Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

Zivkovicuuuuuuuuu kako je lepo preskocio igraca sa loptom (svaka mu cast stvarno) i pomislim "evo ga, to je to, sad ce nesto da uradi konacno". I on ne uradi nista. 

 

Ili sutni ili dodaj, nesto jbt. Nesto!

Link to comment
Share on other sites

Na poslu ne mogu da gledam sve vreme jer mi se moron od direktora, koji ni ne zna da je danas utakmica, vrzma oko glave... prvo sam ga psovao, sad sam mu zahvalan, bar po ovo malo što sam uhvatio... očaj od igre, ali za mene očekivano...

Link to comment
Share on other sites

Fuj jebem ti fudbal i Piksija i njegovo znanje. Sad će se opet kurčiti a ni on ne zna kako je uzeo bod. Veliki Mister. Ovdje ni plana ni igre. E, sa Mijatom Gaćinovićem ganjaš rezultat. Vjerovatno mu Bane Nedimović dao sugestiju, stručnjak iz Mitrovice. Pavlović ludi ispoštovao i odlični Rajković. Ostalo bruka i sramota.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav centarsut Ilica, za razliku od Tadicevih balona.

 

Luka se prvo izborio za loptu, pa dao gol. Slicno kao protiv Skota u Bg.

 

Mijat skroman igrac, ali i zrtva Piksijeve taktike.

 

Birmancevic pokazao malo zivota.

 

Koliko je samo suludo otpisivanje Erakovica, Lazovica i Radonjica.

Link to comment
Share on other sites

Gacinovic je zakopao PIksija. Saudijci bas losi u reprezentaciji. Sergej bas blamantan, Mitrovic takodje nije eksplozivan. Plus lenj nece da se vrati da pokrije odbranu. Samardzic mora da igra.  Ovo sto mi igramo je ispod svakog nivoa. 

Link to comment
Share on other sites

Protiv Danaca nam je jedina šansa da ne izađemo sa 2 špica. Samardžić je za ovih 10 minuta pokazao više od većine igrača, ne očekujem da počne u 11 protiv Danaca jer Piksi ali se nadam većoj minutaži nego danas.

Edited by Урош19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Glavni smisao naseg fudbala je da generisemo kontent za Radeta Bogdanovica
  • Samo protiv San Marina mozemo da damo gol a da nije neko muvanje iz prekida glavom
  • piksla nije za smenjivanje, ovo je za instant oduzimanje lincence
  • Najbolji nas igrac je jedan od nasih najgorih igraca
  • Sto osvojimo neki prostor, to je preko Zivkovica, i to je to
  • Iznenadjujuce je da nam stoperi igraju bez greske maltene
  • I ovakav Mitrovic je bolji od Vlahovica. I ovakav Jovic je bolji od Vlahovica. Kako jezivo precenjen talenat. Izmehanizovani rukometas koji je prinaucio da udje u loptu unutrasnjim felsom, i to je to. Lik ima apsolutno 0 osecaj za fudbal kao igru. Steta sto se Arsenal nije zajebao...
  • S obzirom da nasi stoperi nisu napravili konkretne brainfart-ove, i solidno su krpili do sad... Vrlo verovatno ce da dodje momenat i da oni naprave svoje greske, i onda ce da bude trtavo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I da Samardzic je za 2 minuta pokazao vise nego nikad spremniji Dusan Tadic!

Just now, Irski_srbin said:

Imamo šansu da prodjemo sa dva boda 😄

Ne brini gubimo od Danaca mnogo lakse nego sto se cini.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Drugo poluvreme nije bilo toliko lose, ali iskljucivo zbog toga sto oni nisu imali snage.

 

Ove izmene bih voleo da mi neko objasni, posto ja nisam shvatio.

 

Mitar na klupu, Samardzic unutra, Tadic da bude ofanzivniji, Birmacevic umesto Zivkovica i mozda imamo cemu da se nadamo.

 

Naravno da to necemo videti jer Piksi, ali ovo je verovatno jedini tim koji ima nekog smisla.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...