Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

15 minutes ago, Don Juan said:

Kada je bio taj U21 šampionat u Srbiji, na kojem smo imali najveće šanse da se kvalifikujemo na Olimoijske igre, i koji je po Aci imao više delova (šta god to značilo)?

Sad sam prelistao Vikipediju, ni jedno u21 prvenstvo nije igrano u Srbiji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo mi ide na ganglije ovakvo hajpovanje Jamala. Decko nista nije uradio celo poluvreme, ali ajde da orgazmicno kazemo da je napravio basic prijem lopte i okrenuo jednog igraca, i onda uputio ocajan sut. Nismo rekli pet puta da ima samo 16 godina, treba to ispraviti u drugom poluvremenu.

Link to comment
Share on other sites

Nemci moraju da zamene Sanea Vircom, da pomere Krosa napred, eventualno zamene Gundogana Andrihom, mada on jeste spor.

 

Mozda se Nagelsman nada da ce Gundogan da odradi wild card mutaciju u Ronalda kao u nekim prethodnim sezonama, drugo objasnjenje za njegovo bivstvovanje na terenu nemam.

 

Kimih doktorski, po ocekivanju. Najopasniji igraci Ruiz, Jamal i Vilijams nista nisu napravili, ali zato (ne)srecna povreda Pedrija omogucuje Olmu da plese. Najbolji igrac Spanije u prvom uz Rodrija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Takmičarski, domaćinski tvrda, čak i prljavo poluvreme ali sve je to sastavni deo fudbala. Španci se za sad traže u toj igri, ja sam uveren da bi se tores pa i navas bolje snašli od jamala ali videćemo možda mališa uspe da se prilagodi čvrstoj igri u drugom

Link to comment
Share on other sites

Spanci dobili instrukcije da se valjaju jer Nemci idu ostro na njih i verovatno da iz simuliranja dobiju prednost. Nije ni ga ni pipnuo Virc sad.

Morata :roflmao: Jos ima herca da se buni da su ga povlacili, prebacio gol sa 7 metara.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...