Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

46 minutes ago, alcesta said:

Svakako će biti najbolji igrač na šljaci kad se Rafa povuče, ali ne i naslednik u smislu njegove dominacije. Tu ne vidim nikoga ni blizu bar nekoliko decenija, možda eventualno ako se jednog dana smanji broj setova na slemovima na dva dobijena.

 

Ovo ako se desi mi vise nikad necemo imati neciju dominaciju, jer ono sto omomucava da kvalitet kontinuirano dodje do izrazaja je upravo to sto se igra na 3 dobijena seta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vremenska prognoza za sutra mi izgleda potencijalno malo zeznuta (bar ova moja lokalna nadajmo se da ce biti bolja) :

kisa negde do 13h

sunce 13h-16h otprilike taman da se prvi polufinalni zavrsi bez problema

od 16h-19h pa na dalje mozda kisa mozda ne fifty-fifty znaci to je neko vreme gde su Novak i Tim na klupi

posle 19 h ne bi trebalo da bude kisa

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne završavaju oni ovo sutra sigurno. Sutra ce se igrati bar 7+ sati tenisa. Sumnjam da za to vreme nece pasti nijedna jaca kisa. Bice jos gore, ako kisa bude padala na svakih sat. Prekidi mogu veoma lako da ometaju ritam Nadala i okrene se u korist Federera. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Fedu moze da pomogne jedino da igraju po ekstra mokroj podlozi koja ce da pojede Nadalove spinove, inace ce skupljati gemove.

Baš to, dajem mu set i to pod možda. Verujem da će i Rafa biti motivisan do neba jer su retko igrali proteklih godina, a i kada su igrali, Federer je dobijao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem da neko ozbiljno daje Federeru šanse protiv Rafe :classic_ohmy:

 

Doduše vidim da se raspreda naširoko o tom meču na sve strane, i šta Federer treba da uradi da bi pobedio... :smiley50:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Ja isto nešto verujem da će Fed izaći pucajući iz svih oružja i dokle ga to dovede. Neće se naguzit skinutih gaća i reći "Rafa udri". 

 

Po tome je najpoznatiji na RGu 

Link to comment
Share on other sites

Fed nema sta da izgubi, niko nije ocekivao da igra sf, iznenadjujuci polufinalista, niko ne ocekuje da pobedi, realno je i set pod znakom pitanja, tako da treba da izadje maksmilano opusteno, igra svoju igru i uzova koliko je moguce.
I kao i uvek, mantra tokom celog turnira, samo neka bude zdrav, rezultat je nebitan.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shunsuke Nakamura said:

Ja sam pronasao podatak da su Nadal i Federer igrali 5 meceva na RG. Nadal je 4 puta pobijedio rezultatom 3:1 i jednom  3:0. 

Tih 3:0 je najvece gazenje u istoriji GS finala. Misljenja sam da ce Rodja da okrzne minimum set sutra. Mozda i dva, ako bude bilo taj-brejkova. 

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...