Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, СтелаРоса said:

Sasvim dobro poluvreme ako se uzme u obzir razlika u kvalitetu. Inter gotovo sve sto je napravio je bilo posle nasih gluposti i gresaka koje su nedopustive za ovaj nivo.

 

Nama protivnici sad vec u nizu svesno ostavljaju puno prostora po levoj strani za Olajinku. Benfika, Partizan, sad Inter. Kad imas igraca po boku koji nikakvu razliku ne pravi onda je za protivnika to zicer da njemu daje prostor, a gde je najopasnije da se skupi. Bukvalno bolje Rodic da igra umesto Olajinke jer je bar levonog i zavrnuce koju loptu u kazneni prostor. Mada se ja nadam Radonji.


Radonjić na tom mestu jedino ako ostane rezultat do 75. minuta recimo. Em je nespreman, em je van pozicije. Pre toga mnogo je veći rizik da primimo gol, nego da izjednačimo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 29.05.1991 said:

Paradoksalno je da su naši najbolji igrači oni koji su i najmlađi, Maksimović i Điga, i igraju kao da u nogama imaju 10 sezona u LŠ. Sa druge strane, oni najiskusniji (Krunić, Spajić, Elšnik, Olajinka) su ubedljivo najgori, usrali su se i prave greške na nivou kadeta.

Krunic igra vrh tekmu, Elsnik bi bio sasvim dobar da nije kiksnuo za gol ovako moze da se kaze da je los.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo bilo sasvim ok. Nazalost pravimo jeftine greske, ali ne delujemo fudbalski da smo zalutali u LS, sto je bio slucaj sve do ove sezone. Nismo sporiji, takticki ili tehnicki losiji, mozemo da se nadigravamo.

 

Jebiga, Inter je kvalitetan, bojim se da ce da ubace ove sa klupe i da tako prelome, ali mislim da cemo i mi da ga damo. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ikac said:


Radonjić na tom mestu jedino ako ostane rezultat do 75. minuta recimo. Em je nespreman, em je van pozicije. Pre toga mnogo je veći rizik da primimo gol, nego da izjednačimo.

Ili da se povredi i da presedi ostatak sezone. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Inter igra u 2 brzini, likovi odradjuju utakmicu

 

Inter igra svoju igru. Ne vole oni mnogo da imaju posed, al su odlični kad osvoje loptu. Imaju odličnu tranziciju, tako su igrali protiv Sitija i pravili im ogromne probleme.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Don Dusko said:

Da napises ovo 100x nece biti istina.

 

A da udje Radonja bice posle 5 minuta na infuziji po ovom tempu.

 

Tempo je iznenadjuce spor, Inter cak i ne pritiska previse.

Link to comment
Share on other sites

gledam sada statistiku, 56-44 posed lopte, 6:4 sutevi, po jedan u okvir gola, Xg 0.2 - 0.4 na nasoj strani, potpuni egal, a meni se sve vreme cinilo kao da su nas pojeli, vrv zbog 2 mrtve sanse miktarijana i 2 ponistena gola

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Meni je ovo bilo sasvim ok. Nazalost pravimo jeftine greske, ali ne delujemo fudbalski da smo zalutali u LS, sto je bio slucaj sve do ove sezone. Nismo sporiji, takticki ili tehnicki losiji, mozemo da se nadigravamo.

 

Jebiga, Inter je kvalitetan, bojim se da ce da ubace ove sa klupe i da tako prelome, ali mislim da cemo i mi da ga damo. 


I meni tako deluje, od reci do reci. Nekako smo kompaktni i popunjeni, ima kvalteta stvarno i materijala za igru.
Zato ce mi biti jako zao ako iz ove dve tekme ne izvucemo ni bod.
Ali nismo kanta ekipa, to je jasno.
Da pogledamo ka Dortmundu i kazemo hvala!
Bice bodova ove godine, bar deluje tako.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...