Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

10 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Mora da ostane i neko sa nasim pasosem


Zasto? KLS necemo sigurno igrati, tj trazicemo reorganizaciju i ukidanje suspenzije Zeljku, oni naravno to nece prihvatiti i to je to. 
Sto se tice kupa, koga briga za kup. Juniori, ispadanje u polufinalu i teraj dalje. Taman da se malo odmore igraci. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Molimo @VISOKOLETAC da i tebi odgovori

Ako je tako svaka vama cast. Treba biti covek i priznati da si pogresio. Ja ne bih mogao da oprostim takvu izdaju 😂 Nego reci ti meni, ako je to istina i Beslac dolazi, da li to znaci da Smajli nece produziti?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MC Thunder 2 said:

Kocko, aj' ne prizivaj lomljenje svlacionice (u svakom smislu), ljubi te brat Grobar.

 

Jbg, znam šta mi govoriš, u svakom smislu, ali ja bih mu ponudio 6 milki na dve godine, onako opušteno. 

Zna li bilo ko, jel pravio nekakav hrkljuš od kako je stigao u Evropu? 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Son_of_a_gun said:

Kocko udara u svoju ploču i dalje. 😁

Brt, znam da je polupan, ali ovaj baja nas ili vodi na f4 ili u borbu za 17.mesto. Nema sredine. Od ovih što nas srdačno pozdravljaju sa instagrama, nema leba. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakav će biti prelazni rok ali ozbiljan marketinški skok je napravio Ostoja. Klub je bar po ovome na top nivou u Evropi.

 

Ova dvojica na instagramu deluju zadovoljno i uzbuđeno sto dolaze.

 

Panter, Zek, Dante i naravno Matijas su nas takođe ispoštovali i utabali put narednim pojačanjima. Ovaj poslednji još radi za nas na tom planu.

 

Bravo Partizane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fedor said:


Zasto? KLS necemo sigurno igrati, tj trazicemo reorganizaciju i ukidanje suspenzije Zeljku, oni naravno to nece prihvatiti i to je to. 
Sto se tice kupa, koga briga za kup. Juniori, ispadanje u polufinalu i teraj dalje. Taman da se malo odmore igraci. 

Vi treba da igrate samo EL, da se ne umarate.... trofeji su svakako bzv stvar...a i nema vala neke razlike pojavili se vi ne pojavili...

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...