Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Danska reprezentacija je posrnula onog trenutka kada je Vlada Novaković krenuo sumanuto da ih hajpuje, i to iz prvog lica. Danske službe moraju da povedu računa šta im se radi i ko sve vršlja oko fudbala.

  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Rajković na golu. Ostalo manje više kao i najvljeno

Pavlović, Milenković, Veljković - Živković, Kostić - Gudelj, Lukić, SMS - Vlahović, Mitrović

 

I neka nam je bog na pomoći, pošto niti ćemo da imamo sredinu, niti prenos lopte. Šta uradimo sa dugim loptama i sa bokova, uradili smo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

Opustite se, nema Mićka 🙂 A ni Tadića.

 

Rajković - Milenković, Veljković, Pavlović - Živković, Lukić, Sergej, Gudelj, Kostić - Mitrović (c), Vlahović

To je startna? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Molina23 said:

Danska reprezentacija je posrnula onog trenutka kada je Vlada Novaković krenuo sumanuto da ih hajpuje, i to iz prvog lica. Danske službe moraju da povedu računa šta im se radi i ko sve vršlja oko fudbala.

Ludovan Jovanovic likes this.

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

Postava iz Katara. Piksi ne jebe živu silu


Najpozitovnije je sto cuva Tadica. Bila mu je ocigledno dilema da li da nekog spica zameni veznjakom i po meni bolje da je to uradio. Nema svrhe poceti sa 2 spica. Poenta je igrati egal i uvaliti im gol i kasnoj fazi utakmice. A mi izlazimo kao da cemo resiti mec u prvih 30 min.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nalozio Piksija priznajem, procitao je moj post gde sam rekao da najbolje igramo sa dva napadaca, ali Piksi majka mu stara, nisam rekao da izbacis Tadica!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Mislio sam da nece imati hrabrosti Sautgejt da gurne TAA naprijed ali uradio je to. 

 

Sad ce imati bas mnogo resenje na nasu bunkericu, dal kroz pas ili kroz centarsut. 

 

Tek sam sad to primetio. Čudna odluka. Jel igrao on ikada zadnjog veznog? 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Issey said:

 

Ma jok. Neće Englezi juriti da nam daju 5 komada. Biće 1-0 ili 2-0...

To mislis zbog selektora ali momci na terenu ako nas nacnu na vrijeme, ima da grizu a onda ulaze i paklene izmjene zeljne minuta. Nasa jedina nada je da udju nervozno pa da kako odmice ih dodatno unervozimo. Ogroman je pritisak na njima.

5 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Tek sam sad to primetio. Čudna odluka. Jel igrao on ikada zadnjog veznog? 

Nece TAA na zadnjeg veznog nego kao 8, Rice je zadnji vezni. Idu u fullu ka naprijed i da Walker krpi pozadi.

 

TAA i Trippier opasni sa centarsutevima a imas inda Fodena, Jude, Saku koji obozavaju da igraju na malom prostoru i Kane koji je surovi realizator. Sve ispod 4 komada u nasoj mrezi bice iznenadjenje. Nasa odbrana je medju najgorim na prvenstvu.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, No name said:

Koliko minuta je Saša Lukic sakupio u svom klubu ove sezone?

 

 

Screenshot-20240616-204351-2.png

 

Igrao je dosta u drugom delu sezone..


Screenshot-20240616-204406-2.png

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Nece TAA na zadnjeg veznog nego kao 8

 

Pa dobro i 8 je centralni vezni i nema mnogo veze sa špartanjem uz aut liniju, što je njemu obično u opisu posla.

 

Ti si opisao kao da i on i Walker i Saka igraju po strani. Ali u tom slučaju onda zvrlji velika rupa u sredini

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Pa dobro i 8 je centralni vezni i nema mnogo veze sa špartanjem uz aut linijo, što je njemu obično u opisu posla.

 

Ti si opisao kao da i on i Walker i Saka igraju po strani. Ali u tom slučaju onda zvrlji velika rupa u sredini

TAA igra u sredini sto je igrao i u PL

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...