Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Kako ne bi mogao da bude od pomoći igrač koji je prošle godine drljao 25 minuta u EL i imao finih 12+5?

 

Ja sam več rekao da bih voleo neku veliku i/ili jaku četvorku. 2 petice su nam relativno lakše kategorije, imamo 2 četvorke koje su bez premca dva fizički najslabija igrača na toj poziciji u Evropi. 

 

Sa obzirom na ono što se makar čini kao dovoljan broj ofanzivno potentnih igrača, verujem da bi se tu dobro uklopio naki radnik kao Žofri.

 

Naravno, tu je uvek rizik od povreda kod njega, ali sa obzirom na broj igrača, ne verujem da bi ga maltretirali više nego što mu treba.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, realno *w said:

Kako ne bi mogao da bude od pomoći igrač koji je prošle godine drljao 25 minuta u EL i imao finih 12+5?

 

Ja sam več rekao da bih voleo neku veliku i/ili jaku četvorku. 2 petice su nam relativno lakše kategorije, imamo 2 četvorke koje su bez premca dva fizički najslabija igrača na toj poziciji u Evropi. 

 

Sa obzirom na ono što se makar čini kao dovoljan broj ofanzivno potentnih igrača, verujem da bi se tu dobro uklopio naki radnik kao Žofri.

 

Naravno, tu je uvek rizik od povreda kod njega, ali sa obzirom na broj igrača, ne verujem da bi ga maltretirali više nego što mu treba.


 

statistika je kao bikini, otkriva mnogo ne pokazuje nista.. dosadna izreka, ali mnogo istinita… na konto tih 12+5

 

Sve postujem u proslosti, ali treba neko ko ce da napravi razliku odmah, imamo dosta znakova pitanja kod mnogih igraca

 

bar he to moje misljenje

 

nego 

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti/50325/kaboklo-dobio-ponudu-karijere/vest

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

Prilična smejurija je ovo sa simfonijom, realno. Dozvolili su da se otkrije 100% tima i sad kao najavljuju iznenađenja. Očekujem eventualno jedno ime, i to opet nekog ko je vec spominjan po portalima i forumima...

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Aman 2 said:

Prilična smejurija je ovo sa simfonijom, realno. Dozvolili su da se otkrije 100% tima i sad kao najavljuju iznenađenja. Očekujem eventualno jedno ime, i to opet nekog ko je vec spominjan po portalima i forumima...


pa da je ostalo na tome da se na taj nacin predstavi tim, imalo bi smisla, ovako je sve to na nekom amaterskom nivou

 

https://www.instagram.com/stories/tipsnslips_com/3437540539756697760?utm_source=ig_story_item_share&igsh=YmpidGM0azdwbW8z

 

😂😂😂😂

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

U današnje vrijeme nemoguće je sakriti igrača, i kad kažem sakriti ovog puta mislim bukvalno to, neko bi ga snimio na aerodromu, u avionu… Procurilo bi negdje. Osim ako je neko nepoznat evropskom publikumu. Znači otpadaju ti likovi tipa Bertans, Lovernj, Moneke…

 

Jedino ako ih je O’stoyah prošvercao kontejnerom sa land roverima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma jok, nije Poku, iskreno verujem da su sakrili nekog igraca, inace ovakav nacin predstavljanja gubi svaku poentu. Sa iznenadjenjem na poziciji 4, donekle bi sve ovo dobilo neki smisao, digao bi se dodatno hajp i oko sezonskih, pa ce moci da nas odere propisno posto verujem da karte sigurno nece biti jeftinije nego prosle godine.

 

Ukoliko se pojave svi igraci za koje se je vec znalo onda sve gubi smisao, moze da se gleda na predstavljanje ekipe kao na dodatno izvlacenje para od navijaca, a vec jebu sa clanskim kartama, pa je bio porez, a i da se iskupe za ono sranje sa Miroticem prosle godine, inace jebace mu svi majku limarsku itd.

 

Mada generalno jedem i ja govna, trne njemu jaje sta navijaci misle, i da li ce biti iznenadjenja ili cega vec, obrni i okreni opet ce da se proda 15 000+ sezonskih koju god cenu da stave.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

Kako bi to izgledalo?

 

Uz Karmina Burana izlazi Alekseeeej Poku!!!

 

Ja očekujem da ceo spektakl ovako nekako izgleda, baš je grobarski:

 

 

Željko u ulozi Černoboga naravno.

Link to comment
Share on other sites

Kakav predsednik (no pun intended), takva i iznenadjenja.

 

Jos se secam Ostojine bravure po dolasku Zeljka. "Za par dana ce se videti da Partizan ulaze u domacu kosarku i dovodi srpske igrace..." i onda dodje Balsa.

 

Kakav isprdak od ekstaze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...