Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

1 minute ago, fancy said:

@Don Dusko

Da, eto...ma u roku od pola sata-sat u društvu ozbiljnih grobara prošle nedelje (ne mislim na grobare - navijače) puna mi glava svačega, ne možeš sve ni popamtiti, to je letelo na sve strane :classic_biggrin:

 

U svlačionici? 🙃

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, uvrnuto said:

Ja sam upravo čuo da se Jaramaz potukao sa Panterom, a Trifa sa Ledejom.

Ima li neko da se nije potukao? 

Ne treba zaboraviti i da je Kuzma, u nekom momentu tokom sezone, u svom podkastu dosapnuo u poverenju da su se Kaminski i valjda Panter potukli na treningu...a i ja sam pred ABA finalnu seriju od dobro obavestenog prijatelja (doduse zvezdasa), cuo da Panter i Ledej ne razgovaraju 🤣🤣🤣

Edited by cuftausosu_
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

Ja sam upravo čuo da se Jaramaz potukao sa Panterom, a Trifa sa Ledejom.

Ima li neko da se nije potukao? 

 

1 hour ago, fancy said:

Balša sâm sa sobom :classic_ninja:

 

Tristan uteko na vreme da i on ne dobije? 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, cuftausosu_ said:

Ne treba zaboraviti i da je Kuzma, u nekom momentu tokom sezone, u svom podkastu dosapnuo u poverenju da su se Kaminski i valjda Panter potukli na treningu...a i ja sam pred ABA finalnu seriju od dobro obavestenog prijatelja (doduse zvezdasa), cuo da Panter i Ledej ne razgovaraju 🤣🤣🤣

 

Baš sam gledao taj podcast, rekao je nešto kako se pišu razne stvari (kao odgovor na tipa svađu Pantera i nekog drugog), pa i to za Kaminskog i Pantera. Nije rekao nešto u poverenju, osim ako sam nešto baš pogrešno čuo.

 

1 hour ago, uvrnuto said:

Ja sam upravo čuo da se Jaramaz potukao sa Panterom, a Trifa sa Ledejom.

Ima li neko da se nije potukao? 

 

Meni je ovo baš teško da poverujem. Čuo sam i ja dosta nekih priča, većina su ispale patke, poput trogodišnje licence... 😄 

 

@fancy

 

Mislim da je u pitanju utakmica protiv Budućnosti u Podgorici. Tad je i Željko rekao na konferenciji da je zakazao trening izjutra, pa su se pojavile priče da je Jaramaz tužakao ELPI.

 

Ukoliko je to istina, meni je Denis napast baš pao u očima. Sve i da ga je prutom šibao po listovima, ne ide. 

Link to comment
Share on other sites

Samo poslušajte pitanje na 59:40 i propatimo još malo 😂

 

Svakako zvuči nerealno, ali kada se uzme u obzir plan sa Mirotićem, skokovi cena karata, novi ugovori Kevinu i Ledeju, pa i sada ovi sporazumni raskidi (nakon možda neispunjenih nekih obećanja), pojavljuje se nova potencijalna verzija koja čak i najviše boli... 

 

Nek bude da su se pobili Kevin i Jaramaz 😄

Edited by fillam
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nemanja Jaramaz je imao izjavu proslog meseca, u vezi Ognjena je rekao:

 

Quote

Ne smatram da je (Ognjen) uopšte imao dovoljno partija na osnovu kojih može da se sudi, pogotovo što je po profilu više pozicija va nego jedan i što je igrač ritma, a za ritam su neophodni minuti. Samo je na pet utakmica u Evroligi odigrao 20 minuta i to na poziciji koja mu nije prirodna, a na četiri od tih pet utakmica je bio dvocifren. Peta je Makabi, kada je defanzivno preokrenuo -24, ali da kažemo da je bio jednocifren. Bolje pitanje je da li Partizan ima luksuz da plaća mog brata za način kako je bio korišćen, ali opet, to nema veze sa Ognjenom

 

Mislim da je Jaramaz prestao da bude deo tima dolaskom Smitha, ali bolje pitanje je sta raditi sa igracima koji bi bili odlicni u nekom EC timu, ali su apsolutno beskorisni ako ulaze svaki treci mec i igraju samo 5 minuta. 

Recimo, Baskonia ( ekipa koja je otisla u PO ove sezone) je imala bekovsku liniju koju su cinili Howard, CMM, Chioza, Marinkovic, uz Rogkavopoulosa i Dieza na 3, Monekea i Sederkeskisa na 4 i Costella i Kotsara na 5. To je 10 igraca, ostalo su Raieste i Diop koji ni za 25 minuta ne bi uradili nista korisno. 

Dakle, dovoljno je 10+1 ili 2 za rotaciju, sve ostalo bi moralo da popune Drezgici, Kostici i slicni juniori za koje trener misli da su najtalentovaniji. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Ako je tacno, opet curi kao i pre godinu dana, a to mi se ne dopada.

 

Mozzart pozvao agenta Lundberga, koji je potvrdio da smo zainteresovani i da smo poslali ponudu. I dodao da je Makabi zagrizao. Ne bih baš svaku situaciju pripisao curenju, ipak postoje tri strane. 

 

Voleo bih Lundberga baš, ali mi se čini da mu je Makabi najbolja opcija, jer ih napuštaju dve alfe. Jedino ako mu nije baš najmilije zbog situacije u Gazi.

Link to comment
Share on other sites

Prosto je nemoguće u današnje vrijeme sakriti bilo šta. Plus je i tržište siromašno, pa prostim nabrajanjem dostupnih igrača moraš nešto i pogoditi.

 

A ne sumnjam da imamo i neke novinare na platnom spisku kojima šapnemo neku ekskluzivu u zamjenu za neki tekstić kad zatreba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

 

Mozzart pozvao agenta Lundberga, koji je potvrdio da smo zainteresovani i da smo poslali ponudu. I dodao da je Makabi zagrizao. Ne bih baš svaku situaciju pripisao curenju, ipak postoje tri strane. 

 

Voleo bih Lundberga baš, ali mi se čini da mu je Makabi najbolja opcija, jer ih napuštaju dve alfe. Jedino ako mu nije baš najmilije zbog situacije u Gazi.

I nas napuštaju dve Alfe i nekoliko Smederevaca ima mjesta za sve

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...