Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Sad malog da zacementiraju u prvom timu, i da polako ubacuju i ove ostale, drago mi je da nismo jos dovodili veznjaka jer bi i ovo malo mesta za te momke popunili nekim strancima

Samo dva krila manje i dva beka vise i ovo bi bila bombona

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nismo mi u prvom briljirali, ali kad znaš šta hoćeš, imaš jasan cilj, onda dođe i nagrada. Điga je klasa definitivno. Elšnik majstorski. Svako je i dao svoj doprinos. Čestitke Vladanu, stručnom štabu i igračima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, СтелаРоса said:

I on je prema nama osecao empatiju dok je osvajao namestene titule i pevao uvredljive pesme. 

 

19 minutes ago, atmsfr lnČ said:

0 empatije dabogda svaki sledeci bio jos ubedljiviji

Niste me shvatili očigledno. Ispade da saosećam sa njim jer smo ih zgazili, što je nonsens. Samo zrno empatije za protivnika koji je doživeo poniženje od strane sopstvenih navijača i koji u tom trenutku izgleda kao da je izašao iz kafanske tuče.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Al derbi ko da nije derbi. I igrači više ne proslavljaju golove ko nekad. Silas kad dao drugi gol po reakciji igrača mislio sam da je ofsajd i da gol ne važi. A ni ja vala više se ne radujem golovima ko nekad, bez obzira u kom stanju je Partizan. Nekad kad damo gol ja ripnem iz fotelje, zagrmi moj bariton tako da i stakla pucaju. Sad samo tiho kažem - bravo i nastavim da buljim u telefon. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Volter said:

Al derbi ko da nije derbi. I igrači više ne proslavljaju golove ko nekad. Silas kad dao drugi gol po reakciji igrača mislio sam da je ofsajd i da gol ne važi. A ni ja vala više se ne radujem golovima ko nekad, bez obzira u kom stanju je Partizan. Nekad kad damo gol ja ripnem iz fotelje, zagrmi moj bariton tako da i stakla pucaju. Sad samo tiho kažem - bravo i nastavim da buljim u telefon. 

To je zato sto oni pokusavaju obesmisliti kada izgube nesto. Prosle godine kad su dobili derbi 2:1 tadnse itekako fudbal pratio. Sad se ne prati, samo kosarka.

 

Kls je nevazan trofej, ABA liga takodje kad mi osvojimo, a Zeljko kad osvoji to je najdrazi trofej u karijeri itd.

 

Ozbiljna je to spin masinerija u koju nasi navijaci upadaju, treba nas stalno podsjecati kako su se oni radovali kad su nas dobijali u svim sportovima i da se to nikad ne zaboravi.

 

I NE nije mi ih zao niti ce ikada biti, sami su sebi krivi i nicija do zore nije gorila.

  • Like 16
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Najveći utisak, koji ne bih želeo da imam, koliko je Partizan loš. Onaj četvrti gol gde Šerif pretrčava čuvara pa izleće sam ispred gola, pa gol kroz noge, pa penal gde lik pliva u šesnaestercu, pa konstantno loše kretanje, upadanje u naše zamke itd. Baš brdo wtf momenata od strane Partizana.

 

Nije mi se sviđala formacija, nije mi se sviđala igra Olajinke a ni izjave Milojevića koji ističe njegovu požrtovanost. Umesto da kao trener napraviš sistem koja će sakriti nedostatke pojedinih igrača, ti forsiraš one koje se mnogo trude pa uspeli ili ne bitno da su požrtovani i dali su svoj maksimum. Mediokritetsko razmišljanje slično gardistima i Gobeljiću u prošlom mandatu što je neko ovde lepo primetio.

 

Od nekih zanimljivih momenata. Odličan mali Maksa, baš lep prijem, trk, oslobađanje od čuvara... Neverovatno da ćemo izbaciti desetku ovog kvaliteta. Samo neka nastavi da se razvija.

spacer.png

 

Rekao bih da Seolu defanziva postaje sve lošija. Baš mlako ulazi u duele i ova pozicija desnog krilnog štopera mu nije mnogo pomogla umesto da se dodatno uigrava na levom beku. Ali, avaj.

spacer.png

 

 

I za kraj, build-up nam je loš sa Radetom. Tu imamo problema da loptu iznesemo iz prve u drugu trećinu terena verovatno jer Krunić nije uigran ali ovde je Mirko morao da se spusti i svojim kretanjem pokaže kako se lopta iznosi.

 

spacer.png

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Sta Serif treba da uradi da bi dobio ocenu 10 od mozzartsporta?  Serif 9 , Maksimovic 8, Silas 7.5

Terzić: Za svaki gol razlike igračima posebne premije

 

Na sastanku sa igračima rekao sam im da imaju premiju ne samo za pobedu, nego za svaki gol razlike posebno. Želeo sam ubedljivu pobedu, jer mi to možemo, to nama pripada, rekao je Terzić.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sokmeniki said:

To je zato sto oni pokusavaju obesmisliti kada izgube nesto. Prosle godine kad su dobili derbi 2:1 tadnse itekako fudbal pratio. Sad se ne prati, samo kosarka.

 

Kls je nevazan trofej, ABA liga takodje kad mi osvojimo, a Zeljko kad osvoji to je najdrazi trofej u karijeri itd.

 

Ozbiljna je to spin masinerija u koju nasi navijaci upadaju, treba nas stalno podsjecati kako su se oni radovali kad su nas dobijali u svim sportovima i da se to nikad ne zaboravi.

 

I NE nije mi ih zao niti ce ikada biti, sami su sebi krivi i nicija do zore nije gorila.

 

 

Pišem svoj lični utisak. To je do mene, kako idu godine, a idu brzo, sa sve manje emocija i pažnje pratim sve ovo. I stanje u našem fudbalu je uticalo na to. Slušam i Milojevića na konferenciji i njegovu priču kako nam je prvenstvo kvalitetno, kvalitetnije nego prošle sezone. Ne sme se ni reći iskreno mišljenje, ne samo po pitanju fudbala, zato nam je i ovakvo kako jeste. :smiley53:

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Volter said:

 

Pišem svoj lični utisak. To je do mene, kako idu godine, a idu brzo, sa sve manje emocija i pažnje pratim sve ovo. I stanje u našem fudbalu je uticalo na to. Slušam i Milojevića na konferenciji i njegovu priču kako nam je prvenstvo kvalitetno, kvalitetnije nego prošle sezone. Ne sme se ni reći iskreno mišljenje, ne samo po pitanju fudbala, zato nam je i ovakvo kako jeste. :smiley53:

Nisam mislio na tebe i direktno tebi odgovoriti vec me to navelo da se nadovezem jer ima mnogo grobara kako rodbine tako i drugova i svi isto tako razmisljaju, juce se javljaju velicaju pobjedubu rukometu (a nijedan nije u zivotu utakmicu pogledao), a veceras je derbi nevazan, fudbal se ne prati itd.

 

To je jedan od primjera ali ima ih mnogo. Prosle godine kad su osvojili ABA ligu nisam mogao zivjeti od njih, ove godine je isla prica poslije metle da svejedno oba kluba idu u EL pa nije toliko vazno.

 

Mogu samo zamisliti da mi sa najskupljim timom u istoriji ne osvojimo nista i da nas ometlaju u finalu, pa ne bi mogli izaci iz kuce od njih. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dropkick Murphys said:

 Ne plaši li te ovo? 

Ni najmanje, jer se njima sve ovo vraca, a polako tek ce se vratiti. 

 

Mi se nismo bahatili kao oni i radili to sto su oni radili.

 

spacer.png

 

A ovo ke ono o cemu sam pricao, ima jos toga ali nemam vremena sad da izdvajam bisere odoh da slavim.

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Volter said:

Al derbi ko da nije derbi. I igrači više ne proslavljaju golove ko nekad. Silas kad dao drugi gol po reakciji igrača mislio sam da je ofsajd i da gol ne važi. A ni ja vala više se ne radujem golovima ko nekad, bez obzira u kom stanju je Partizan. Nekad kad damo gol ja ripnem iz fotelje, zagrmi moj bariton tako da i stakla pucaju. Sad samo tiho kažem - bravo i nastavim da buljim u telefon. 

Derbi je prestao biti jos krajem osamdesetih kada su se komsije pitale koliko ce da prime.To sto su oni posle raspada SFRJ imali bolesnu ambiciju da stignu i prestignu Zvezdu se njima obija o glavu.

Mnogo veci derbi je bio Zvezda-Hajduk.

I ovo veceras je bila(za nas)obicna prvenstvena utakmica.

Nas je problem sto dozvoljavamo da nam u upravi sede lopovi koji ne zele i ne znaju da klub vrate gde mu je mesto u Evropi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Volter said:

Al derbi ko da nije derbi. I igrači više ne proslavljaju golove ko nekad. Silas kad dao drugi gol po reakciji igrača mislio sam da je ofsajd i da gol ne važi. A ni ja vala više se ne radujem golovima ko nekad, bez obzira u kom stanju je Partizan. Nekad kad damo gol ja ripnem iz fotelje, zagrmi moj bariton tako da i stakla pucaju. Sad samo tiho kažem - bravo i nastavim da buljim u telefon. 

Možda je prosto u ovome problem, u današnje vreme svi smo zavisnici od telefona, skrolovanja, društvenih mreža, velike količine lako dostupnih informacija pa više nemamo fokus kao nekad za praćenje utakmica. I kako onda da se obraduješ golu ako nisi uopšte fokusiran na gledanje utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...