Jump to content

Zanimljivosti na OI


Recommended Posts

On 6/27/2024 at 1:51 PM, Oxymorons said:

Najveća uspomena sa tih OI 2004 su mi penal za Tunis na utakmici sa nama, čini mi se da je sudija 6-7 puta vraćao da se penal ponovi, kao skrivena kamera


No common sense.
Prvi gol Tunisa, i oba gola Srbije su vrh. Ali 3. gol Tunisa bi ja obranio. Ne šalim se. Stravično šta je primio.
Srbija jedina nije koristila starije igrače. Neki su koristili 1, neki 2, i to neki samo za igrače od 24 ili 25 godina. Italija, Japan, J. Koreja, Gana, Mali, Kostarika, Tunis...Portugal, Grčka, Maroko, Irak, Meksiko su uglavnom imali 26-28 igrače. Jedine 2 reprezentacije koje su imale igrače starije od 30, i to u polju, su Argentina i Paragvaj. Ayala 31, Kily Gonzales 30, Heinze, 24- Argentina. Gamarra 33, Cardozo 33, Enciso 30- Paragvaj. Argentina uzela zlato 2004, Paragvaj srebro, Italija broncu.

2008. su igrali Mascherano 24, Pareja 24, i Riquelme 30, i opet su uzeli zlato. Tu Obala Bjelokosti i Japan nisu imali nikog, Brazil samo Ronaldinha 28, Nizozemci su išli s Maakayem 33, Sibonom 34, isto špic i neki stoper AZa, Jaliens 29. Argentina prva, Nigerija druga (Odemwingie 27), Brazil treći.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Pročitao sam negde da će na ceremoniji otvaranja olimpijsku baklju nositi Snoop Dogg, koji ima veze sa olimpizmom i sportom koliko i ja sa molekularnom biologijom. Ozbiljna blamaža i jasan pokazatelj gde se svet trenutno nalazi.

 

Takođe, izgleda da će Lady Gaga pevati na ceremoniji otvaranja što je takođe šupački s obzirom da je Francuska bar zemlja sa neverovatnom umetničkom i svakom drugom tradicijom pa su mogli da proberu nešto lokalno.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Don Juan said:

Inače MTS je pustio još 7 Eurosport kanala samo za Olimpijske igre.

 

Hvala na ovoj info. Sad sam proverio, stvarno ima. 

 

Eurosport 3 (331) - Place for Racket sports & Golf

Eurosport 4 (332) - Place for Artistic sports

Eurosport 5 (333) - trenutno ž.fudbal

Eurosport 6 (334) - Place for Basketball

Eurosport 7 (335) - Place for Fight sports

Eurosport 8 (336) - trenutno ž.rukomet

Eurosport 9 (337) - Place for Volleyball

 

Odlična zamena za RTS smarače.

 

Nema komentatora trenutno na ž.fudbal i rukomet.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Chaos Is Me said:

Pročitao sam negde da će na ceremoniji otvaranja olimpijsku baklju nositi Snoop Dogg, koji ima veze sa olimpizmom i sportom koliko i ja sa molekularnom biologijom. Ozbiljna blamaža i jasan pokazatelj gde se svet trenutno nalazi.

 

Takođe, izgleda da će Lady Gaga pevati na ceremoniji otvaranja što je takođe šupački s obzirom da je Francuska bar zemlja sa neverovatnom umetničkom i svakom drugom tradicijom pa su mogli da proberu nešto lokalno.

 

Ja sam razumio da će sjutra tokom jutarnjih časova baklja proći kroz olimpijsko selo i da će jedan od nosilaca biti Snoop Dogg. Pored njega su pomenuli u Sergeja Bubku, MC Solaara i Laetitiu Castu. I dalje je niđeveze, ali opet nije toliko loše kao da on bude jedan od poslednjih nosilaca tokom same ceremonije otvaranja.

 

Što se tiče nevjerovatne umjetničke tradicije Francuske, najavljivano je da će na otvaranju da pjeva davno izgubljena sestra od tetke Buba Korelija i Jale Brata iz Malija, poluusmena autotjunerka Aya Nakamura 😭

Lady Gaga je u odnosu na to majklđekson glavom i bradom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Ledd said:

 

Hvala na ovoj info. Sad sam proverio, stvarno ima. 

 

Eurosport 3 (331) - Place for Racket sports & Golf

Eurosport 4 (332) - Place for Artistic sports

Eurosport 5 (333) - trenutno ž.fudbal

Eurosport 6 (334) - Place for Basketball

Eurosport 7 (335) - Place for Fight sports

Eurosport 8 (336) - trenutno ž.rukomet

Eurosport 9 (337) - Place for Volleyball

 

Odlična zamena za RTS smarače.

 

Nema komentatora trenutno na ž.fudbal i rukomet.

Moze li se nekako kupiti paket?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, McLeod said:

Moze li se nekako kupiti paket?

Jedino ds vidiš iris go aplikaciju, ili arena cloud, ali ne znam da li imaju ovi kanali tamo.

 

Edit. Mada ako plaćaš Max ti je cenim bolja varijanta.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, McLeod said:

Moze li se nekako kupiti paket?

 

Ja stvarno ne znam.

Besplatan je na MTS-u trenutno, ne znam kog provajdera imaš, ali na MTS-u je besplatno.

 

Ako nemaš MTS pitaj nekog ko ga isto nema, ali ima aplikaciju pa nek' ti vidi da li ih ima tamo pa uzmi aplikaciju.

 

Mada aplikacija je klasičan strim, bagovaće ti.

 

Ako imaš telefonsku utičnicu u kući/stanu MTS se lako uvodi onda (imaš 15 dana rok da raskineš ugovor taman da odgledaš OI.. 🙂 ).

Link to comment
Share on other sites

Da li Amazon Prime radi u Srbiji? Ako radi, provjerite kakva je situacija sa free trialom, pročitah u Le Monde da ovdje od juče daju free trial 30 dana, a prenose OI (mada iskreno nisam gledao detaljno šta prenose).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Hvala, ovo sam video, ja sam mislio da je kao Arena cloud, odnosno tako sam vas shvatio

Ovde dobijaš i Olimpijadu i Kuću zmaja 😁

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, McLeod said:

Moze li se nekako kupiti paket?

Plati HBO, a EON i Arenasport - stipso sumadijska.

PS. Tazbina i hanuma su mi iz Sumadije - nema tu nikakve netrpeljivosti vec znam o cemu pricam.

30 godina braka - ni kao ratni zlocinac ne bi dobio toliko.

Do duse, Carapanke donose jos 10 godina na experience in prison term - ne pitajte me odakle znam.

(Odlozi tu palicu Dame, ne pocinje se dijalog sa sekirom, Dame..... )

:classic_biggrin:

10 hours ago, Don Juan said:

Torba Pariz 2024. Da li vi vidite isto što i ja 🤣

FB_IMG_1721939752575.jpg

Prvorodjeni danas na otvaranju OI i reakcija svih koji iole prate sport.

:krstipd4:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...