Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Ko je to vec doveo Klajburna u Partizan? Jel kaznjavate vi takve insinuacije ili je sendvicarima sve dozvoljeno. Cuj ti to, Partizan ima isti budzet kao i prosle godine i onda ti zalepi Klajburna u sastav. Mrs. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Po yt klipovima mi ne izgleda losiji od Smith-a. Neko rece los u odbrani, ja bas ne bih rekao. Jedino mozemo da im poredimo stats-e u NCAA i to u razlicitim periodima. Statistika im je slicna s tim sto Jones ima daleko vise asistencija. Smith doduse ima vise iskustva u fiba kosarci. Mislim da su ima plate tu negde, +-100k.

Link to comment
Share on other sites

Nisu mi jasni ljudi uopšte. Pretpostavljam da gro nas radi za nekih 800-1500€ mjesečno, tegli muda 20 dana osam sati dnevno ako ima sreće i onda ode online piše kako Partizan plaća milku i po igrača koji je u karijeri imao ukupno 100 minuta ozbiljne košarke. Jel vam to fetiš neki?

 

Isto je i obratno da budemo načisto, lupaju se cifre da čovjeku pamet stane samo da se pokaže kako oni drugi imaju više para od nas. 
 

Pouzdano znam da je plata koji smo nudili Monekeu bila 1,2 miliona, meni je i to skupo ali je i realno kad se sagledaju tržišna kretanja. 
 

Lik koji izvali da jedan Carlik Jones ima veću platu od Monekea je imbecil. Maliciozni imbecil.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Jedino dinara možda. Te pare može samo da sanja nevezano za nas nego uopšte. 300-400k po sezoni plafon. 

 

Jel prihvatio Klajburn onu tvoju ponudu - 300k, dvosoban stan na Miljakovcu i "bus plus"? Il ti je objasnio da ispod 1.5 miliona ne ide ni kevu i caleta da vidi?

 

Salu na stranu, jos PF za oba vecita i to je to. Kompletirani timovi, mogu paralele da se izvlace itd.

 

Kad smo kod toga, Poku je Zelimirova jaka zelja i jurite ga. On se nada da moze jos da ostane u NBA, ali sumnjaju i njegovi agenti u to. Bice zanimljivo. 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Son_of_a_gun said:

Pouzdano znam da je plata koji smo nudili Monekeu bila 1,2 miliona, meni je i to skupo ali je i realno kad se sagledaju tržišna kretanja. 
 

Lik koji izvali da jedan Carlik Jones ima veću platu od Monekea je imbecil. Maliciozni imbecil.

Meni deluje da je plata 1.2m za Monekea malo posle sezone kakvu je imao, gde je bio među 3 najbolja EL igrača na svojoj poziciji.

Toliko trenutno dobija gomila igrača u Evropi. 

Ne kažem da nije tačno, samo mi zvuči malo.

Što se tiče Džonsa, nemam pojma koliko košta, ali 300-400 sigurno nije, čovek je bio MVP i najbolji strelac G lige, pa otišao u Kinu (isti put imao je i Lorenzo Braun pre Zvezde).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Markoss ja sam rekao da vrijedi oko milion a očigledno su i iz kluba isto procijenili jer ga nema u rosteru kao što vidiš. Ti mu daj milku i po nek ti peče palačinke.

 

@MarioKempes nisam rekao da mu je to plata nego da smo mu toliko ponudili. I za njega isto važi kao i za Clyburna, nije u rosteru i to je to. S tim da se oko njega još cimaju, nije isključeno da smo podebljali ponudu ali te podatke nemam jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Son_of_a_gun said:

@Markoss 

@MarioKempes nisam rekao da mu je to plata nego da smo mu toliko ponudili. I za njega isto važi kao i za Clyburna, nije u rosteru i to je to. S tim da se oko njega još cimaju, nije isključeno da smo podebljali ponudu ali te podatke nemam jbg.

Znam šta si rekao, razumeo sam. To sam i komentarisao, mislim da je malo nuditi Monekeu platu 1.2mil u ovom trenutku. Ako približno ponovi sezonu kod Lasa - sledeće god u ovo vreme će moći da bira klub kao slobodan igrač bez obeštećenja.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Son_of_a_gun said:

@Markoss ja sam rekao da vrijedi oko milion a očigledno su i iz kluba isto procijenili jer ga nema u rosteru kao što vidiš. Ti mu daj milku i po nek ti peče palačinke.

 

To si ga samo ti tako procenio. U klubu su ipak realniji, a to sto ga nema u rosteru, govori o tome da ima bar jos 5 klubova koji su spremni da daju isto toliko. 

Link to comment
Share on other sites

Jones je vejvovan od strane Bulls-a krajem oktobra. U NBA je imao 350k. Otisao je u Kinu u novembru  jer nije imao gde. Sumnjam da je tamo dobio vise od 500k. Maliciozno je da neko tvrdi da je ovde dobio 3x vise. Zato sam i napisao da ima slicnu platu kao Smith.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Alek The Great said:

Jones je vejvovan od strane Bulls-a krajem oktobra. U NBA je imao 350k. Otisao je u Kinu u novembru  jer nije imao gde. Sumnjam da je tamo dobio vise od 500k. Maliciozno je da neko tvrdi da je ovde dobio 3x vise. Zato sam i napisao da ima slicnu platu kao Smith.

Nije baš da nije mogao nigde, bio je opcija za vas i u novembru, kad ste tražili pleja, bili blizu Ferela, a na kraju došao Smit.

Zašto se tada niste dogovorili - nemam pojma.

Takođe nemam pojma za koliko je igrao u Kini, ni za koliko je potpisao sada, kao ni kolika je bila Smitova plata.

Generalno, te cifre nisu mnogo važne trenutno u naša dva najveća kluba. Kao da nešto menja stvar da li Karlik igra za 700 ili milion.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...