Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

11 minutes ago, PorodicneVrijednosti said:

Ja samo ne zelim vjerovati da su Pokusevskog potpisali uz garancije da ce imati ozbiljne minute na 4. On je bar 2 godine udaljen od role u ekipi koja napada play-in ili playoff EL. Opet s druge strane ne razumijem ni njega ako je pristao doci bez garantovane role i minutaze jer su mu u ovoj fazi karijere minute prijeko potrebne. 


Rekoh vec, cifra od 400.000 po sezoni govori da  ije sigurno potpisab ds bude nosioc i da ima garantovane minute

 

mada sad kad se Mike povtredi 👀
 

Meni je misterij koliko smo mi para potrosili tj koliko je para ostalo za tu jednu 4

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

Mene zapravo najviše plaši Karlik, i to ne prvenstveno u pogledu njegovog individualnog učinka, nego u smislu navike da igra neobaveznu košarku i susreta takvog igrača sa Željkovim očekivanjima od njegovih igrača. 

Link to comment
Share on other sites

Meni je Nateklina dobar fit ovde pod uslovom da se od njega ne traži nikakva kreacija, ja stvarno mislim da je top defanzivac.

 

Sa druge strane, Sterling Brown mi je generalno bezveznjak i relativno nebitan igrač, ne vidim kako on može prebaciti učinak Jayleena Smitha, obojica su imali i sličan put kroz Albu gde me Brown nije ničim impresionirao, a dobri Smith je završio u evrokupu. Brown je bio apsolutno nesposoban da povremeno izvuče Albu iz gliba, procenti su mu skromni, neko je morao u tom rosteru gde su Samar, Delow i Spagnolo važni bekovi trošiti loptu i to nije bogznakako izgledalo. Takođe je sličan tip igrača kao Lundberg samo dosta bezvezniji i mislim da se oni dosta preklapaju.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PorodicneVrijednosti said:

Ja samo ne zelim vjerovati da su Pokusevskog potpisali uz garancije da ce imati ozbiljne minute na 4. On je bar 2 godine udaljen od role u ekipi koja napada play-in ili playoff EL. Opet s druge strane ne razumijem ni njega ako je pristao doci bez garantovane role i minutaze jer su mu u ovoj fazi karijere minute prijeko potrebne. 

Tesko da bi Zeljko pristao na garantovanu minutazu bilo kome, on je onog Kuruksa koji je dosao sa solidnom nba minutazom najurio na jedan, jer je ovaj dosao sa debilnim stavom.

Pritom je ako se ne varam imao trogodisnji ugovor i bio projektovan kao starter.

Ako i ima nekog kompromisa, to jedino moze da bude da se igraci na odstranjuju iz ekipe i kluba, vec da ostaju i da im se daje sansa makar na treningu, mada moze biti da je i to samo Zeljkov metod za drzanje svlacionice. Niko mu nije objasnio da se tako stede pare😂.

Poku je ispucao kredite u Americi, u El ga verovatno niko nije hteo, u Ek je jako tesko naci trenera koji bi tacno znao kako i sta sa njim.

Njemu treba ozbiljan evropski trener, da ga razume i da mu se posveti.

U datim okolnostima mislim da mu je ovo bio prvi i najbolji izbor.

Ako se ne bude izborio za minute u naredne dve sezone to ce znaciti da decko ide stazom Borise i tu ne moze ni Greg Popovic da mu pomogne.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nenadd said:

Tesko da bi Zeljko pristao na garantovanu minutazu bilo kome, on je onog Kuruksa koji je dosao sa solidnom nba minutazom najurio na jedan, jer je ovaj dosao sa debilnim stavom.

Pritom je ako se ne varam imao trogodisnji ugovor i bio projektovan kao starter.

Ako i ima nekog kompromisa, to jedino moze da bude da se igraci na odstranjuju iz ekipe i kluba, vec da ostaju i da im se daje sansa makar na treningu, mada moze biti da je i to samo Zeljkov metod za drzanje svlacionice. Niko mu nije objasnio da se tako stede pare😂.

Poku je ispucao kredite u Americi, u El ga verovatno niko nije hteo, u Ek je jako tesko naci trenera koji bi tacno znao kako i sta sa njim.

Njemu treba ozbiljan evropski trener, da ga razume i da mu se posveti.

U datim okolnostima mislim da mu je ovo bio prvi i najbolji izbor.

Ako se ne bude izborio za minute u naredne dve sezone to ce znaciti da decko ide stazom Borise i tu ne moze ni Greg Popovic da mu pomogne.


Ja mislim da je on trebao napraviti potez kakav je Musa napravio nakon povratka iz NBA i neuspjesne epizode u Efesu. Neki ok klub iz ACB lige recimo gdje bi imao minute da se razvije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Poku će imati sasvim dovoljno minuta protiv ABA nejači da pokaže koliko može. Ako uspe do juna da nauči/pokaže protiv Krke i MZT kalibar timova da ume da dominira nad njima a da se ravnopravno nosi protiv Budućnosti ili CedOli meni dosta za prvu sezonu. Glavni cilj je osposobiti ga da za tri-četiri godine postane legit igrač rotacije u reprezentaciji i ako to uspe, ja sam zadovoljan.

 

To il' nemaš ili imaš,

Ne mož' svako biti primaš.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kada se poslednji put desilo da Zvezda/Partizan dovedu nekog nedokazanog igraca koji se prvo dokaze kroz Aba utakmice pa onda naredne sezone napravi iskorak i krene da igra uspesno i u EL?

 

Ne mogu se setiti takvog slucaja da je ispao uspesan. Cini mi se da je vise uspeha bilo kada se igrac odmah baci u vatru. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Kada se poslednji put desilo da Zvezda/Partizan dovedu nekog nedokazanog igraca koji se prvo dokaze kroz Aba utakmice pa onda naredne sezone napravi iskorak i krene da igra uspesno i u EL?

 

Ne mogu se setiti takvog slucaja da je ispao uspesan. Cini mi se da je vise uspeha bilo kada se igrac odmah baci u vatru. 

 

Slavko Vraneš?

 

Dobijaće i Poku neku minutažu u Evroligi, ono povrede, duplo kolo, jednostavno će morati. Koliko će je iskoristiti, e kad bih znao danas da uplatim tiket...

 

Već napisah, meni lično da postane ABA zver u prvoj godini dosta. U drugoj da bude legit EL igrač, u trećoj da bude standardni reprezentativac.

 

Da li su to moji vlažni snovi ili realnost saznaćemo uskoro, ja ne nameravam skoro da mrem, a čini mi se ni ti :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Shikamaru said:

Jesi uračunao i člansku? 😅

 

Pa dobro, i prošle godine je kao bila obavezna, zar ne?

 

Screenshot-20240822-190943-Chrome.jpg

 

Šta propuštam, pa ne mogu da skontam šta je to što piše na majici?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uvrnuto said:

 

Pa dobro, i prošle godine je kao bila obavezna, zar ne?

 

Screenshot-20240822-190943-Chrome.jpg

 

Šta propuštam, pa ne mogu da skontam šta je to što piše na majici?

 

Prvenstveno propuštaš da ispratiš svetuTM temu, gdje je sve objašnjeno 😛

 

Srce, ruke, glas.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

Slavko Vraneš?

 

Dobijaće i Poku neku minutažu u Evroligi, ono povrede, duplo kolo, jednostavno će morati. Koliko će je iskoristiti, e kad bih znao danas da uplatim tiket...

 

Već napisah, meni lično da postane ABA zver u prvoj godini dosta. U drugoj da bude legit EL igrač, u trećoj da bude standardni reprezentativac.

 

Da li su to moji vlažni snovi ili realnost saznaćemo uskoro, ja ne nameravam skoro da mrem, a čini mi se ni ti :classic_biggrin:

 

Evo motivacije za StelaRosu da ne zaradi trajni, ako mu je falilo :classic_smile:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uvrnuto said:

 

Pa dobro, i prošle godine je kao bila obavezna, zar ne?

Bila ali jeftinija ako se ne varam (3000 - 4500) 

U suštini malo jače od 10% poskupljenje kad se sve sračuna, za moj sektor 

 

PS Sve im živo ... za ovu cenu izrade fizičke kartice, kapiram poentu svega ali iskreno malo bezobrazno 

Ja imam bednu kolekciju od 5 godina unazad, ali znam ljude sa višedecenijskim nizom i kao sad i ovo moraju doplacuju, bezveze 

Link to comment
Share on other sites

Saopštenje zvuči jako neprofesionalno, ove rečenične konstrukcije su blam. Ko je uopšte PR Partizanu?

 

Od ostalih vesti, James okačio na story pesmu u kojoj Ostoju naziva lažovom, rekla bih 😄 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...