Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

u toj istoj baskoniji, hauard ima klauzulu od 1.75M

1 hour ago, Knipex said:

Kako je ovo jasno?

tako sto partizan nece platiti klauzulu. te price da je on nezadovoljan u baskoniji su nerealne, jer on igra za klub koji je igrao plejof evrolige, a i baskonija je klub koji mu je dao sansu nakon sto ga je monako pustio. zavrsice se tako sto ce baskonija da mu ponudi veci ugovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Samo vi menjajte ceo tim, nemam ništa protiv, to je proveren recept za uspeh.

Jasno je da je to baš hevi potez ali nemamo puno alternativa. 

 

Prošle sezone smo zadržali najveći deo tima (sve koje smo mogli) koji je nenadano prerano porastao, dobar deo ekipe je bio dve godine tu, dodatno je popunjen... i sve je otišlo u tri lepe. Vidi se zasićenost u odnosu sa svim ključnim igračima, tako da nam je velika rekonstrukcija neminovnost. Da li će u tom procesu biti zadržan neki deveti ili deseti igrač rotacije manje je bitno.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, fedor said:

Mocart kao i obicno otkrio toplu vodu. To nije nikakvo obestecenje nego izlazna klauzula, kao sto je cmm-u 500k. Izlazna klauzula i obestecenje nisu tj ne moraju biti isto. Panter i Ledej nisu uopste imali izlaznu klauzili pa su otisli i to bez dinara.  Kada imas igraca koji hoce u drugi klub sednes i dogovaras se. Dogovor se nekad postigne nekad ne, videcemo sta ce biti u ovom slucaju.

Inace primecujem u poslednje vreme rapidan porast malizioznih zelja maskiranih u "dobronamerne" komentare sa pretencioznom mislju da to niko ne konta i samo cu reci da psihologija kaze da takva vrsta pokusaja manipulacije prositice iskljucivo iz zavisti i (izlizanog) kompleksa nize vrednosti. 

Nekada se na pokojnom 92 Forumu za "kompleks niže vrednosti" išlo na odmor, ne znam kako je sada.

 

Uglavnom, ova tvoja filozofija savršeno odgovara dečurliji koja napušava ku*cem sve žive tamo na Tegijevim objavama.

 

Ovde, ipak, dozvoljeno je komentarisati na svim temama, to je i suština foruma, pa bi bilo dobro da skapirate ti i par tvojih kolega ovde na temi.

  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Golijat said:

Nekada se na pokojnom 92 Forumu za "kompleks niže vrednosti" išlo na odmor, ne znam kako je sada.

 

Uglavnom, ova tvoja filozofija savršeno odgovara dečurliji koja napušava ku*cem sve žive tamo na Tegijevim objavama.

 

Ovde, ipak, dozvoljeno je komentarisati na svim temama, to je i suština foruma, pa bi bilo dobro da skapirate ti i par tvojih kolega ovde na temi.


kao sto kapiraju i komsije u njihovom topicu ili neki drugi vid kapiranja?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Insajderi ne postoje, najblize insajderu je pbg news, jer im tata Ostoja javi onog trena kada neko stavi paraf na ugovor. Svi ostali su manje ili vise obavesteni nagadjaci. Neko cuje na ovaj ili onaj nacin da pregovaramo sa Cimom recimo i napise dolazi nam Moneke, prenese se na tviter, prenesu forumi, prenesu portali. E sad istina je da taj kontakt postoji, da je igrac voljan da dodje, ali tu do realizacije ima milion faktora, tako da ti kao "insajder" nemas pojma da li ce on stvarno da dodje ili nece nego jednostavno nagadjas na osnovu sturih informacije koje imas. Cak ni sam Savic do zadnjeg ne zna kako ce se pregovori zavrsiti, jer kao sto rekoh vecina igraca koja hoce vise para i/ili bolju ulogu u postojecem timu iskorsiti to nase intereseovanje da pokusa sebi da izvuce bolje uslove i/ili tretman. E onda ako te taj odbije, ti dovedes nekog drugog, ali onda i ostatak ekipe mora biti drugaciji pa se ostali igraci sa kojima pregovaras menjaju i tako u nedogled dok ne sklopis tim. 

Ja licno mogu i prenesem vam ono sto sam cujem, sto je manje vise preslo vec preko 20-30 usta i nije neka preterana tajna niti moze da ugrozi nesto ako se prosiri. Kada mi se kaze nesto u poverenju zadrzim za sebe. Medjutim nista od toga nisu informacije koju su ekskluzivne, zvanicne, nista ne saznam prvi niti blejim sa Zeljkom pa da znam svaki sledeci korak. Forum doduse i sluzi da diskutujemo, kombinujemo, drvimo praznu slamu, ali dok klub ne objavi verujte mi ni jedno pojacanje nije zvanicno i definitivno. 

 

24 minutes ago, Golijat said:

Nekada se na pokojnom 92 Forumu za "kompleks niže vrednosti" išlo na odmor, ne znam kako je sada.

 

Uglavnom, ova tvoja filozofija savršeno odgovara dečurliji koja napušava ku*cem sve žive tamo na Tegijevim objavama.

 

Ovde, ipak, dozvoljeno je komentarisati na svim temama, to je i suština foruma, pa bi bilo dobro da skapirate ti i par tvojih kolega ovde na temi.


Ti procitaj jos jednom sta sam napisao, pa mozda i jos jednom. Ja koliko vidim na ovoj temi se diskutuje i analizira lepo i sa ljudima koji navijaju za one druge. Recenica je upucena samo pojedincima sto misle da su prepametni pa ce iza maske dobrocinstva da kace maliciozne poruke. Pri tom nisam ni rekao da je to zabranjeno, samo da svi mi vidimo sta rade i da nisu toliko pametni koliko misle, naprotiv i da poriv za slanje toga potice iz nesigurnosti, zavisti i pomenutog kompleksa. Pri tom nije vredjanje vec je stvarno psihologija 101.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alek The Great said:

Pa Makabi je promenio 10-ak igraca pa su bili nadomak f4. 

Ne znam na koju sezonu misliš, ali ove poslednje Makabi je baš suprotan primer, zadržali su 8 igrača:

Braun

Boldvin

Kolson

Nibo

Sorkin

Dibartolomeo

Koen

Menko

 

Prva četvorica su ih bukvalno nosila na leđima i pretprošle i prošle sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Golijat said:

@fedor Stekao sam takav utisak da se "teraju" sa topica svi koji ne navijaju za KKP, pa zbog toga i moja reakcije, jer me to uzasno iritira jer se ponavlja i ponavlja na ovoj temi. No dobro...


Daleko bilo, forum sluzi da se diskutuje. Ima ljudi ima koji poznaju kosarku, a navijaju za manji beogradski kosarkaski klub i napisu na ovoj temi dosta smislenih stvari. Nikada to, bar meni, nije bio problem. Da se razumemo ni ne ocekujem da navijaci suparnickog tima zele uspeh tvom timu to je glupo. Ni mi ne zelimo uspeh suparnickom. Medjutim lepo je razmeniti misljenja sa nekim ko zna vise, razume vise, neko ciji su pogledi mozda malo siri i otvore tebi vidike, ili ti jednostavno ukazu na neke stvari kojih nisi bio svestan, bez obzira navija li taj za tvoj ili onaj drugi klub ili za nekog treceg. 

  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...