Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, Knipex said:

Kod prvog gola je prvo Seol odreagovao mlako i umesto da uleti na loptu i izbaci je u aut pustio je da odskoči i da je uzme igrač Benfike. Onda je Krunić ispao još veći mlakonja. Kod drugog gola je, iz nepostojećeg faula nabijem te na tuki Oliveru, vrhunski gol dao Kokču u stilu Mihajlovića. Tačno je čekao Glazera i uhvatio ga na krivoj nozi, što ne umanjuje grešku Glazera.

 

Olajinka što pre napolje, bukvalno je uspeo da bude uvedljivo najgori pored toliko loših.

 

Btw, Kokču isti Majk Džejms jbt, kao da mu je brat blizanac.

Glazer je postavio živi zid kao da sam ga ja postavljao. A kad se primi gol u “svoj” ugao, kao golman si uvek kriv

Link to comment
Share on other sites

I pored 0-1 meni se poprilično svidela naša igra. Posle povrede Mimovica i ulaska Dalsija sve se raspalo i niko nije više znao šta treba da radi sto je i logično kad uradiš ovako besmislenu izmenu. Donekle smo i zaslužili da nam se povredi igrač na poziciji gde nemamo zamenu kad možemo u timu da imamo sedam krila. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, The_Big_S said:

Glazer je postavio živi zid kao da sam ga ja postavljao. A kad se primi gol u “svoj” ugao, kao golman si uvek kriv

Slažem se, rekoh da vrhunski potez Kokčua ne umanjuje grešku Glazera. Tačno me gol podsetio na one što je davao Siniša Mihajlović. Gleda golmana i čeka da bi uputio precizan i jak šut.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Steta sto je Milojevic limitiran kao terasa, pa nas je povreda Mimovica potpuno izbacila iz utakmice. Jebote, ubaci Drkusica u igru, 3-5-2 sa Olajinkom i Seolom na wb, Silas i Duarte u spicu i igraj. Kakav crni pogubljeni Dalsio i zrtvovanje Elsnika, koji nam je bio ponajbolji uz Mirka.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne vidim poentu da se i dalje u igri drži Olajinka koji je sve ovo zakuvao od samog početka utakmice.  Svaku loptu je predao protivniku, svaki put uneo nesigurnost, i na kraju napravio faul kod drugog gola.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos said:

Ali čovek mrtav hladan stavi Elsnika na beka

Serem ti se ja u “najbolji prelazni rok ikad” kad Elšnik mora na levog beka jer nema ko drugi!!

Miloje se pogubio, kad se Mimović povredio, 3 minuta nikog sa klupe ne diže.. pa onda Elšnik na levog beka.. 😱

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fradler said:

Steta sto je Milojevic limitiran kao terasa, pa nas je povreda Mimovica potpuno izbacila iz utakmice. Jebote, ubaci Drkusica u igru, 3-5-2 sa Olajinkom i Seolom na wb, Silas i Duarte u spicu i igraj. Kakav crni pogubljeni Dalsio i zrtvovanje Elsnika, koji nam je bio ponajbolji uz Mirka.

Mogao je i uvesti Drkušića, a Spajića pomeriti na beka

Link to comment
Share on other sites

Znam da smo u modu pljuvanja i djeljenja ispisnica al realno nista oni nisu posebno odigrali a vode 2:0 a igrom nisu zasluzili ni da vode 1:0. Primili smo dva bas "jeftina gola" a jbg to je velika razlika kod ovalo dvije izjednacene ekipe.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zadnji vezni said:

Ostaje velika žal jer je ova Benfika koli kurac od ekipe.Tj u usranoj su formi i ne igraju ništa.

Lepo smo ih počastili i sad jbg.To je što je.Na ovom nivou te početničke greške se ne praštaju.

Šteta baš

Dolazi do izrazaja igranje bedne lige pod rucnom. Otuda se kiksevi poput Krunicevog i Glazerovog posle skupo placaju. Imali smo mi gorih utakmica pod Milojevicem sto se igre tice svakako

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Borky said:

Znam da smo u modu pljuvanja i djeljenja ispisnica al realno nista oni nisu posebno odigrali a vode 2:0 a igrom nisu zasluzili ni da vode 1:0. Primili smo dva bas "jeftina gola" a jbg to je velika razlika kod ovalo dvije izjednacene ekipe.

Benfika ne igra ne znam šta, ali nikako ne bih rekao da smo izjednačene ekipe. Imaju očigledan individualni kvalitet, lakše dolaze do lopte, brže se transformišu. Mi povremeno imamo inicijativu, ali bez prave prilike. Oni su opasni čim dođu do šesnaesterca.

Nerealna su zvezdaška očekivanja bila, ovi su klasa iznad.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...