Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

2 minutes ago, alcesta said:

Bravo za Filipa, samo da ne popušta.

Je li Gaske i dalje povređen? Ladno će ispasti od Londera kako je krenuo...

Očekivala sam da Kecmanović izgubi ali malo manje rutinski ipak :classic_sad:

Dobro sto je i bilo tako, taman da se Gofan dobro odmori za Nadala u petak. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 4_Webber said:

Kako nije smatran 2008. kada je vec imao 1 Slem i 4 mastersa??

Federer je tih godina smatran GOAT-om, Nadal vec tada najboljim igracem na sljaci ikada, za Novaka se mislilo da ce biti samo slucajni Gren slem sampion, kao i gomilu njih. Tesko je bilo tada Novaka uopste porediti sa njima dvojicom.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Federer je tih godina smatran GOAT-om, Nadal vec tada najboljim igracem na sljaci ikada, za Novaka se mislilo da ce biti samo slucajni Gren slem sampion, kao i gomilu njih. Tesko je bilo tada Novaka uopste porediti sa njima dvojicom.

Nadal je manje od godinu stariji od Novaka. Federer nije bio smatran najvecim.

Link to comment
Share on other sites

Federer se smatra najvećim otkako je osvojio RG, ali nije u tome poenta nego da se  prosto Novak tada po kurikulumu još uvek nije mogao meriti ni sa jednim od njih dvojice. Ako sam dobro razumela Drakarisa, mada mi nije jasno čemu tačno ova rasprava :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Novak se nikako nije mogao porediti, Nadal je bio dosta uspesniji, osvajao sve na sljaci i dolazi neki covek sa jednim slemom na drugoj podlozi, pa to se iz aviona vidi ko je favorit i na koju stranu ide.

 

3 minutes ago, alcesta said:

Ako sam dobro razumela Drakarisa, mada mi nije jasno čemu tačno ova rasprava :classic_biggrin:

Veber je rekao da ce biti banova ako ne oborimo rekord 😄

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Turnir je počeo ima tri dana, ja tek danas dajem neke stidljive nagoveštaje Jinx-a.

 

Dzabe ti je... you have no power here 😊 

 

1 minute ago, alcesta said:

Federer se smatra najvećim otkako je osvojio RG, ali nije u tome poenta nego da se  prosto Novak tada po kurikulumu još uvek nije mogao meriti ni sa jednim od njih dvojice. Ako sam dobro razumela Drakarisa, mada mi nije jasno čemu tačno ova rasprava :classic_biggrin:

 

Ma nabija Webber postove 😄 ako zafali postova pred kraj druge nedelje ocekujem da krene da se raspravlja sam sa sobom 

Link to comment
Share on other sites

Mislila sam osim toga :classic_biggrin: ali u pravu ste, što bi i bio potreban drugi razlog :classic_tongue:

Eto kako su Australijanci osakatili turnir, kad nema njih da prave skandale odmah i broj postova pati. Jedino da Serena napadne opet nekog sudiju...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Veber je rekao da ce biti banova ako ne oborimo rekord 😄

Moguće. Evo npr. ako Novak ispadne pre finala ja se vraćam na početak teme i reportujem retroaktivno sve koji su raspravljali o ishodu Rafole finala :classic_tongue: jes' da bi bilo već kasno ali ni prevencija za naredne slemove nije naodmet :classic_tongue:

 

Inače Nišikori jeste u lošoj formi ali se Conga drži dosta bolje nego što sam očekivala.

Đere dobio 2. set u TB :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Miomir rutinski...

 

Nekako mi deluje da on tenis i dalje ne kapira kao profi aktivnost već kao hobi...pa nekada iz hobija odvali i odigra baš dobro a nekada koristi hobi da prođe vreme, ko ja kad igram FIFU ili PES....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, NMX said:

Miomir rutinski...

 

Nekako mi deluje da on tenis i dalje ne kapira kao profi aktivnost već kao hobi...pa nekada iz hobija odvali i odigra baš dobro a nekada koristi hobi da prođe vreme, ko ja kad igram FIFU ili PES....

Ruku na srce, i drugo kolo mu je puna kapa. Da je imao malo teži žreb, ni njega ne bi video. Neka sad prione na treninge i njemu omiljenije podloge :) Valjda je već Xpert napisao, kakav je to šampionski mentalitet ako se daju onakve izjave? EDIT uff ala bi bilo lepo da Conga nekim čudom dobije u pet setova, Laslu bi se ozbiljno otvorio žreb. Mada ne verujem, s obzirom na njegove već pozne godine i sigurno slabiju spremu nego pre usled povreda.

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

Kako Krajinovic I Djere voze traktor brte, with confidence.

 

Jos uvek nemam pojma ko je ovaj Londero sto je propustio kroz

quick wash cycle Risara nejakog.

Za mene je on misterija, ko jevremov avatar na starom forumu...

 

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...