Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

E sad kad svi gledaju tamo prema Schmeichelu, kad ga ovamo uvali onaj Yurari ...

Just now, Xpert said:

Danci potpuno stali u drugom delu. Svakako, deluje da ce biti bas veliki borbe za 2.-3.-4. mesto. Verovatno je kljuc, ne biti nabijen od Engleza. 😄

Pa ako ovo ostaje nerešeno, sasvim je moguće.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 40Wins said:
19 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Већина навијачких канала пише да су били заједно, а ево и слике.

Screenshot_20240616-173240_Instagram.jpg

 

Shvercerat su navijači iz Skoplja, navijaju za FK Shkupi, uglavnom vojnici tamošnke mafije

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Већина навијачких канала пише да су били заједно, а ево и слике.

Screenshot_20240616-173240_Instagram.jpg

Pa ima i slike škotskih navijača sa našim, pa šta.

Na onaj kafić su napali albanski navijači.

Link to comment
Share on other sites

Kraj. Ja bih rekao prvo mini iznenađenje na prvenstvu. Većina objektivne publike je verovatno očekivala dosta sigurnu pobedu Danaca. Uljuljkano, ko mala lađa na uzburkanom okeanu, ušli su u drugo poluvreme, možda malo i potcenjivački, pa je na kraju malo falilo, da upišu krumpirić. Tako po bod svakome.

E sad, po ovome, ja stvarno mislim, da Srbija ima dobre šanse za sva tri boda protiv Danske. I ako u ovoj večerašnjoj utakmici upišemo barem bod, prolaz ne bi smeo biti pod upitnikom. Samo da obuzdamo neke svoje emocije, u trenucima, kad situacija na terenu ne bude povoljna za nas i ne upucamo se u koleno prvom prilikom, ko što smo to uradili već toliko puta. Imamo određeni kvalitet, iskustvo takođe, pa mislim, da ima razloga barem za umereni optimizam.

Edited by Piksi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...