Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

16 minutes ago, najoštrija olovka said:

sta na kraju bi sa prucevom? gledam sad na transfermarktu da je najcesce igrao levo krilo u sloveniji, pa mogli bismo da ga probamo. imao je dobru polusezonu.

 

Anan ide u OFK na pozajmicu ...

Po sportskim portalima piše da je Milojević odlučio da Pruceva zadrži u prvom timu,sada,koliku će šansu dobijati to je već drugi par cipela ...

Inače, danas videh da je proglašen za najboljeg mladog igrača slovenačke lige za prošlu sezonu ...

Da nije naš igrač jurili bi smo ga barem tri prelazna roka da ga dovedemo iz Celja ... 😄 

 

Ostaje još da se vidi sudbina Kangve,Djurića i Kabića ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Што се тиче дресова, капа је по мени у прошлости радила најбољи посао. Било би лијепо да обновимо сарадњу, дјелује ми да они на том пољу не гријеше.

 

Што се тиче екипе, поред оних стандардних питања која сви постављамо, мени је највеће питање ко ће најчешће чинити штоперски пар? Некако имам утисак да су сва четворица приближног квалитета и да је ту једино Спајић сигуран као најискуснији.

Link to comment
Share on other sites

Bas amatersko ponašanje Olajinke i Slavije da se dogovore oko povratka i javno već pričaju o tome sve bez dozvole Zvezde. Verovatno su se nadali da ako Olajinka vrsi pritisak na klub da će već da dodje do dogovora. Klub svakako treba da lupi cenu od recimo pet ili šest miliona a ako Slavija to neće da plati nek Olajinka bira kako će da se ponaša do 2026. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tako su mogli i svi ovi klinci koji su prodati tako što se Terzić već dogovorio s klubom, a da oni nisu želeli transfer, da traže platu 10 miliona godišnje, pa ako se ovima to ne sviđa, neka Terza and co. biraju kako da se ponašaju do 2026.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Мџе said:

Momak ima 21 godinu, 180 centimetara i odigrao je 20 utakmica u proslom prvenstvu, bez golova i asistencija.

 

Fascinantan podatak. Po meni malo i neverovatan, obzirom da je on po snimcima čista 10-ka (mislim na poziciju).

 

Izlizo sam več malo frazu" za siromašne" u ovom prelaznom roku. Ali šta ču kad mi lik stvarno liči na Stefana Babovića za siromašne. Tu i tamo ima neki flashy potez, ali ne može on da igra 10-ku za tim u ligi šampiona. 

 

27 minutes ago, Milko Miller said:

Bas amatersko ponašanje Olajinke i Slavije da se dogovore oko povratka i javno već pričaju o tome sve bez dozvole Zvezde. Verovatno su se nadali da ako Olajinka vrsi pritisak na klub da će već da dodje do dogovora. Klub svakako treba da lupi cenu od recimo pet ili šest miliona a ako Slavija to neće da plati nek Olajinka bira kako će da se ponaša do 2026. 

 

Ma da, zašto bi se rešili jednog od 50 igrača sa platnog spiska. Pametnije je lupiti neku nebuloznu cifru koju zainteresovani klub nema šanse da plati, jer je pre svega totalno nerealna. Zadržati nezadovoljnog igrača, koji verovatno ionako nije u nekim ozbiljnijim planovima i pritom ga plačati (odokativno) pola miljona eura po sezoni. Poslovni model, boli glava. Ili bolje rečeno, glava da te zaboli...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Fascinantan podatak. Po meni malo i neverovatan, obzirom da je on po snimcima čista 10-ka (mislim na poziciju).

 

Izlizo sam več malo frazu" za siromašne" u ovom prelaznom roku. Ali šta ču kad mi lik stvarno liči na Stefana Babovića za siromašne. Tu i tamo ima neki flashy potez, ali ne može on da igra 10-ku za tim u ligi šampiona. 

 

 

Ma da, zašto bi se rešili jednog od 50 igrača sa platnog spiska. Pametnije je lupiti neku nebuloznu cifru koju zainteresovani klub nema šanse da plati, jer je pre svega totalno nerealna. Zadržati nezadovoljnog igrača, koji verovatno ionako nije u nekim ozbiljnijim planovima i pritom ga plačati (odokativno) pola miljona eura po sezoni. Poslovni model, boli glava. Ili bolje rečeno, glava da te zaboli...

 

Na osnovu cega nije u ozbiljnim planovima? Igrac bas po ukusu Milojevica, jedan od najbitnijih igraca u prosloj polusezoni. Znaci ako klub planira snjim a nemaju spremnu zamenu (da mogu do Djukanovica bio bih cak za transfer Olajinke), onda ne treba da se prihvati ponuda. Najgore je opcija da se prodaje Olajinka da bi se smanjio igracki kadar da bi igrali polutalenti Lucic i Prucev. Ista stvar u odbrani, ne mogu da prodaju Lekovica pa odjednom racunaju na njega umesto da dovedu pravu zamenu za Dragovica. Mozda je sledeci plan da se prodaje Hvang da bi igrali Kanga i Knezevic.

41 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Tako su mogli i svi ovi klinci koji su prodati tako što se Terzić već dogovorio s klubom, a da oni nisu želeli transfer, da traže platu 10 miliona godišnje, pa ako se ovima to ne sviđa, neka Terza and co. biraju kako da se ponašaju do 2026.

Pa mogli su (mozda su i trebali), ali nisu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Tako su mogli i svi ovi klinci koji su prodati tako što se Terzić već dogovorio s klubom, a da oni nisu želeli transfer, da traže platu 10 miliona godišnje, pa ako se ovima to ne sviđa, neka Terza and co. biraju kako da se ponašaju do 2026.

Aha... otišli su klinci u suzama u jače lige i za veće plate...sve suza suzu gonila...

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Stanko1997 said:

Maxsport piše da smo blizu dovođenja Gustava Puerte iz Leverkuzena. Težak posao, ali ako se realizuje, preozbiljno pojačanje.

Verujem da on dolazi ako Hvang ode.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ab1995 said:

Aha... otišli su klinci u suzama u jače lige i za veće plate...sve suza suzu gonila...

Beše Terzić rekao igračima da zbog Degeneka neće dobiti platu, ako ne pristane na transfer? 

 

Klincima od 18/19 godina nije prioritet da odu na prvu ponudu, posebno ne u neku MLS ligu. Iste, a i veće pare bi dobili i kasnije, da imaju uopšte pravo na mišljenje. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milko Miller said:

Na osnovu cega nije u ozbiljnim planovima? Igrac bas po ukusu Milojevica, jedan od najbitnijih igraca u prosloj polusezoni. Znaci ako klub planira snjim a nemaju spremnu zamenu (da mogu do Djukanovica bio bih cak za transfer Olajinke), onda ne treba da se prihvati ponuda. Najgore je opcija da se prodaje Olajinka da bi se smanjio igracki kadar da bi igrali polutalenti Lucic i Prucev. Ista stvar u odbrani, ne mogu da prodaju Lekovica pa odjednom racunaju na njega umesto da dovedu pravu zamenu za Dragovica. Mozda je sledeci plan da se prodaje Hvang da bi igrali Kanga i Knezevic.

Pa mogli su (mozda su i trebali), ali nisu.

 

Ja se čak i slažem da je on igrač po Milojevićevom ukusu (to sam i napisao pre neki dan). Ali mi nije bilo jasno sto ga po jednoj strani nema nigde trenutno, a po drugoj se traži 6 miljona za njegov transfer. Ok, sad je Markoss objasnio šta se tu dešava u pozadini. I tu onda moram da se složim sa tobom da klub mora da brani svoje interese i ne reaguje na ucene. Isto bi rekao i da su uloge obrnute.

 

isto tako mi nije bilo najjasnije odakle ta cifra od 6 miljona. Sad vidim da je toliko procenjen po transfermarktu. Po mom mišljenju, obzirom na prikazano u prošloj sezoni, realno vredi negde trečinu tog iznosa. A baš teško da če Slavia sad da pljune tu lovu, a lani im otišao za dž

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

@Markoss Lepo bi bilo kad bi mogli da dobijamo notifikacije od tebe u okviru Zvezdine aplikacije o stvarnom stanju stvari. Markosov ugao. Sta se krije iza informacija koje se objavljuju 😄

 

Ma u FK sam upucen manje od prosecnog forumasa ovde. Prenesem ono sto cujem, i to je to, ali nit pitam, nit pratim, nit me nesto zanima preterano. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

U cemu je tacno problem sa Olayinkom? Nece da trenira? Zasto? Jer ga ne pustaju da ide u Prag?

 

Jel uopste tacna prica ta oko supruge ili je samo koriste za svoje interese? 

 

Olayinka mi nkada nije ostavljao utisak neprofesionalca, cak naprotiv, veoma zahvalan fudbaler, igra u oba pravca, jedan od onih koji predstavljaju vlazan san Milojevica i neko ko cim pomisli fudbalski na njega, Milojevic pika dzepni bilijar. 

 

I ne govorim samo za Olayinku, sta ako Hvang ili bilo ko drugi odluci da ode i da bojkotuje klub, trening, koja je pravna zastita interesa klubova? Pitam uopsteno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kakva obaveštenost naših medija, malo jača od kisele vode. U istom trenutku Mozzart objavljuje da smo odustali od Iranca i Toklomatija iz Izraela, dok Meridiansport javlja da dovodimo Toklomatija za 3.000.000 i 20% od naredne prodaje. Sa druge strane, SK javlja da završavamo levo krilo Felisija Milsona iz Makabi Tel Aviva za 4.000.000. Đukanović ide u Lacio za 5.000.000.

Edited by Stanko1997
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nikako. Rotirace do besvesti, to Milojevicu nije strano ,  samo se treba setiti sezone kada je otišao,  ni u jednom trenutku  nije imao isti tim dve utakmice  za redom. I posle pricamo o uigranosti. Začudio sam se ove godine što mu je tim bio konstantan, ali će se po svemu sudeći vratiti šablonu ( rungispil) ...Samo dovode, pa se verovatno vode tim da će neko u tom moru igrača isplivati. 

Treba očekivati hokejaske izmene, svaki meč drugi tim, davanje šanse samo da bi nekog us.ao neki gol/potez, da bi se momentalno stavio na transfer listu. 

Samo defiluju. 

 

Sa su normalan tim , sad bi se već znao prvih 11, prve 3-4 izmene, spisak bi se skratio na 19-20 igrača i to bi bilo to. Ali jok , napuni magacin sa svim i svačim, pokupuj što ti pada na pamet i udri. Posle poklanjaj igrača za tepsiju ribe, u fazonu jbg. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...