Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

13 hours ago, Guru said:

U napadu spot up trojke i možda nešto sekundarne kreacije, jer ima ko tu primarno da kreira i trpa... 

 

Dva pitanja ovde, pod uslovom da li sam te dobro razumeo da obojicu, i Nilikinu i Bongu vidiš u sličnim ulogama i u odbrani i u napadu. Ako sam pogrešno razumeo, praštaj.

 

Dakle, Nilikinin spot up i Bongina sekundarna kreacija su mi malo weak spot stvari. Za ovo gušenje u odbrani se slažem. No to možda ja samo nisam dobro pratio Nilikinu.

 

Za Bongu sam siguran da je solidan spot up šuter ali čini mi se baš užasan sekundarni kreator. Za Nilikinu mislim da je solidan sekundarni kreator. Jedino nisam ispratio neku njegovu statistiku ala Branko Lazić šuteva.

Link to comment
Share on other sites

Kaboklo će uvek biti isuviše mlad da sam upravlja svojim životom, i u isto vreme isuviše star da nauči, bilo šta. 

Karakter nula bodova, pa iz toga proizilazi svašta nešto, što ga u konačnici i čini cirkusantom, jednog od većih u skorijoj istoriji evropske košarke. Vildoza level, razlika je samo u tome što Kaboklo ne čupa obrve. 

Edited by KockoOblo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Nilikina, isto cirkusant, ali zainteresovan za život i košarku. 

Velika je stvar kada mlad čovek, i ako sa manjkom talenta, shvati da ozbiljnošću i radom u nečemu može da bude dovoljno dobar, i da od toga sebi obezbedi dobar život. 

Posle petog kola, neće igrati više od 10min,ako i toliko. Daj bože da grešim. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih bas stavljao Nilikinu u isti kos sa Vildozom i Kaboklom, cak mi deluje kao susta suprotnost ovoj dvojici i mozda mu cak malo i fali te cirkuzantsine. A mozda ja ne razumem sta tacno spada pod "cirkuzant".

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Coz29 said:

Bas bih voleo Aleksu u NBA, bio bi zanimljiv kao Bobi Marjanovic, mozda bi snimio i neki film..

 

Svakako da film ne bi bio ni blizu zabavan kao Dr. Strangelove: How I Learned to Stop Worrying About the Domestic Players

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...