Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

51 minutes ago, alcesta said:

Fina prognoza, pokrio si sve mogućnosti :classic_laugh: ako ne bude crno biće belo :classic_biggrin:

 

:classic_biggrin: Čekao sam da to neko primijeti da bih mogao reagirati i napisati novi post :classic_biggrin:

 

Ipak očekujem da glava pobijedi, nije mi lako zamisliti Thiema kao pobjednika u best-of-five, ali da će biti blizu, u to ne sumnjam (uz ogradu da sam ga vrlo malo gledao na ovom turniru :classic_biggrin::classic_tongue:)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mate mišo said:

 

Zašto? Mislim da će ona i osvojit.

Antipatična mi je. Inače a priori verujem igračima kad traže MTO, ali ona je stvarno imala dosta blago rečeno sumnjivih situacija kad joj ne ide, pa se onda odjednom oporavi, sećam se iz Fed kupa posebno. Još to i da zanemarim, nego onda je britanski mediji slave kao heroinu koja se izdigla iznad fizičkih problema i čistom snagom volje ne samo završila meč nego i trijumfovala :puke: a da to isto uradi teniser/ka iz neke druge zemlje znamo šta bi bilo.

 

3 minutes ago, Borko said:

Mekinro je juce realno bio na Pesikanovom nivou. Samo sto nije zaplakao kad je Zverev izgubio prvi set, sredinom treceg je napustio komentatorsku kabinu.

:classic_ohmy:

Inače zna li neko kako se zove komentator na 4K? Melem za uši posle ovih naših.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

 

:classic_ohmy:

Inače zna li neko kako se zove komentator na 4K? Melem za uši posle ovih naših.

Ozbiljno. Npr,  kad je Djokovic napravio brejk, rekao je, "Oh my goodness, what a shame". Kad je smecovao loptu u aut sto je bila set lopta za Novaka, Mekinro je bukvalno viknuo "Oh no, what a shame! This was not Sascha's fault, the sun blocked his vision". Novak osvaja set: "And just like that, Novak Djokovic wins it. What a shame for Sascha, this should have been his set."

 

Onda je u drugom kukao kako Zverev ima neograniceni potencijal ali njegova ahilova peta su voleji?! I da je to prvo na cemu mora da radi sa Lendlom. Kazem, em je bio ostrascen, em se nalupetao k'o Pesikan.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Kamera je non stop na Anisimovi i i kada gubi i kada dobija poene, znamo da je lepsa i zgodnija, ali ovo je diskriminacija 😄

Kod nje se vide emocije, Barti stalno isto izgleda :classic_laugh:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...