Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

14 minutes ago, MrTripleDouble said:

Sto ti Madjari smetaju Maticu?

 

Evo već četvrtu godinu imamo termin za fudbal sa kolegama&drugovima gde je dobra polovina iz Madjarske :classic_biggrin:

 

Ono sto sam gledao,  bas zajebana Španija ako joj ostaviš iole prostora napred. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BattleBender said:

Mnogo mi se svidja italijanski patrern igre.

 

Videcemo kako ce da sljaka protiv jačih, ali ovo minje baš prelepo. Baš sinhronziovano prave kretnje da naprave dobar vertikalan pas iz poslednje linije.

Vrlo atraktivno igraju. Bit će zanimljiva ova grupa do kraja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

Scamacca je odličan. Prijem, završnica. Sve bez mnogo kompliciranja i efikasno. A i dva puta je več lepo provukao loptu kroz iglene uši za igrača koji se ubacuje iz drugo plana

Vrlo pokretljiv i odlična tehnika za svoju visinu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Madjarsku je tesko usralo protiv nas oba puta i sigurno nas nisu pojeli. U tih 180 min bili smo bolji bar 120.


Zadnje vreme doslo kad Mek pise najrealnije postove 😁

Link to comment
Share on other sites

Albaniju je usralo na startu i to je sve od njih za cijelu utakmicu. Ubila ih je Italija. Nijesu dolazili do lopte po 10 minuta. Meni se dopada kako Italija igra. Oba štopera znaju da iznesu loptu, imaju dobru sredinu i Kjezu naprijed koji izgleda raspoloženo. Mislim samo da im fali jedan agresivnjii igrač na sredini terena. Lokateli je bio dobar na prošlom prvenstvu, ali Spaleti ga nije poveo na ovom prvenstvu. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Drug Crni said:

Rasističke izjave Joška Jeličića na HRT. Ne o Srbiji..o nama je manje više rekao sve kako jeste

 

Ostalo što je izasrao bi trebalo da mu zatvori vrata svih televizija. 

Šta je sada uradio?

Link to comment
Share on other sites

Italija taman koliko im je trebalo. Mi na 3-1 napadnemo Kamerun i primimo dva komada iz kontre. Njima se to teško može desiti, jer se neče staviti u takvu sitauciju. Procenili su da im ovi ne mogu oduzeti lopte, pa su preko sigurnog poseda priveli utakmicu kraju. Takmičarski, kako oni to znaju. Tri poena, grazie mile i arivederči.
 

Ova ekipa je raznovrstna i može da igra na više načina dobro. Ovde su prikazali i ubitačnost u napadu na početku utakmicu. Pa posle toga taktičku zrelost i prilagođavanje situaciji i zatvorili utakmicu. Mislim da neče biti nikakvih problema protiv kvalitetnijih protivnika i da mogu da se nadigravaju sa svima ako to bude potrebno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...