Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

7 hours ago, goldberg said:

 

Mislis da se ista pitaju ako se pojavi neko dovoljno bahat da plati ogromno obestecenje? 

 

Eno, iz Reyer Venezie su jedno pet puta naglasili prosle sezone da je Caboclo njihov igrac, ali uzalud, pojavio se KKP, tresnuo pare na sto i pokupio igraca. 

 

 

Zapravo, KKCZ jeste prosla lose kada je Guduric otisao (sta su uradili sa tim milionom, doveli mocnog Feldeina?). Naveo si lep primer - klub koji je imao 16-14 napustili su svi igraci koji vrede i on se sledece sezone sveo na dva penzionera, dva stranca na 1 i 2 koja nisu mogla da zamene defanzivne zveri na njihovim pozicijama i gomilu mladih i nedokazanih igraca (+Lazic). 

 

KKP isto - cim ti sa jedom pamtis odlazak Waldena, to znaci da se dobro secas kakav su status imali oni (metiljavenje u EC), a kakav KKCZ (dominacija u domacim okvirima). 

 

Ovo kako si opisao ovogodisnji prelazni rok u KKP ne bih ni ja mogao bolje - pustanje svih igraca da odu znaci da se podilazi navijacima koji od trenera prave bozanstvo jer sve sto ON odluci mora da se podrzi, ON je savrsen, bezgresan, kriv je tamo neki Punter jer "ne oseca sveti dres" i LeDay "jer se zasitio". 

 

Da, ako oteras citav tim, naravno da to znaci da si sam sebe osudio na sklapanje novog tima zbrda zdola od onoga sto je preostalo na trzistu. Ovo sto se sad radi je samo pokusaj da se oslabi rival u stilu "mi smo ti kojima se moze da dodjemo i uzmemo vam najboljeg igraca i za njega pljunemo milionsko obestecenje, a vi gledajte sta cete". Kao da je Real u pitanju koji otima Abaldea, a ne klub iz Srbije. 


Bold 1: Bolje da nam boznastvo bude Zeljko i on da nas jase, nego sto vas jase Čova.

 

Bold 2: Ćutanje je zlato.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

Mislis da se ista pitaju ako se pojavi neko dovoljno bahat da plati ogromno obestecenje? 

 

Eno, iz Reyer Venezie su jedno pet puta naglasili prosle sezone da je Caboclo njihov igrac, ali uzalud, pojavio se KKP, tresnuo pare na sto i pokupio igraca. 

 

Ako su stavili to obeštećenje, znači da su spremni da ga puste za taj novac. Ako neko ima pare da plati, u čemu je problem? 

 

Svet generalno nije fer prema onima koji imaju manje :))) ali nije da se tu njima nešto otima. Pogotovo mi je smešna konstrukcija da KKP namerno oslabljuje konkurenciju. Nema Obradović o čemu da razmišlja pošto je raspustio ceo tim, do da slučajno neko drugi ne otme Monekea pre njega :lol_2:

 

2 minutes ago, Knipex said:

Navija za Žalgiris i simpatiše Budućnost i Cedevitu.

 

I sa setom se priseća Radonjinog vremena u KKCZ 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sanjam ja noćas Želimira. Doveo ga neki moj rođak iz Bečnja (selo kod Čačka prim.prev) kod nas na selo da se ja upoznam s njim.

 

Ja van sebe od sreće, normalno, ne znam šta pre da ga pitam. I ne sećam se šta sam sve pitala, kad on ustane i kaže u stilu hvala na gostoprimstvu, sad moram da krenem, počinju pripreme za novu sezonu. 

 

Ustanem da ga ispratim i na kapiji mu kažem hvala što ste bili, srećno u novoj sezoni i da ponovo osvojite Evroligu. Možda se vidimo u Areni. 

 

Je l, a ti dolaziš na utakmice?

 

Pa kad uspem da uhvatim karte, kažem, znate i sami koliko je teško doći do njih hehe.

 

E pa sledeći put kad ti trebaju karte za utakmicu, samo me okreni.

 

Gledam ga bledo, u fazonu odakle meni Vaš broj telefona, kad on kaže: Eh sad, nije moja strategija pa da ti kažem kako da dođeš do mog telefona. Ali kad bi bila rekao bih ti da me jedan čovek sa Zelenjaka odlično poznaje. Vidimo se u Areni.

 

Sede čovek u auto i odveze se, a ja ostah na kapiji zbunjena. Tu sam se probudila :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se sto je jako precizan i tacan u organizaciji, igra tacno ono sto trener trazi od njega i ni najmanje ne odstupa od toga. Produzena ruka trenera na terenu.

 

Bruno moze da bude pojacanje za Buducnost, Aba i EC nivo, ostajem pri svemu onome sto sam pisao ranije.  Klasican kreten

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Coz29 said:

Svidja mi se sto je jako precizan i tacan u organizaciji, igra tacno ono sto trener trazi od njega i ni najmanje ne odstupa od toga. Produzena ruka trenera na terenu.

 

Bruno moze da bude pojacanje za Buducnost, Aba i EC nivo, ostajem pri svemu onome sto sam pisao ranije.  Klasican kreten


i meni se cinj… dakle bez rizika, izmotavanja, par faulova je napravio vrlo pametno, prekinuo kontru, faul na zemlji i sl

 

bas mi se svideo.. i potpuno kompatibilan da Carlikom…

 

a za Kaboka.. idiot… i on hoce u NBA 🤦🏻‍♂️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo tako, Karlik je tu da izdivlja, upali vatricu,  i vrti pik do iznemoglosti, a Nikilina je tu kao osigurac da u pozicionoj igri mozemo da igramo smisleno, i ugusi protivnicke bekove, po potrebi moze odlicno da igra flaster.

Link to comment
Share on other sites

Nilikina bas dobar danas, mislim nije to neki spekatakularan igrac vec ozbiljan defanzivac, radnik, lik koji ne pravi previse gluposti, ne zalece se, ne srlja, zove akcije, cak i objasnjava saigracima kako i gde, ume i da pogodi kad mu se otvori prostor. Za pozeleti. 

Bruno sa druge strane mora da se uzobilji malo kako bi mi dobili obestecenje neko. Danas preslikana njegova igra iz Partizana, 0 poena, 0 skokova, glupe licne greske i jos gluplje izgubljene lopte. Pri tom mu ove fibine sudije nisu sudile ni jedan faul u bloku, a napravio je bar tri, sto ce EL sudije da mu sviraju stalno kao sto i jesu prosle sezone. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I Bonga danas odlican protiv Japana 

 

19:46  min

11 poena

2/3 za 2

2/3 za 3

1/2 bacanja

6 skokova

 

+- 17

16 index

 

 

Bruna bih onim sto je otisao na kraju prosle sezone i nekim izjavama nakon toga, kaznio celu sezonu da presedi na klupi, jebes i obestecenje i sve, i platu njegovu, pukli smo 100x, ali ne bi mi bilo krivo ni najmanje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...