Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

19 minutes ago, No name said:

Jesu, kao i ceo tim koji je igrao kvalifikacije. Jedva su prošli najslabiju grupu u kvalifikacijama, gubili od Madjara, jedva dobili Bugare i Crnogorce. 

Ako pročitaš pažljivo,  govorio sam o ovom prvenstvu Evrope, gde se jasno videlo gde su po igri. Piksi je najveći krivac pa tek "Bukadzije" poput Mitrovica, Tadica, Milinkovica. 

 

Vidim sta pises. Meni je postalo tek na prvenstvu jasno da su Mitrovic i Savic okovi u timu.  Nisam slabiji rezultat u kvalifikacijama dovodio u vezu sa Arabljanima.  Piksijekriv sto je ovima verovao i apsolutno skrajnuo Vlahovica. 

Link to comment
Share on other sites

Austrija, Gruzija, Španija(ako prođe Gruziju), Rumunija i Italija su ekipe za koje ću navijati.

 

Kontra Engleske, Holandije i Francuske.

Polufinala će biti Nemačka-Francuska i Austrija-Engleska, a osvojiće pegavci nažalost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, suptil said:

Vidim sta pises. Meni je postalo tek na prvenstvu jasno da su Mitrovic i Savic okovi u timu.  Nisam slabiji rezultat u kvalifikacijama dovodio u vezu sa Arabljanima.  Piksijekriv sto je ovima verovao i apsolutno skrajnuo Vlahovica. 

Pored Vlahovica koji je naš najbolji špic igrač , moralo se naći mesta i za desno krilo u vidu Lazovica. Momak igra ozbiljan fudbal godinama, u ozbiljnoj ligi. Nije on sad nesto ni VAU , nije kalibar Vlahovica iz Juventusa, ali je krilo koje nam treba. Prelako smo se njega odrekli. Takodje i Radonjic. Sve stoji da je promaja teška, ali kad igra on igra. Videli smo kad kog je usao u igru da je doneo nešto. Ima brzinu, probojnost , igra direktan fudbal ...pogotovo je trebalo povesti bar jednog kada znamo da kuburimo sa krilnim igračima.

 

                Vlahovic 

 

Kostić     Samardžić   Lazovic

 

          Ilić.       -

 

Pavlović-Milenković- Veljko- -

 

Po meni ovo je nesto najbolje sto imamo trenutno , gde bi trebalo pronaći još dva igrača za popunu pozicija. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Plus ako je Piksi imao u planu da igra taj neki oprezan i tvrd fudbal, igrač kao Radonjić je jedini koji bi mogao da mu istrči tu jednu kontru za prolaz dalje.

 

Drugim rečima, Piksi apslolutno nije imao ni plan, ni viziju, ni znanje, za ovo prvenstvo.

 

Zasluženo će dobiti otkaz a i onaj milion isto treba da uzme, jer je plasmanom na SP, EP i LN doneo 25 miliona savezu.

Edited by Ledd
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Gde su sad oni branioci lika i dela Andrije Živkovića? Evo pretumbao Pikseta ceo sastav da bi svog vanbračnog sina stavio na levo krilo i opet da nije možda kurčina. Fudbalski Filip Čović.

 

:classic_laugh:

 

Živković je desno krilo koje igra blizu napadača, a ne jebeni levi wing back. I dobra ti je priča da je pretumban tim zbog njega, da bi ga stavilo na poziciju koju NIKAD nije igrao u životu. Biased opinion par excellance.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Moja predkcija:

- Španci ispraćaju Gruziju sa petardom, nije ovo B tim Portugala

- Nemačka rutinski protiv Danske, recimo 2-0

- Portugal na mišiće protiv Slovenije, neki penal ili tako nešto

- Francuska prolazi Belgiju sa 1-0 golom iz penala, utakmica za prespavati zahvaljujući vrhunskim stratezima na klupi obe ekipe

- Rumuni će izginuti ali prolazi Holandija rutinski

- Austrija prolazi Tursku u utakmici punoj golova, npr 4-2

- Engleska prolazi na penale, u Engleskoj urgentni radi prekovremeno zbog srčanih udara širom ostrva

- Švajcarska rutinira Talijane sa 2-1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

 

:classic_laugh:

 

Živković je desno krilo koje igra blizu napadača, a ne jebeni levi wing back. I dobra ti je priča da je pretumban tim zbog njega, da bi ga stavilo na poziciju koju NIKAD nije igrao u životu. Biased opinion par excellance.

Igrao je desno sad protiv Danaca. Činjenica je da ne može adekvatno da odgovori poziciji za ovaj nivo fudbala. Nema brzinu i probojnost, nema dribling, fizički inferioran ....uglavnom prima loptu okrenut leđima golu, gde ima solidan centaršut. Premalo za tu poziciju. 

 

Dosta igraca je Stojković svojom postavkom unazadio, moguće da je među njima i on. Postoji šansa da bi bio Bolji da igra samo krilo, ali fudbal nije samo jedan pravac. Duže vreme je u slobodnom padu što se tiče reprezentacije. Mislim I da bi i njemu prijao mali predah,

 

 Vlahovic  je isto žrtva Stojkovica.  Covek koji je gol igrač, mora da se spušta nisko 40 -50 m, od gola da bi uzeo loptu jer vezni red ne postoji I nije sposoban da prebaci loptu na polovinu protivnika. Sve u svemu najveći krivac je stojković I od njega je sve počelo. Odabir igrača, pozicije igrača, I sama taktika.

Edited by No name
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, No name said:

Pored Vlahovica koji je naš najbolji špic igrač , moralo se naći mesta i za desno krilo u vidu Lazovica. Momak igra ozbiljan fudbal godinama, u ozbiljnoj ligi. Nije on sad nesto ni VAU , nije kalibar Vlahovica iz Juventusa, ali je krilo koje nam treba. Prelako smo se njega odrekli. Takodje i Radonjic. Sve stoji da je promaja teška, ali kad igra on igra. Videli smo kad kog je usao u igru da je doneo nešto. Ima brzinu, probojnost , igra direktan fudbal ...pogotovo je trebalo povesti bar jednog kada znamo da kuburimo sa krilnim igračima.

 

                Vlahovic 

 

Kostić     Samardžić   Lazovic

 

          Ilić.       -

 

Pavlović-Milenković- Veljko- -

 

Po meni ovo je nesto najbolje sto imamo trenutno , gde bi trebalo pronaći još dva igrača za popunu pozicija. 

 

trenutno ta dva igrača mogu da budu Nedeljković i Lukić koji na poziciji zadnjeg veznog ima šta da ponudi, ako se dobro razvije tu bi mogao Belić da bude konkurencija.  

Link to comment
Share on other sites

Rezultati zadnjih mečeva parova osmine finala

 

🇪🇸 🇬🇪 3-1

🇩🇪 🇩🇰 1-1
🇵🇹 🇸🇮 0-2
🇫🇷 🇧🇪 3-2
🇷🇴 🇳🇱 0-3
🇦🇹 🇹🇷 6-1
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🇸🇰 2-1
🇨🇭 🇮🇹 1-1

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Chaos Is Me slično razmišljam(o), jedino što ne vjerujem da će gadno nastradati Gruzijci a i blagu prednost dajem Italiji protiv Švicarske, mada je skroz otvoren meč. Kontam da će Talijani poseban motiv imati što ih je Švica izbacila sa zadnjeg SP-a (Jorginho u obe tekme u kvalifikacijskoj grupi promašio penal za pobjedu).

Edited by neko me sabotira
Link to comment
Share on other sites

Evo i mojih:

 

🇪🇸 🇬🇪 1-1 (Gruzija na penale)

🇩🇪 🇩🇰 2-0
🇵🇹 🇸🇮 2-1
🇫🇷 🇧🇪 1-0
🇷🇴 🇳🇱 1-1 (Holandija na penale)
🇦🇹 🇹🇷 3-1
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🇸🇰 2-0
🇨🇭 🇮🇹 1-2

Link to comment
Share on other sites

Evo ih govnarovi smecarski listovi, počela pljuvačina po Piksiju. Te voli pare, te voli ferari, zeni kupovao ovo, ono, izbegavao carinu da plati za limuzinu, sinu kupio ko zna šta sve 

Alo, majmuni, pa sve ste to znali i ranije... Alo, bitange, pa vi cete nekoga da napadate jer, pazi molim te, voli pare, a zilijarde popljačkase oni koji su Piksija doveli.

Alo, stoko jedna,  pa  porodicu mu napadate, a kad  se dirne u "dete"  koje se druzi sa kriminalcina, odmah histerija.

Napadajte ga za cisto fudbalske stvari, raspaljujte zestoko jer je zasluzio to, kritikujte mu aroganciju, neznanje... 

Sada svaki potencijalni selektor vidi sta ga čeka u ovom brlogu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast Gruziji.
Zauzeli 4.mesto u svojoj kvalifikacionoj grupi. Pobedili samo Kipar u tim kvalifikacijama. Došli na prvenstvo sa rejtingom 70-i-neke reprezentacije na FIFA listi. I evo ih u nokaut fazi.
Sjajan posao Vilija Sanjola takođe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Belića obavezno.

Ali opet nam fale bokovi.

Tu su Lazović i Kostić (sad već relativno stari i jedan i drugi) najbolje opcije.

 

Bekove nemamo ni u najširem spisku (desni je problem, levi bi se skrpio).

Edited by Ledd
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Drug Crni said:

Svaka čast Gruziji.
Zauzeli 4.mesto u svojoj kvalifikacionoj grupi. Pobedili samo Kipar u tim kvalifikacijama. Došli na prvenstvo sa rejtingom 70-i-neke reprezentacije na FIFA listi. I evo ih u nokaut fazi.
Sjajan posao Vilija Sanjola takođe

Španjolci im u 2 utakmice utrpali 10 komada. Baš da vidimo kako će biti sada. 

Link to comment
Share on other sites

Piksija mi i nije toliko žao što ga mediji bacaju u blato.

Lizao se sa strankom,poprimio je njihovu mantru,bahato se ponašao,pa se okrenula palačinka.

Mislim da bi ga ljudi više cenili da je bio realan,da je posle Katara izjavio kako smo bili bedni,a ne da priča nadmeno vaćaroške fazone kako smo igrali napadački i slično i da nam je sreće falilo.

Iako smo tada izgledali kao ekipa iz zonske lige.

Sada smo izgledali kao Grčka iz 2004,samo vrlo siromašna verzija.

 

Od naslednika Jokan je vrlo dobro rešenje.

Vlada Ivić je takodje jak kandidat,ali mislim da bi digao ubrzo sidro,jer je očigledno da ne bi trpeo spoljašnje uticaje,iako njegov stil fudbala nam potpuno odgovara.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

u četvrtfinalu će biti Nemci, Španci, Francuzi, Portugal, Holanđani, Austrijanci, Englezi i Švajcarci

voleo bih da osvoji Španija pošto su ubedljivo najbolja ekipa ali fudbal je čudna igra  

Link to comment
Share on other sites

Kada se rezimiraju komentari strucnjaka i fudbalera, ispada da je cudo kako ne samo da nisu usli u prvih 16, vec nisu osvojili grupu. Ogroman talenat, pozrtvovanje 110% ,  plus ulaganja Aleksandra Vucica u razvoj fudbala kao nikada u istoriji. Logicno je da ce Piksi da popije svu odgovornost, selektor je uvek i najveci krivac, ali sada prvo malo o tom talentu u ekipi.

To je prica koj slusam jos od osnovne skole,  sada sam pred penzijom, sto dovoljno govori o tome koliko se godinama nista u fudbalu nije menjalo. Sve te zvezde, ukljucujuci i one zvezdine, u najmanju ruku nisu se proslavili u inostranstvu, najcesce su tavorili u osrednjim klubovima, sto je slucaj i sa ovima danas. Tadic, kao najbolji igrac je imao dve dobre sezone u Ajaksu, pre i posle toga nista. Jovic jedna dobra sezona u Ajntrahtu i tri godine na klupi Reala. Mitrovic je odlicno igrao u premijershipu, to mu je i nivo, druga liga. O Sergeju se skoro 10 godina pise kako bi trebalo da bude novi Ronaldo, 200 miliona transfer za Real ili Barsu, a njegov krajnji domet su Lacio i Saudijska Arabija. Ostale da i ne pominjem, osim mozda Vlahovica koji je u Juventusu, mada je danasnji Juventus daleko velicine u proslosti. Stilom podseca na Lukakua, koji je na ovom prvenstvu bio koristan koliko i Vlahovic. 

Piksi je daleko od nekog strucnjaka, tu je negde na nivou Krstajica, ali niko ozbiljan se ne bi ni prihvatio tog posla. Igrom slucaja davno sam sa njim leteo za BG, delovao mi je kao pristojan covek, sada je slika i prilika SNS Srbije. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...