Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

Adžić i Đukanović(Hamarbi) su iz Nikšića a nikad nijesu debitovali za Sutjesku. Đukanović je čak i prošao školu Sutjeske. Adžić je sa druge strane igrao za Polet Stars, klub koji vodi Slaviša Đurković(Čileanac). Ali opet je nemoguće da ga nijesu pokupili nego ide u Budućnost. I to Sutjeska ubjedljivo drugi klub u državi, i iza Budućnosti imaju najviše titula od obnove nezavisnosti - Budućnost 6, Sutjeska 5. 

 

Andrija Bulatović je ponikao u Komu. Igrao je prošle sezone sezone prvu ligu u Rudaru iz Pljevalja. Potpisao je u ovom prelaznom roku za Budućnost. Tehnički je dobar, ima fin udarac, ali djeluje fizički slabo. Nije talenat u rangu Adžića ali može da bude solidan igrač. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dinamo završio posao s Cordobom. Radi se o najboljem mladom dribleru i strijelcu kolumbijske lige. Navodno je prva meta bio Marco Pašalić, ali za Dinamo je dovođenje plug and play pojačanja iz HNLa stvar prošlosti. Rijeka navodno ima ponudu Wolvesa od 8M.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Drug Crni said:

Koliko kinterosa vas je koštala nova akvizicija?

Ile rečnikom Zokija Mamića: roba iz Kolumbije

Spominje se cifra od 2.1 miliona Eura plus 20 posto od sledece prodaje.

Svakako vredi rizika.

Steta sto Zvezda ne juri ovakve igrace.

Taj novac je dat za Pumu koji je igracki jako diskutabilan.

Edited by Milaraki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kad ce Celsi da svede tim na neku razumnu meru. Sto je najgore, njima niko od mladjih ne moze da se razvije pravilno jer imaju po 3 igraca na svakoj poziciji, i to slicnog kvaliteta najcesce.

 

Da aktiviraju Domeneka iz penzije da na osnovu astrologije odredjuje ko igra koju utakmicu, mislim da bi to bio pun pogodak.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Ja ne znam kad ce Celsi da svede tim na neku razumnu meru. Sto je najgore, njima niko od mladjih ne moze da se razvije pravilno jer imaju po 3 igraca na svakoj poziciji, i to slicnog kvaliteta najcesce.

 

Da aktiviraju Domeneka iz penzije da na osnovu astrologije odredjuje ko igra koju utakmicu, mislim da bi to bio pun pogodak.

To je suština.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, sasha arsenal said:

Danas se pominjao Čelsi.

Kupili i Neta.Vrhunski igrač samo ne znam šta će im.Priželjkivao sam ga u Arsenalu.Mada povrede su veliki problem kod njega.

Od pocetka prelaznog roka kupili su 12 igraca, total preko 250M funti. Imaju preko 50 registrovanih igraca, za dve godine su potrosili 1.5 milijardi funti i onda povike na City.:lol_2:

Da li je neko pogledao njima u knjige? Citam danas listu igraca, osam golmana, devet centarhalfova, ostale brojke sam vec zaboravio.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Maharaja said:

A najjače što te saudijske timove niko i ne zna, nego se obično govori o ligi u množini ili celoj zemlji kao da nekog dovode 😄

Jel bitno 😂

Al Hilal, Al Ahli, Al Halil, Al Lihal...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Maharaja said:

A najjače što te saudijske timove niko i ne zna, nego se obično govori o ligi u množini ili celoj zemlji kao da nekog dovode 😄

 

Koliko sam ja shvatio oni te igrace i placaju iz zajednickog, drzavnog fonda, tako da timovi za sad i nisu bitni, vec pokusavaju da promovisu celu ligu, E sad sto ne shvataju da ta liga nece biti pracena dok se fokus ne prebaci na timove je drugi par rukava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...