Jump to content

Transferi $$$


Nenson

Recommended Posts

Jebeni Mojes, jebali ga Megvajer i Mektomini da ga jebali. Uništiće nas ona titula od proletos. Da smo izgubili finale dobio bi lik šut u bulj do meseca da odleti, ovako će da nas zajebe sa Mektominijem i Megvajerom, ima do league one da potonemo.  Kretenčina glupa nesposobna. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, BattleBender said:

Jbmlg, da l se igraju teškog pregovarača…

 

Prodaš: 

Maguire 20

McT 35

VDB 20

Elanga 15

Henderson 15

Fred 15

Brandon Williams 7,8

 

Skoro 130 miliona + 25 sa wage budget-a.

 

Skupio si maltene za Kane-a (mada bih ja pre Osihmena ili Hojlunda), i imaš i za Amrabata.

 

Pokrio si prodajama Hojlunda i Amrabata, plus ostao debeli kusur. Ili si full pokrio Kane-a. Možda bi trebalo da se doda još  5 miliona za platu od preko ovih rasterecenja zbog orodaje. Nece Kejn bez 600k nedeljno da dodje, imho.

 

Potpišeš Evansa na godinu dana kao petog štopera.

 

Imaš tim od 24  ili 25 igraca, plus dobri klinci

Kako mozes zeljeti Hojlunda pored zivog Kane? Kane je jos 2-3 sezone u prime, covjek ti podize plafon za 30%, toliko je dobar. 

 

Jesi svjestan da Case uskoro puni 32 godinu, da Bruno ima 29 godina, Varane 30? Ovo su kljucni igraci Utd. Oni su uveliko u prajmu a Rash, Martinez ulaze u isti jer imaju 26 i 25 godina. 

Hojlund je klinja, tek 20 godina i nemoze se ocekivati impact odmah jer dolazi iz druge lige, period privikavanja, veliki transfer, godine itd itd. 

Link to comment
Share on other sites

Hojlund je zanimljiv igrac, jako brz ali prerano je za njegov odlazak iz Atalante. Momak ima 20 godina, u Danskoj prvoj ligi se nije ni upisao, dok je u Austriji i Italiji za po sezonu postizao po 9 golova. Mislim da se mnjenje olako upecalo na hype sa ovim Junajted/PSZ interesovanjem, vrlo je zanimljiv profil ali trenutno mu ona skrivena statistika izgleda ala Werner iz Celzija, jako sam skeptican da ce neko pljusnuti 60 meleona ovo leto na njega. Ako eksplodira ove sezone, to je vec druga prica.
 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Kako mozes zeljeti Hojlunda pored zivog Kane? Kane je jos 2-3 sezone u prime, covjek ti podize plafon za 30%, toliko je dobar. 

 

Jesi svjestan da Case uskoro puni 32 godinu, da Bruno ima 29 godina, Varane 30? Ovo su kljucni igraci Utd. Oni su uveliko u prajmu a Rash, Martinez ulaze u isti jer imaju 26 i 25 godina. 

Hojlund je klinja, tek 20 godina i nemoze se ocekivati impact odmah jer dolazi iz druge lige, period privikavanja, veliki transfer, godine itd itd. 

Plaši me eventualni ulazak Kane-a u decline, a ako malo u decline Kane moze da bude usporivač cele igre. A svi znamo da bi nas taj luksuz skupo koštao.

Pre nego kreneš da mi objašnjavaš kaav je igrač Kane, znam bolje i znao sam bolje od svih jos 2013. kad su mi se ljudi ovde smejali, nešto nalik pričama za Carricka. Kane je igračina, obožavam ga, ali potencijalno se tu zakasnilo 2 god. Pritom ima ozbiljnu amortizaciju. Ledja su mu otisla od nosenja onog mrtvog Tottenhama.

Hojlund ne moze da bude mnogo promasaj, jer je u svakom slucaju osetno bokja verzija Weghorsta, i to sa 20 god. Uklapa se profilom u onome sto nam treba.

Ne zrtvuje mi se pressing capacity celog tima zbog neke atraktivne fantazije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kendrick said:

Hojlund je zanimljiv igrac, jako brz ali prerano je za njegov odlazak iz Atalante. Momak ima 20 godina, u Danskoj prvoj ligi se nije ni upisao, dok je u Austriji i Italiji za po sezonu postizao po 9 golova. Mislim da se mnjenje olako upecalo na hype sa ovim Junajted/PSZ interesovanjem, vrlo je zanimljiv profil ali trenutno mu ona skrivena statistika izgleda ala Werner iz Celzija, jako sam skeptican da ce neko pljusnuti 60 meleona ovo leto na njega. Ako eksplodira ove sezone, to je vec druga prica.
 

Utd ce i to 60 mil £ plus bonusi. Pregovori u zavrsnoj fazi

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kendrick said:

Hojlund je zanimljiv igrac, jako brz ali prerano je za njegov odlazak iz Atalante. Momak ima 20 godina, u Danskoj prvoj ligi se nije ni upisao, dok je u Austriji i Italiji za po sezonu postizao po 9 golova. Mislim da se mnjenje olako upecalo na hype sa ovim Junajted/PSZ interesovanjem, vrlo je zanimljiv profil ali trenutno mu ona skrivena statistika izgleda ala Werner iz Celzija, jako sam skeptican da ce neko pljusnuti 60 meleona ovo leto na njega. Ako eksplodira ove sezone, to je vec druga prica.
 

Ja sam ga gledao u nastupima za Dansku. Mali je rođena 9ka. Visok, dosta brz, snalažljiv u kaznenom prostoru, odlično kretanje i postavljanje. Rođeni strijelac. Cijena je vjerojatno takva jer su u zadnjih x godina takvi ighrači izumrli. sad svaki koji se pojhavi košta jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, BattleBender said:

Plaši me eventualni ulazak Kane-a u decline, a ako malo u decline Kane moze da bude usporivač cele igre. A svi znamo da bi nas taj luksuz skupo koštao.

Pre nego kreneš da mi objašnjavaš kaav je igrač Kane, znam bolje i znao sam bolje od svih jos 2013. kad su mi se ljudi ovde smejali, nešto nalik pričama za Carricka. Kane je igračina, obožavam ga, ali potencijalno se tu zakasnilo 2 god. Pritom ima ozbiljnu amortizaciju. Ledja su mu otisla od nosenja onog mrtvog Tottenhama.

Hojlund ne moze da bude mnogo promasaj, jer je u svakom slucaju osetno bokja verzija Weghorsta, i to sa 20 god. Uklapa se profilom u onome sto nam treba.

Ne zrtvuje mi se pressing capacity celog tima zbog neke atraktivne fantazije.

Decline Kane se moze ocekivati za 2 ili 3 sezone. U te 2 sezone sa Kaneom si u samom vrhu kandidata za titulu jer toliko je dobar. 

Odlicna odbrana, sada eto taj pas golman i Case+Bruno+Rashford u prajmu i na to Kane? Ozb, ozb prica ali Utd naravno da nije ozb klub.

1 minute ago, Bugl Khan said:

Ja sam ga gledao u nastupima za Dansku. Mali je rođena 9ka. Visok, dosta brz, snalažljiv u kaznenom prostoru, odlično kretanje i postavljanje. Rođeni strijelac. Cijena je vjerojatno takva jer su u zadnjih x godina takvi ighrači izumrli. sad svaki koji se pojhavi košta jbg.

Ali tek 20 godina i ne mnogo ozb fudbala za sobom a PL je posebna prica. Trebace mu period aklimatizacije i nerealno ke ocekivati da ima instant impact pa cak i sezonu posle ove a kao sto rekoh u Utd glavni igraci su u finim godinama kada treba ici sada all in ali to u klubu ne kontaju.

Link to comment
Share on other sites

Evo ovo ljeto poslovanje Utd je ovakvo.

 

Onana 51 mil £ +bonusi

Mount 55 miliona £ + bonusi

I sada Hojlund koji ce biti oko 60 mil £ + bonusi.

 

To je skoro 170 miliona £ ulozeno a realna prica je ok golman na koga ce se navijaci loziti zbog 95% uspjesnosti pas igre a odbrane ce biti u ocajnom %, teska averadzara Englez i mladi, perspektivni talenat iz Danske.

 

Diogo Costa 75 mil € i Kane koji ce ici na nekih 80-100 miliona £. Eto ta dvojica kao ova 3 a dobijas mnogoboljeg golmana koii sve radi kao Onana sto se tice pas igre a x5 bolji GOLMAN i onda dovodis top 3 napadaca svijeta, covjeka koji terorise PL. Dao 30 golova u raspad ekipi koja ke jedva sanse stvarala a Utd posle City najvise sansi stvorio u PL. Dajes Brunu elitnog napadaca u prajmu da posprema a covjek koji je odlican i paker upravo za brzince Utd.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bugl Khan said:

Ja sam ga gledao u nastupima za Dansku. Mali je rođena 9ka. Visok, dosta brz, snalažljiv u kaznenom prostoru, odlično kretanje i postavljanje. Rođeni strijelac. Cijena je vjerojatno takva jer su u zadnjih x godina takvi ighrači izumrli. sad svaki koji se pojhavi košta jbg.

 

Ma ja sam bio fanboy jos otkako sam ga otkrio u Menadzeru mislim '21, vec je bilo kompilacija po jucubu dok je igrao za mladje kategorije. Bas profil napadaca po mom ukusu, jako cesto ulazi u opasne prilike sto sam, sto osecajem i kretnjom, ali mislim da ovo leto nije trenutak za ovakav transfer.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je McTominay okej, ne 35 miliona okej, ali lepo mi se uklapa u West Ham i old school Moyes-a. Otvara dosta zanimljivih kombinacija, i sa trojicom pozadi i sa 4-2-3-1 gde bi sa Soucekom bio pivot, a Paqueta ispred njih.

Maguire-u sam se iskreno smejao kod svakog od kikseva i bizarnih situacija poslednjih godina, ali ne mislim da je bas toliko los igrac. Ako postoji tim gde bi mogao da bude his true self, to je Moyes-ov West Ham i iskreno voleo bih obojicu da vidim tamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kendrick said:

Meni je McTominay okej, ne 35 miliona okej, ali lepo mi se uklapa u West Ham i old school Moyes-a. Otvara dosta zanimljivih kombinacija, i sa trojicom pozadi i sa 4-2-3-1 gde bi sa Soucekom bio pivot, a Paqueta ispred njih.

Maguire-u sam se iskreno smejao kod svakog od kikseva i bizarnih situacija poslednjih godina, ali ne mislim da je bas toliko los igrac. Ako postoji tim gde bi mogao da bude his true self, to je Moyes-ov West Ham i iskreno voleo bih obojicu da vidim tamo.

 

McT je bukvalno visoki Henderson za siromasne. I ta visina mu je najveci kvalitet. Nagruvani Raca Petrovic bez tehnike mozda je jos bolji opis. Samo lepsi.

 

To sto je Englez i ima solidan work rate je jedino sto ga drzi u ligi bukvalno, decko nema nijedan element igre na vrhunskom nivou.

 

Onaj Madjar Kalum Stajls igra valjda u Ligi 1 i dalje, igracina za njega lagano.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/28/2023 at 9:36 PM, Miki28 said:

Decline Kane se moze ocekivati za 2 ili 3 sezone. U te 2 sezone sa Kaneom si u samom vrhu kandidata za titulu jer toliko je dobar. 

Odlicna odbrana, sada eto taj pas golman i Case+Bruno+Rashford u prajmu i na to Kane? Ozb, ozb prica ali Utd naravno da nije ozb klub.

Ali tek 20 godina i ne mnogo ozb fudbala za sobom a PL je posebna prica. Trebace mu period aklimatizacije i nerealno ke ocekivati da ima instant impact pa cak i sezonu posle ove a kao sto rekoh u Utd glavni igraci su u finim godinama kada treba ici sada all in ali to u klubu ne kontaju.

 

Sa Kejnon smo verovatno solidno blizu drugog mesta, i to je to. Pep se ne skida tako sto dovedes jednog napadaca i to je to. Ti prdez pokušaju da napravis nesto, su dokazano losi, tako se ne postaje mocan ponovo. Bili smo 2 puta drugi, i sa Oleom i sa Mourinhom.

On 7/28/2023 at 10:12 PM, McLeod said:

MekTominaj vredi mozda 6-7 miliona jer je Englez, ne znam koja budala bi dala 35 za njega. U 20 za Megvajera mogu da poverujem. MekTominaj je Liga 1 igrac, ali bukvalno, da nije Englez batalio bi fudbal do sad.

 

On 7/28/2023 at 10:29 PM, McLeod said:

 

McT je bukvalno visoki Henderson za siromasne. I ta visina mu je najveci kvalitet. Nagruvani Raca Petrovic bez tehnike mozda je jos bolji opis. Samo lepsi.

 

To sto je Englez i ima solidan work rate je jedino sto ga drzi u ligi bukvalno, decko nema nijedan element igre na vrhunskom nivou.

 

Onaj Madjar Kalum Stajls igra valjda u Ligi 1 i dalje, igracina za njega lagano.

McTominay i Raca Petrovic imaju veze koliko i Ivan Zamorano i Berbatov.

McTominay je fizicki specimen, ozbiljna mazga, solidna motorika, pokretan, jak itd. Raća Petrović je nezaokružen igrač sa odredjen zanimljivim skill-ovima. Generalno nit destroyer, niti Regista, niti deep lying.

Kao FM regen iz Kolumbije. Neki ok attibuti, ali ne komplementarni, i svoj smisao je mogao da trazi negde ko mu pronadje ulogu.

 

Generalno i McT i Fred nisu loši igrači, ali zajedno jesu loši. McFred je nesrecna stvar. Jer su totalno neautiritativni veznjaci radilice. I kad su zajedno, to je cesto baš loše.

McTominay bi lego odlicno skoro svim timovima ispod 8og ili 9og mesta.

Meni se ne svidja igrački, ali ima svoje kvalitete. Mnogo losiji igraci su prodavani za 20,30 miliona

Link to comment
Share on other sites

On 7/28/2023 at 10:29 PM, McLeod said:

 

McT je bukvalno visoki Henderson za siromasne. I ta visina mu je najveci kvalitet. Nagruvani Raca Petrovic bez tehnike mozda je jos bolji opis. Samo lepsi.

 

To sto je Englez i ima solidan work rate je jedino sto ga drzi u ligi bukvalno, decko nema nijedan element igre na vrhunskom nivou.

 

Onaj Madjar Kalum Stajls igra valjda u Ligi 1 i dalje, igracina za njega lagano.

 

McTominey je Skotlandjanin, nije Englez.

 

Inace, ocrni ga ti bas dobro, nije neka PL klasa ali nije ni igrac za trecu ligu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, BattleBender said:

 

Sa Kejnon smo verovatno solidno blizu drugog mesta, i to je to. Pep se ne skida tako sto dovedes jednog napadaca i to je to. Ti prdez pokušaju da napravis nesto, su dokazano losi, tako se ne postaje mocan ponovo. Bili smo 2 puta drugi, i sa Oleom i sa Mourinhom.

Sta ti pises druze? Koliko igraca je dovedeno proslo i ovo ljeto? 

Sad pokusavas nesto tako sto dovodis klinca od 20 godina za 75+10? Lika koji je kostao 15 miliona proslo ljeto i posle 8 golova kosta 75+10?

 

Ne vrijedjaj Kane da te zamolim. Zadnja takva klasa od igraca je stigla sa RVP.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Sta ti pises druze? Koliko igraca je dovedeno proslo i ovo ljeto? 

Sad pokusavas nesto tako sto dovodis klinca od 20 godina za 75+10? Lika koji je kostao 15 miliona proslo ljeto i posle 8 golova kosta 75+10?

 

Ne vrijedjaj Kane da te zamolim. Zadnja takva klasa od igraca je stigla sa RVP.

Man City sa uigranim timom, resursima, najboljim trenerom na Svetu, oko kojeg ne postoji sveprisutni pritisak javnosti i ogromne baze navijača se ne skida za 2 leta. Ako to ne razumes, šta da ti radim, nemaš capacity da razumeš i bićeš stalno razocaran.

 

United je pred pocetak prosle sezone bio 3 klssa maltene slabiji tim od City-a, kad se uzmu u obzir sve okolnosti, od igrača i toksičnih vlasnika koji dozovljavaju da krov prokišnjava. Kad bi to preveo kroz PES jezik,City je bio tim sa 93,94 overall kad ih biraš, a United sa 81. Možda smo u ivu sezonu usli sa 84,85, možda sa sve Kejnom možeš da se popnes na 88,89 (best case scenario), i dalje si citavu klasu maltene ispod njih. 

 

United nema jos dovoljno asseta, ima moronske vlasnike, ima stanje nestabilnosti oko toga sta ce biti sa vlasnišstvom…ima nestpljive i iracionalne navijače poput tebe. I od 600,700 miliona navijaca, dovoljno je da su 40,50 miliona kao ti. Citi ih ukupno nema 10. 

 

Inače, ako se gleda neki United DNA, Hojlund je mnogo više united-ovsko pojacanje nego Kane. Pošto stalno galamiš “To nije United, ovo je United” onda bi trebalo da znaš da je otac Uniteda izjavio “If they re good enough, they re old enough”.

United se samo sa RVP-om, i to samo na jednu sezonu.m, usrećio kad je dovodio finalne proizvode koji su vec par godina u prajmu.

 

Realno gledano, Arsenal je 2 sezone isored nas sa rebuild-om. I to Arsenal ne mozes da poredis sa Unitedom u koliko je njim to lakse da urade. United ce uvek da izaziva jaku reakciju javnosti. Da l mu se podsmevaju, mrze, plaše, da l ga dodatno guraju u blato… Arsenal 2 godine niko nije pomenuo, izuzev mozda navijaca Tottenhama (jer Tottenham..). van pritiska javnosti radili na rebuildu, uigraniji tim od naseg. I njih i City ne mozemo da sjebemo sa Kane-om. Ponovo, ako to ne mozes da razumes, nemas capacity da razumes jbg.

2 utakmice zaredom da ne da gol Kane, i jednu sansu da promasi, o tome se vise prica nego o bilo cemu.

 

United moze da se vrati tamo gde mu je mesto samo kad se da nekom treneru par sezona da sistemski pravi gladan, kerina tim, koji je pride uigran da igra dobro fudbal. Neće ni Mbappe, ni prime Messi da ga povade. Tom svojom “klasom”.

Fudbal je ozbiljna igra da bi pobedjivao zbog nekog labela igrača.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...