Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

4 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Kako će samo epski da se strmoglavi na listi... Specijalac za šljaku koga izbaci deda Mau🙄

 

On igra ocajno celu sljaku, ali nisam bas ocekivala da ce ga izbaciti Mau i to posle 2:0 :classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Boxy said:

 

On igra ocajno celu sljaku, ali nisam bas ocekivala da ce ga izbaciti Mau i to posle 2:0 :classic_ninja:

Ruku na srce, uzeo je Buenos Ajres, ali uz izuzetak još možda dva turnira, ima baš lošu godinu. Van šljake je kanta, tek će da tone. Zato naš šljaker specijalista ima 2:0 protiv Ramosa 😎

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

Djere bas stalozen ceo mec .. Odigrao tacno kako treba pametno ,dozirano. Bitno je da je dobio 3-0 da je minimalno potrosen za sledecu rundu , ovde sam stvarno ocekivao da se Ramos povampiri i da se kolju u pet setova.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

:Hail:

:bravo:

Nas mentalno najstabilniji igrac uz Novaka i izuzetno simpatican ............ na kraju je u jednom trenutku pokazao tri prsta prema onoj grupici nasih navijaca, a sada stalozeno pozira sa svojim navijacima ............ malog Popirina bi trebao da odradi, trece kolo je itekako dostizno ................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Lasla :thumbup: vidim da je zakomplikovao malo pred kraj, ali s druge strane kad sam gledala statistiku na kraju drugog seta, bilo je na brejk lopte 4/7 za Lasla a 0/7 za Ramosa, tako da je svakako bilo bliže nego što izgleda po rezultatu.

Ivana nastavlja sutra, dobila je drugi set. Kveri se povukao s turnira, na njegovo mesto upao Laksonen.

Jesu li mečevi prekinuti zbog mraka ili zbog kiše?

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel ono beše na RG postoji pravilo da polufinale iz one polovine žreba koja je igrala druga odnosno u rasporedu kaskala jedan dan iza, da to polufinale bude prvo u petak kad dođe dan za polufinala....ili sam ja nešto utripovao!?

Link to comment
Share on other sites

Miomir ima Kudli biciklicu da udeli. Krajinović dobar, napokon i za njega malo sreće na žrebu.

 

Sad gledam, Lajović baš dobar raspored ima, ukoliko ponovi igre iz Monte Karla, obzirom da ide na Zvereva (😀), može baš dobar rezultat da napravi.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...