sad ce naglo, vrlo verovatno u narednih god, 2 da ostanu bez Kantea i Jorginha.
Bice to bas zajebano nadomestiti.

Ispred ce imati pun kurac ovih pipkavaca, tipova igraca koj izavise od igre onih iza njih, i igraca koji bez samopouzdanja tesko da mogu bilo sta. A nece da ga imaju.

Remont odbrane ce tek da bude heavy.

Kapiram, hteli da ga zavuku Arsenalu, ali bas glupo potez. Verujem da lik ume fudbal, ali ponovo... mora da se postuju prioriteti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem samo jednu stvar, a ovo se Arsenalu vecito desava - neces da preplacujes igrace i to je princip, da kazemo ok.

 

Ono sto nije ok je da se cimas i cenjkas 3 meseca oko manje-vise povecanja od 15% cene, pregovaras, prebacujes u neke rate koje ces placati u zavisnosti od performansa umesto odmah, i onda dodje neko drugi i dogovori sve za par dana, za tih bukvalno 10-15% vise.

 

To je neozbiljno.

 

A pogotovo je neozbiljno sto nama ovakav igrac u ovom trenutku bas treba, a Celsiju skoro sigurno ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, BattleBender said:

A slabiji su nego prosle godine, i nemaju znacajno bolju osnovu za buducnost.

Svojevrsan poduhvat.
 

Ovo je Utd pod drvenim, dovodi bez ikakvog plana. Njima je najbolji defanzivac Silva.

Nista nisu rijesili jer em su doveli mali milion krila, em ih imaju masu u timu kao Sterling, Pulisic, Ziyech, Auba, Broja, Felix koji moze tu kao i Havertz a doveli sad Mudryik i Nkunkua na ljeto. Nevjerovatno. 

 

Jos im fali golman, atoper, veznjak, napadac. Haos. Auu Potteru nece ti biti lako

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Markoss said:

Kakav je ovaj Mudrik? Ja ako sam ga gledao jednom...

Ja sam ga baš pratio. Neću lagat da sam gledao utakmice, ali sam pogledao sve highlightse Sahtjora u CL ove sezone. Djeluje odličan. Brz, direktan, odličan tehničar. Najviše me se dojmio kad su Leipzig razbili vani. Zabio 2 i namjestio 2. Tako nešto. Izgledao je nezaustavljiv.

E sad, to je Šahtjor u Ligi prvaka. Znači prostora koliko hoće. Ako ode u Arsenal npr. i igra se protiv nekoga tko se zatvori. Tada ne znam koje su mu mogućnosti. Jel ima moć 1 na 1 na malom prostoru radit višak i razliku. Valjda znaju u Arsenalu što rade, a pod Artetom su pokazali da znaju. Chelsea nabada pa ako pogodi.

Ali kažem, ako ima prostora, zvijer od igrača.

2 hours ago, sasha arsenal said:

Ma ovo što radi Čelsi je cirkus.Sjebali su Arsenal i doveli odličnog igrača,ali koji im trenutno nije nepohodan.

Što se tiče Mudrika,ako veruje u Njihov projekat,onda neka ga.Kao prvo,Poter pitanje hoće li dočekati kraj sezone.

Čekaj, šta je Chelsea završio Mudryka?
Edit: sad vidim vijest gore

Dobro @Miki28 kaže, doveli osmo krilo a nema ko gol zabit. Da se bar rješavaju Pulišića i sličnih, nego oni samo nagomilavaju. Još Nkunku dolazi. To bi značilo da će Havertz od koliko, 70M, grijati klupu. Sjajna strategija u Chelskom.

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/12/2023 at 7:19 PM, BattleBender said:

Real ce da dozvoli da neki drugi jak klub prvo dovede Bellingham-a, da se istestira, tj pokaze da li je on toliko dobar i nije.
Posledicno, dokazuje se da Bellingham nije toliko mnogo dobar igrac.

Ne dovode ga, dovode nekog ko je vise pravi veznjak, jer ne padaju na LELE-DELE-ALI-SVE MOZE VEZNJAK price.

To su doveli već. Fede, Camavinga, Tchouameni.

A di da ga puste, ko da ga testira? City, Chelsea, United, Liverpool, PSG? I ako mali poikaže da to je to, ili su popušili žestoko, ili će čekat da mali napuni 22-23 da ga dovedu. Doslovno da navijaju da mali faila ako ga ne dovedu. I ne bi ga uspoređivao s Dele Alijem. Taj se kvalitetno raspadao pod pritiskom, ovaj je na SP protiv Francuza bio među najboljima. I u Borussiji već 2. sezonu dominira. U Realu ga može sjebat samo glava. Ali okružen igračinama na svakoj poziciji, plus mladim veznjacima, mislim da su jako male šanse za fail. Ali opet kažem, Real je jako zajebano mjesto ako nisi jak u glavi.

Link to comment
Share on other sites

first thing first, sa Borusijom da me zajebes.
To je specijalno okruzenje, i od igraca odande samo Lewandovski. I to zato sto ga zena dodatno 'opravila.
I za Haalanda imam dozu rezerve.
Liga preotvorena, klub stateski stvara tle da ODREDJENI mladi igraci plesu i divljaju.

Ne znam, meni on nije salica caja. Mozda sam na svoj nacin konzervativan.
Ja mislim da je stetno da veznjak zna da dribla izmedju linija, da se gradi, i kao pravi viskove u nekim situacijama, da odluta na drugi deo terena i da tu predibla, da trci napred nazad, te box-to-box filozofije, da bude golgeter.
Jednostavno ljudi imaju svoj cognitive load, i verujem da to vazi i za fudbalere i za tip poslova koje rade, kakav su tip igraca, koje operacije rade na terenu.
Ta neka all-around- prica je precesto mantra iz fantastickih razloga. Fantazira se...
Sta hocu da kazem?

Igrac ne moze sve radnje da radi dobro, ne zato sto hipoteticki nema kapacitet da svaku od tih radnji radi dobro. Moze kratko, moze na nizem nivou, moze bez iskustava poljuljanog sampouzdanja, moze dok nije procitan/analiziran...
Ukoliki dodatno razvijes odredjeni skill, vrlo cesto ti se downgrade-uje drugi, pogotovo na vrhunskom nivou. I ne samo zato sto previse vremena, sa velikim fokusom, potrebno da nesto razvijes, zapostavljajuci drugo, nego se stvara bias, preferencija da se nesto radi.
U slucaju veznjaka, izdriblaju kroz sredinu nekolko puta, to bude delotvorno, zavole tu ideju, mozak trosi svoj resurs paznje i ostrine da koristi te situacije, zapostavlja druge aktivnosti, otupi ostrina da se detektuju mogucnosti za neke druge stvari koje imaju svoju delotvornost.

Da ne duzim dalje, moj stav je da Izuzev retkih slucajeva, generacijskih genijalaca, ne samo na nivou tog sporta, nego na nivou svih sportova/cele kulture, tesko je biti takav genije i uvek znati proceniti koji deo skilla iskoristiti. To su algoritmi koji ti sami genijalci/umetnici ne mogu sebi objasniti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...