Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Maksimović sa takvom lakoćom igra da pomisliš da ima 30+ godina. Kakav lak korak, samopouzdanje, pregled igre, lucidnost. Ma milina.😍 Mali mora da ima mesto u timu na svakoj utakmici. Ivanić da pređe levo umesto Olajinke, iza napadača Maksimović, desno Silas. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Прави је Ас Силас! Почела је да се исплаћује Звездина инвестиција силна. Силас је почео да праши а његово презиме семафор да краси 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Osim gola, a redovno ih daje na derbijima, imao je asistenciju za odličnu šansu Silasa, dobijeni duel pre Olajinkine šanse, iznuđeni žuti karton, tako da se radi o ličnim antipatijama. 

Ma kakvi, nemam problem da priznam ako odigra dobro, ali danas ne igra. Ovo sto si nabrojao su smesne stvari, ali dobro ocigledno se ne slazemo.

Link to comment
Share on other sites

Imam bas visoko misljenje o Maksimovicu, bukvalno ne znam kad smo imali veci talenat, ali ovakva zrela partija u prvom startu i to jos u derbiju je stvarno neverovatno. Materijal za sam vrh evropskog fudbala. Posto imamo prednost od dva gola i Partizan mora sad da napada, ne vidim vise neku veliku potrebu za Olajinku i Serifa. Tako da bih tu ubacio Milsona i Duartea za zadnjih 30 minuta ako ostaje 2-0 za nas.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Seol stvarno fantasticno dodaje unapred, steta sto nije brzi napravio bi odlicnu karijeru

Seul je za ovo vreme pokazao da mnogo bolje igra kroz sredinu nego preko bokova. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Seol stvarno fantasticno dodaje unapred, steta sto nije brzi napravio bi odlicnu karijeru

Kljucan u build up igri nam je bio, kako lagano i mirno resava presing, tehnika mu je vrhunska ima malo fizickih limita koji ga odvajaju od najveceg nivoa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manoly said:

Zato sto je ovo Zvezda sa Milojem na klupi.

Iskreno receno mislim da je i dobro sto nije igrao i ranije. Ovako je lepo prvo godinu dana igrao kod Nedjica, navikao se na seniorski fudbal. Nema tog soka kao kad direktno prelazis iz omladinskog tima. I na kraju krajeva je tek napunio 17, ako ove sezone dobije redovno minute u Superligi onda je ovo bas skolski primer kako treba da ubacis talenat u prvi tim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja prvi put stvarno gledam ovog dečka Maksimovića i stvarno je potencijal, cak sta vise sa 2 asistencije je i najbolji akter derbija, pa me čudi kako nije igrao prvih 7.kola plus ima to pravilo o famoznim "bonusima".

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milko Miller said:

Imam bas visoko misljenje o Maksimovicu, bukvalno ne znam kad smo imali veci talenat, ali ovakva zrela partija u prvom startu i to jos u derbiju je stvarno neverovatno. Materijal za sam vrh evropskog fudbala. Posto imamo prednost od dva gola i Partizan mora sad da napada, ne vidim vise neku veliku potrebu za Olajinku i Serifa. Tako da bih tu ubacio Milsona i Duartea za zadnjih 30 minuta ako ostaje 2-0 za nas.

Kod njega mi se baš sviđa što oseća igru i što ima odličan pregled. On je par puta odmah prosleđivao loptu bez zadržavanja (kod oba gola), za razliku od solidnog broja mladih igrača koji vole da dave loptu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knipex said:

Tražim samo da izađe Olajinka, da li će da ume Milson, neko drugi ili niko nije bitno.

Nije svejedno ko, nemoj molim te Dalsio, bolje i Piter nego on 😄 

 

Milson moze. 

Edited by Kooineeperk
slovo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...