Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

Bravo za Novaka :23:bila je to rapsodija u narandzastom :thumbsup:

Zao mi bilo  na momente mladog Hurkaca.. Mora da je uzasno kad ti je servis jedno od glavnih oruzja, pa se nadjes prekoputa Novaka i sto jace i bolje odserviras, dobijas sve jace i neugodnije riterne:classic_blink:

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Londero poslednjih par meseci sasvim solidno igra (tj. vidim da napreduje na listi sve vreme), tako da meni nije nikakvo iznenadjenje sto je izbacio Basilashvilija (koji je u ocajnoj formi ove godine).

Slicno vazi za Strufa, uopste nije iznenadjenje sto vodi 2:0 protiv Denisa. Cak je vrlo verovatno da ga dobije u 3 seta.

Ne znam kako je Serena igrala u 1. setu, ali u drugom se razgoropadila i odmah deli pekarske proizvode.

Tim verovatno odradjuje posao

Link to comment
Share on other sites

Serena je bila skroz troma i usporena u prvom, očito joj treba vremena da se zagreje. Posle onako malo mečeva nije ni čudo.

Baš mi je žao zbog Kvitove :classic_sad: a tek o Karo da ne govorim. Neka bar napravi pola godine pauze a ne da se muči ovako, mada bih pre rekla da je vreme za penziju.

Link to comment
Share on other sites

Vemic valjda sad trenira Andreu (tako kazu nemacki komentatori). Kazu dobio je sad skoro sina, Veselina. (ako oni lazu, lazem i ja vas)

 

Ah, da, Andrea dobila mec :classic_biggrin:

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...