Jump to content

Grupa B (Španija, Italija, Hrvatska, Albanija)


Ko prolazi grupe?  

55 members have voted

  1. 1. Ko prolazi grupe?

    • Španija
      52
    • Italija
      40
    • Hrvatska
      27
    • Albanija
      2
  2. 2. Pobednik grupe

    • Španija
      39
    • Italija
      9
    • Hrvatska
      7
    • Albanija
      0


Recommended Posts

Meni je Spanija za sad prvi favorit turnira. Igra i Nemacka odlicno, ali je objektivno igrala protiv bulja ekipa, a Spanci su rutinirali i Hrvatsku i Italiju. Francuzi po imenima jesu prvi, ali ne verujem im. 

 

Bukvalno sinoc ni u jednom trenutku nije delovalo da ce biti bilo koji drugi ishod nego pobeda Spanije. Imaju i glavu i rep, cak mi i Morata deluje nekako pouzdano, iako mi je uvek bio meh napadac.

 

Kad je Fabian Ruiz postao ovako dobar igrac? Ruku na srce, slabo gledam PSZ, ali ne secam se da je u Napoliju ovoliko domimantan bio. Niko isto, cudi me da ga jos uvek nije uzeo neko od velikana, a jos se i prica da on nece da ide iz Bilbaa. Jamal isto cudo prirode, igra mnogo iskusno za svoje godine. Svaka cast Barseloni, bukvalno ne postoji klub na svetu sa boljim youth sistemom od njih. Nista novo nisam rekao, ali da sam prosao skolu u La Masiji, sad bih igrao za Valjadolid. Otprilike takav utisak imam. Svi klinci koji izadju odatle su fudbalski prepismeni. Ni meni se Pedri ne svidja preterano, Gavi jos manje, ali su takticko-tehnicki brutalni i bice kako godine budu odmicale sve korisniji igraci. Nema tu greske kad imas ta dva elementa na vrhunskom nivou. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci, Spanija je prva u grupi, vec nakon dva kola obezbedili prvo mesto i mogu da izvedu rezervni tim protiv Albanije.

Hrvati ako dobiju Italiju, idu na poziciju broj.2 i idu na A2, sto znaci vrlo verovatno na Svajcarsku. 

A onda u 1/4 bi isli na par gde je Engleska. 

 

Hrvati imaju prolazan put do 1/2, Svajcarce ce da rutiniraju lagano, Englezi su trenutno smejurija na sta lice, cak ih ismejavau i Rio i Shirer i ostali, ali sa njima se nikad ne zna. 

Najteze ce biti Hrvatima sa Italijom, ali opet , sinoc kako su izgledali protiv Spanije , nisam siguran da ce Italiji biti lako, to je otvorena utakmica. Mada Italija moze sa 3 poena , cak i da izgubi prodje dalje kao treceplasirani tim, samo ako ne iskeca Albanija koja moze da ih pretekne ako dobije Spaniju, verovatno sa rezervnim timom , mada i dalje je i B tim Spanije za klasu jaci od Albanije, ali setimo se Japana na SP, svasta je moguce na ovakvim takmicenjima. 

 

Srbija, ako bude druga u grupi, ide na A1, znaci Nemacka, pa onda Spanija u 1/4. 

Projektovano 1/4 je vec sada poznato, Spanija vs Nemacka, osim ako Nemci ne prepuste 1.mesto Svajcarcima, ali tesko je poverovati u to, da ce kalkulisati. Drugo mesto Nemce vodi u 1/8 na Italiju ili Hrvatsku, a onda na Englesku u 1/4.

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Ruiz jeste za sad X faktor i iznenadjujuce dobar, meni i ne preterano jer mu ovaj sistem jako odgovara plus fokus nije bio na njemu za sad. Slicno i Vilijams, fokus je stavljen na Pedrija i Jamala od strane i Hrvatske i Italije, sto je tezak fejl. Prva dvojica su bolji igraci od druge dvojice.

 

Jamal ima 16 godina i ko zna kakav ce biti u buducnosti, ali sada nije na dovoljno visokom nivou da mu se pruza paznja kao da je Mesi.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Juan said:

Na koju foru je ovaj Albanac Daku stekao pravo da igra za Albaniju, kada je igrao i za u21 i seniorsku reprezentaciju Kosova?

Još je zanimljivije da je igrao gotovo isti dan kada i kada je Kovačević branio za Bosnu U21, a on nema pravo, a Doku ima. Kako?

Edit. Još je stariji od Kovačevića.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo jedno nepopularno mišljenje, meni je do sada igrač turnira niko drugi do Carvajal. Čovek igra bez greške + imponuje svojim pristupom i pojavom na terenu iako je kikirez, vidi se da je u zen fazi nakon silnih trofeja sa Realom. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/20/2024 at 3:39 AM, McLeod said:

Ne vidim kako su ih Englezi pustili oni su generalno bili neporazeni kod kuce. A i da su ih pustili, sami ste krivi, sve ste sami resavali, kao sto si i napisao, nereseno sa njima pa pukli od Engleske, da ste dobili te dve bili biste prvi, a ne treci.


Prvu utakmicu u Kijevu ili gdje smo već igrali smo ih igrom odučili od života, 3 stative smo imali, nisu prešli centar prvo poluvrijeme bukvalno. U uzvratu smo u Zagrebu igrali 2-2, također smo bili bolji ali bez Eduarda i sa pogođenom gredom Modrića i stativom Petrića na kraju. Samo taj naš remi mi je odnio 110k eura na kladi.

A Englezi su tu zadnju tekmu odigrali kao pijani. Nije im ni bilo za zamjeriti, ipak smo ih izbacili na Wembleyju sa Eura 2008. (mi smo do te tekme već osigurali plasman na Euro) tako da su nam fino (uz)vratili.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Chaos Is Me said:

Evo jedno nepopularno mišljenje, meni je do sada igrač turnira niko drugi do Carvajal. Čovek igra bez greške + imponuje svojim pristupom i pojavom na terenu iako je kikirez, vidi se da je u zen fazi nakon silnih trofeja sa Realom. 

Carvajal, Kros, Kante i Donaruma najbolji 

Link to comment
Share on other sites

On 6/19/2024 at 6:37 PM, L' Imperatore said:

Ovaj Holandjanin je najgori "elitni" sudija u Evropi. Kad god vidim njegovu facu, znam da če biti nekih glupih odluka.


Slažem se s ovim, još se sjećam onog “penala” na ARG-POL…

Sudi večeras ITA-CRO, malo je reći da mi se to ne sviđa…

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, neko me sabotira said:


Slažem se s ovim, još se sjećam onog “penala” na ARG-POL…

Sudi večeras ITA-CRO, malo je reći da mi se to ne sviđa…

 

Dobro, vama možda i treba tako neki X faktor, da vas malo razdrma 😄

 

🤭

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2024 at 9:34 AM, Piksi said:

Ali od svih grupa ubedljivo najviše ispisanih stranica u grupi gde su Hrvatska i Albanija ... 

 

Btw, večeras trebamo izaći sa postavom bez klasične devetke, dakle Petković out, Perišić in i riješavamo naše stare mušterije.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tomislav Franjo said:

 

 

Btw, večeras trebamo izaći sa postavom bez klasične devetke, dakle Petković out, Perišić in i riješavamo naše stare mušterije.

Jesi li vidio sastav? 

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2024 at 9:34 AM, Piksi said:

Ali od svih grupa ubedljivo najviše ispisanih stranica u grupi gde su Hrvatska i Albanija ... 

Realno i najjača grupa. Albanija malo kvari dojam ali zato ove 3 repke spadaju u sam vrh Evropskog nogometa. 

Link to comment
Share on other sites

Je li vreme za pobedu Italije nad komšijama?

Italija mi je ostavila bolji utisak. Ako ništa drugo deluje da je dobro posložena dok su mi Hrvati neorganizovani. Itekako se oseti da su Luka,Broz i Perišić ipak u padu. A mlađi ili nisu ta klasa ili nemaju rutinu da preuzmu uzde tima.

Čak bih i probao na Italiju,ali njima je dobar i bod. A nemam ni mooda :smiley50:

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, McLeod said:

Trebalo bi da dobiju Hrvati, da.

Po tamburi ili? Po meni su propustili priliku protiv Albanije. 45 minuta su odigrali dobro od 135. Talijani su veći favoriti po meni ali nešto mi govori da će ovo finiti remijem. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...