Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

Samo dizjavim da dižem obje ruke za Pokua.

 

Na struci je da procijene za koju je ulogu sposoban u narednoj sezoni, a mi kao navijači smo malo previše gadljivi postali na domaće igrače, koji dolaze sa određenim pedigreom i uz to imaju neku dodatnu konekciju sa klubom.

 

Pritom, ako sud treba da nam bude par mečeva sa reprezentacijom, gdje se i mnogo veće zverke zagube, onda jebajga.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nakon svega što je nalupetao onaj retard sa Admiralbeta, nadam se da će Poku doći u KKP i eksplodirati kod Željka.

 

On možda ne stvara igrače ali daleko od toga da je gadljiv na rad sa mladima. Zaboravilo se da je on i u Fener doveo par domaćih igrača koji su bili mladi u tom periodu. I koliko su napredovali kod njega.

Naravno, ovo sa Tristanom, Trifunovićem i Smajlijem je neka posebna priča, svačeg je bilo. 

Edited by DameTime
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

Nakon svega što je nalupetao onaj retard sa Admiralbeta, nadam se da će Poku doći u KKP i eksplodirati kod Željka.

 


Smećar običan, odličan primer gde nekome po faci, očima i načinu na koji priča možeš odmah da zaključiš da je gnjida. Još od prvog klipa koji sam video pre 6, 7 godina. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Charles De Ketelaere said:

Smećar običan, odličan primer gde nekome po faci, očima i načinu na koji priča možeš odmah da zaključiš da je gnjida. Još od prvog klipa koji sam video pre 6, 7 godina. 

 

Dobro, po ovome malo teže. Ja sam za njega čula tek pre nekih godinu dana i u početku nisam obraćala pažnju, čak sam jedan njegov klip okačila ovde.

 

Ali ovo maliciozno donošenje suda o nekom igraču na osnovu jedne utakmice u reprezentaciji - pošto ga u NBA sigurno nije gledao - je baš jadno. 

Link to comment
Share on other sites

Ma divno, sjajno. Bas da vidim ko ce biti alternativa. Nikada nisam bio neki fan, osim sto postujem posten pristup, ali ovaj uslovno receno cemer koji do sad potpisujemo me ne navodi na bilo kakvo veselje povodom Aleksinog odlaska.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kronostime said:

Koji mir na temi kao da nije prelazni rok.

:classic_biggrin:

Zamisli da je Čović odlučio da ne objavljuje pojačanja do početka priprema...😀

Naša tema bi imala već 1.000 strana, do početka priprema jos toliko, a od objave do pocetka sezone jos jedno 5.000 strana trazenja mana i kukanja nad sudbom zlom koja sastavi nespojivo.

Mislim da bi se Ginis pojavio da konstatuje rekord 🤣

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Nikom nista said:

Zamisli da je Čović odlučio da ne objavljuje pojačanja do početka priprema...😀

Bilo bi na Kalemegdanu

 

5upgypi.gif

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

Počinje malo da mi se kaki od Željka Obradovića. Aleksa kod Karija igra kao drogiran, i dalje mu se ponekad dešavaju kratki spojevi u mozgu, ali, što reče DulO onomad za RoberCa, čovjek igra na granici smouništenja. Ako se to ne cijeni onda zatvaraj butigu, gasi sve, motaj kablove.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kronostime said:

Hvala dje cuo i ne cuo - ucrvljasmo se od camotinje ovde na temi.

Nije kao kod vas....

:classic_biggrin:

Čuo da je tamo najveći pravoslavni hram na svetu pa pristao.

Link to comment
Share on other sites

Možda se Željko rukovodi čuvenim oglasom za mislim švedsku vojsku:

"Dobrodošli ste ako ste 

1. Pametni i vredni 

2. Pametni i lenji 

3. Glupi i lenji.

 

Ako ste glupi i vredni zaobiđite nas."

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Beonegro said:

Počinje malo da mi se kaki od Željka Obradovića. Aleksa kod Karija igra kao drogiran, i dalje mu se ponekad dešavaju kratki spojevi u mozgu, ali, što reče DulO onomad za RoberCa, čovjek igra na granici smouništenja. Ako se to ne cijeni onda zatvaraj butigu, gasi sve, motaj kablove.

Aleksa jednostavno nije mogao da iznese ulogu koja mu je namenjena. On kao prvo nije plejmejker nego skorer, rekao bih odlican za EC nivo i prosecan za EL nivo. Mislim da mu je bilo potrebno dati vise slobode u tom poenterskom smislu, sto opet nije bilo moguce s obzirom da su u timu bili igraci poput Pantera i Nanelija. Naravno, za energiju svaka cast, ali meni je i njegov defanzivni kvalitet upitan. Istina da je nezgodan na prenosu loptu, ali kasnije kada se postave napad i odbrana nisam siguran da igra toliko dobru odbranu. I on je takodje igrac koji kuburi sa bbiq-om, pa je jos vise nejasno sta je uopste trazio na poziciji jedan. Ono sto sam takodje primetio, a mozda i tripujem, je da je nakon proslog leta i ludackog nastupa za reprezentaciju pod utiskom toga igrao sezonu u Partizanu. Kao da je dao sebi previse za pravo da luduje na terenu, konstantno u nekoj raspravi sa nekim, u nekakvom iscudjavanju, itd... Zbog toga i mogu da razumem Obradovicev odnos prema njemu, iako nikad nije fer kritikovati one sto izginu na terenu dok su oko njih lelemudi. Sta znam, meni je njegova psiha upitna, a ovaj transfer u Cska mislim da ipak dovoljno govori o njegovim kvalitetima, jer siguran sam da bi pre igrao u EL nego u Cska nevezano za novac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Beonegro said:

Počinje malo da mi se kaki od Željka Obradovića. Aleksa kod Karija igra kao drogiran, i dalje mu se ponekad dešavaju kratki spojevi u mozgu, ali, što reče DulO onomad za RoberCa, čovjek igra na granici smouništenja. Ako se to ne cijeni onda zatvaraj butigu, gasi sve, motaj kablove.


a ono jes, Aleksa je igrao u stabilnom evroligasu pre nego sto ga je zli Zeljko Obradovic unistio

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...